Umudumuz Umut olsun

ben hamileyken eşime çamaşır sepetini bile taşıtmıştım neme lazım bebek önemli çünkü:)))

Aylincim ben bira fransız kaldım canım kaç gün geçti adetin

ben hamileyken eşime çamaşır sepetini bile taşıtmıştım neme lazım bebek önemli çünkü:)))

evet asiyecim benim eşimde taşıyor hala hamile kaldığımı öğrendiğim andan beri kaldırmadım sepeti ama geçen bayram camlarımı sildim iş çıkışı 2 şer cam azar azar yaptım sanırım bu bayramda öyle olucak

canım benim internet hesaplayıcısına göre bugün, normalime göre 23 ü..
kızlar kaçtım:a015:

emell allah iyiliğini versinn diyorum kocan bir görse seni nolur bilmem hem hasta hem perde yıkıyor..

azıcık canınızın kıymetini bilin hamişliğin tadını çıkarın yahuu.sonra zaten canınız çıkacak..

slm arkadaşlarr nasılsınız bakalım aranızda umudu umut olan varmı degişen bişey varmı hayatınızda

Küsmekte haklı ama emelcim yazık bebşini düşün esma veya ayşe olsa çıktan çıkarmışlardı oklavayı

bu sayfadaki tüm arkadaşlar hamilemisiniz eger öyleyse sizden ricam bana dua edermisiniz ben hamile kalamıyorum bilirsinizki hamilelerin duası kabul olur

aylincim görüşürüz canım inş hamiş çıkarsın da bu ayı boş kapatmayız bi hamişimiz daha olur ayşeden sonra byeeee

bu sayfadaki tüm arkadaşlar hamilemisiniz eger öyleyse sizden ricam bana dua edermisiniz ben hamile kalamıyorum bilirsinizki hamilelerin duası kabul olur

Yadelcim aramızda hamile olanda var uğraşanda ama biz her zaman isteyen herkese Allah ım bebek nasip etsin diye dua ediyoruz canım sanada bolca dua ederiz:Saruboceq:

yadelcim canım allahım sana ve isteyen herkeze bebiş versin mervecim üzülme tatlım
emelcik sende artık dur bence

Son düzenleme:
saol arkadaşlar allah hepinizden razı olsun ben yıllardır ugraşıyorum bunun püff noktasını bilen varmı şaka biyana ben çokkk yorgunum aaahhh ahhh rabbim sizlerede kucagınıza almayı nasip etsin ugraşanlarada kolaylık versin

X