Umudumuz Umut olsun

allahım inşallah :Saruboceq:şebnemcim ya çok istiyorum canım benim kendimmiş gibi sevinicem
şebnem :CüvCüv:hamiş hamişşşşşşhihoyyyt
sonuç ne olursa olsun üzülmek ok canım seni seviyorum dualarım seninle bitanem:1hug:

inşallah sonucun iii çıkarda bizide üzmezssin ve bize bayram hediyesini verirsin canım
ama emin ol iyide çıksa kötüde çıksa üzülmicez yeterki sende üzülme

burası varmısın yokmusun stüdyolarına benzedi inanmıyorum ya benim için senağlama hamiş olsam da olmasamda bu günu hiç unutmucam kızlar ne 28 kasımmış yahu inşallah boş geçmez.

allah inşallah o günleri gösterir ama eğer hamiş diilsem üzülmeyin tamammı sonra ben kendi derdimi unutup sizi üzdüme üzülcem yaw

kızlar eğer hamişsem bebişim benim doğumgünümden bi gün sonra geliyo 8 ağustos benimde 7 ağustos ıkınır 7 sinde doğururum dimi -tatlicadiarzu-

inşallah! sağlam ıkınır,pırt diye 7 sinde doğurursun şebnemkaydirigubbakcemile2

şebnem cim becede yap testııı..bu muıbarek gunde allah dualrımız kabul edıcektır ıns.bebısın suan senınledır....

abowwwww kanınamı girdiniz hamişimin....kaydirigubbakcemile2 sen yarın yap şebocum testi garanti olsun derim...

feyzacım ben 16hafta 4 günlük bir hamişim bebeğim cinseyeti henüz belli değil 1sene 2aylık evliyim yarışmacı arkadaşlara başarılar :))))
şebocum canım sen üzülmezsen söz bizde üzülmicez akşama nete giricem sen girebilirmisin haberini alabilicezmi

şebnem cim becede yap testııı..bu muıbarek gunde allah dualrımız kabul edıcektır ıns.bebısın suan senınledır....

bak bu laf çok heyecan verici: "bebişin şuan seninledir...":asigim:
ben de iki kez bebişim acaba karnımda mı şimdi demiştimsenağlama
inşallah şebnem ya, çokkkk sevinicem, yap bari testihihoyyyt

şebnemcim şimdi geldim gördüm inşallah hamişsindir canım dualarımız seninle sen test yap haber ver ama bemcede yarını bekle garanti olsun tamam mı cnm

canım bızde yap dıyoruz ama sabah ılk ıdrarınla yap garantı olsunnn...ama yarın sabah yappppp

allahım inşallah :Saruboceq:şebnemcim ya çok istiyorum canım benim kendimmiş gibi sevinicem
şebnem :CüvCüv:hamiş hamişşşşşşhihoyyyt
sonuç ne olursa olsun üzülmek ok canım seni seviyorum dualarım seninle bitanem:1hug:

kızlar ağlatcaksınız beni süpersiniz

inşallah sonucun iii çıkarda bizide üzmezssin ve bize bayram hediyesini verirsin canım
ama emin ol iyide çıksa kötüde çıksa üzülmicez yeterki sende üzülme

sözmü yarın sabah yapcam ama büyük ihtimal varsa bile çıkmayabilir mi acaba ?

inşallah! sağlam ıkınır,pırt diye 7 sinde doğurursun şebnemkaydirigubbakcemile2

yeterki olsun pırtlatcam 7 sinde allah kısmet ederse

tamam sabah yapcam işe gelince hemen haber vercem söz

abowwwww kanınamı girdiniz hamişimin....kaydirigubbakcemile2 sen yarın yap şebocum testi garanti olsun derim...

he valla gülşenim tamam sabah bu iş tamamdır arkamda bu kadar hamiş ve hamiş adayı varken kim tutar beni yaw

feyzacım ben 16hafta 4 günlük bir hamişim bebeğim cinseyeti henüz belli değil 1sene 2aylık evliyim yarışmacı arkadaşlara başarılar :))))
şebocum canım sen üzülmezsen söz bizde üzülmicez akşama nete giricem sen girebilirmisin haberini alabilicezmi

canım evde net yok ama sabah gelince yazcam söz

bak bu laf çok heyecan verici: "bebişin şuan seninledir...":asigim:
ben de iki kez bebişim acaba karnımda mı şimdi demiştimsenağlama
inşallah şebnem ya, çokkkk sevinicem, yap bari testihihoyyyt

saol canım bilmezmiyim bende siz kalınca çooook sevincem havalara uccam yemin ederim

şebnemcim şimdi geldim gördüm inşallah hamişsindir canım dualarımız seninle sen test yap haber ver ama bemcede yarını bekle garanti olsun tamam mı cnm

saol bitanem inşallah öyleyimdirde bu kadar kardeşim üzülmez valla diilsem ben çok üzülmücem de siz üzülceksiniz diye üzülcem inşallah kimse üzülmez

canım bızde yap dıyoruz ama sabah ılk ıdrarınla yap garantı olsunnn...ama yarın sabah yappppp

haklısın canım en iyisi sabah zaten inşallah umudumuz yaşamaya devam eder

hepinize sonsuz teşekkür ederim kızlar sizi çok seviyoruma.s.

Şebnemcim sen üzülme yeterki canım önemli olan sensin biz sen üzülürsen üzülürüz. Hamişsin diye ümitleniyoruz ama değilsende bi dahaki aya kesin hamişsin demektir.

şebiiiiiiiim insallah hamişsindiiiiiiiiiir.. bak ben sıramı size verdim ona göre haaa. zamanım gelince beklemem siziii haberiniz ola :p bu arada 24 yumurtamdan 15i döllenmiş. 2 gün daha gözlemleyip sağlıklı olanları donduracaklarmış. off off 2 ay nası geççeeeek

Pınarcım hayırlısı canım inş 2 ay sonra yüzün gülecek cnm benim Allah yardımcın olsun

Herkese iyi akşamlar kızlar iyi haftasonları

şebiiiiiiiim insallah hamişsindiiiiiiiiiir.. bak ben sıramı size verdim ona göre haaa. zamanım gelince beklemem siziii haberiniz ola :p bu arada 24 yumurtamdan 15i döllenmiş. 2 gün daha gözlemleyip sağlıklı olanları donduracaklarmış. off off 2 ay nası geççeeeek

ben de 2 ay sıramı vermiş bulunuyorum ama ben de kociş gelince beklemem inşallah ona göreeee, iki ayda yaptınız yaptınız, sonra sıra bizde, di mi gülümkaydirigubbakcemile5

ben de 2 ay sıramı vermiş bulunuyorum ama ben de kociş gelince beklemem inşallah ona göreeee, iki ayda yaptınız yaptınız, sonra sıra bizde, di mi gülümkaydirigubbakcemile5

evt kız, 2 aydan daha fazla beklemeyelim. ellerini çabuk tutsun kızlar di mii? :KK70: ocak ayı bizim ayımızzzz:roflol::içelim:

pınarcım inşallah 2 ay sonra bebişlerin seninle olacak canım beklemene değecek bitanem
yarında şebnemcimden güzel haber alıcaz allahımın izniyle
esma ve batuş sizi çok özledik gelin artık sizde

anladım canım allah bagışlasın :nazar: bu durumda bende yarşmacı oluyorum sanırım :roflol:

X