Umudumuz Umut olsun

yok gidilmez bencede bizimkide kesinlikle sevmez öyle filmleri bende ya osmanlı cumhuriyetine yada destereye gidelim ozaman dedim.

yok cidden ayırt etmesi çok zor bak emelde burda sor onada cnm .. içini ferah tut inşallah hayırlısı olsunn..

kız ben kesın adet olacam dedım goguslaerım acıdı belım kopuyordu ama aksama baktık bebekmıs o yuzden merak etme sekerım zaten hamıle olsan bıle 2-3 ay adet olacagın dönemde yıne agrıları çekıyorsun uzme tatlı canını ALLAH hayırlısını versın ben ılk bebegımı kaybettıgımde çok uzulmustum ama bak ıkıncıye hamıleyım belkı boylesı daha hayırlı oldu

ya hayırlısıyla inşallah hamileyimdir, ama benimki direk adetteki gibi kasık ağrısısenağlama
hayırlısı, çokk saağolun moral verdiniz amakaydirigubbakcemile3
kızlar ben su odayıda supureyım barı
yorma kendini, bu günlük yeter!klava:

ayy canımm ya sağol, biraz moralim düzeldi, inşallah!hihoyyytkaydirigubbakcemile3

gitmedim ama gidecem inşallah,çok metediyolar

:roflol: benimki de recep ivedik hayranı

ya hayırlısıyla inşallah hamileyimdir, ama benimki direk adetteki gibi kasık ağrısısenağlama
hayırlısı, çokk saağolun moral verdiniz amakaydirigubbakcemile3

yorma kendini, bu günlük yeter!klava:

yaaa ne vuruyon allah allah senağlama hamılesın ıste hamıle hamılekaydirigubbakcemile5

bende buralardayım ama yavaş yavaş giderim asiyecim napim bişi yaptığım yok oyalanıyorum öyle

valla kızlar işler kesat desenize hepimizin
emel bebeto yakın değil bana canım ama bursada ucuz satan yerler çok var
ben hala daha bişi almadım bebişe

yavaş yavaş alırsın sehercim sıkma kendini hemen toparlanıveriyo zaten bizde bir sürü yer dolaştık uygun yerler bulduk aldık yeğenime. Hatta abimler carrefour da falan iyi şeyler var dedi oraya bakamadık. biz karyola takımı almadık karyolasını bi yerden aldık carrefourdan da aynı renk dolabini aldık takım yaptık güzel oldu

valla kızlar işler kesat desenize hepimizin
emel bebeto yakın değil bana canım ama bursada ucuz satan yerler çok var
ben hala daha bişi almadım bebişe

canım bence basla derım çunku kıs gelıyor ve agırlasıyoruz ben 8 veya 9 aya bırsey bırakmayı dusunmuyorum benım oglumun herseyı hazırkaydirigubbakcemile5

Kızlar süpersiniz iyi kaynatmışsınız kızlar bende bebşimi bir öğrensemde almaya başlasam ciciler son aylar kışa geliyor birşey bırakmam herhalde allahım nasip ederse 8 ayda oda takımını alırız dedik eşimle

kapanışta bende açılışta günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrr bol hamişli günler hekezeeeeeeeee öpüldünüzzzzzzzzzzzzz
esma batuş sizi çok özledik gelin artık

günaydınnnnnn aslıcımmmm...ikinci sırada gene ben:))) evet ya bende çook özledim dünürcüğümü..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…