Umudumuz Umut olsun

aylincim üzülme canım eninde sonunda olacaksın o kesin
nasipçim biz iyiyiz sen nasılsın
emelcim sen nasılsın canım çok yorma kendini

ıyıyım canım ne olsun oglumda ıyı bayram sonu seker testı yaptıracagız babayla ben telaslı bır sekılde ıhtıyalarını alıyoruz sımdı sıkıntı çekelım bebek dogunca taksıtlerı bıtmıs olur dıyoruz

canım ya döndum ama eskı hızım yok sımdı bırgun evı temızlıyorum bırgun perde yıkıyorum bırgun utu eskıden olsa hepıcıgı bır arada olurdu yavas yavas yapıyoruz artık bayram temızlıgını

yormam sekerım zatı babamız yemın ettırdı 15 gunden once bu evı temızlersen hakkımı helal etmem dıye eskıdenmıs o 2 gune ev temızlemelerı

sakin sakin alın emelcim daha zaman var ama taksitine önceden girmek iyi oluyor canım sonra hepri eline geliveriyor paniğe kapılmıyosun. sizler alında biz sizin tecrübelerden faydalanacağız

tabi cnm iyi yapmışsınız neler aldın emel arada koy resmini bizde görelim güle güle kullansın hihoyyyt

yormam sekerım zatı babamız yemın ettırdı 15 gunden once bu evı temızlersen hakkımı helal etmem dıye eskıdenmıs o 2 gune ev temızlemelerı

hatırlıyorumda regline 9gün kala deli gibi temizlik yapıyordun bide test yapmıştın çıkmamıştı meğe hamişmişin erken diye çıkmamışkaydirigubbakcemile3 eyy gidi günler

sakin sakin alın emelcim daha zaman var ama taksitine önceden girmek iyi oluyor canım sonra hepri eline geliveriyor paniğe kapılmıyosun. sizler alında biz sizin tecrübelerden faydalanacağız

zaten annem aldı o tulum battanıye zıbınları ben hosuma gıden ufak tefek zıbın ve pijama patıklı pantolon aldım esımle ben daha agır seyler kaldı yatagı uyku setı arabası gıbı suan gerçı tek eksık araba kaldı esım bıraz bekleyelım dıyo fıyatlar konyada uçuyor ya magazada 590 dıyo nette 450 ıyıce arastıralım bakalım

hatırlıyorumda regline 9gün kala deli gibi temizlik yapıyordun bide test yapmıştın çıkmamıştı meğe hamişmişin erken diye çıkmamışkaydirigubbakcemile3 eyy gidi günler

evet ya ay delı gıbı 9 gun once test yap çıkmadı de suan o kadar dıkkat edıyorum kı bırsey olacak dıye ödum patlıyor geçen esım doktorlar dızısını ızlemıs orda zenan dusmus perde asarken allahım ya benı ıstanbuldan arıyor emel sen perde yıkayacaktın allahını seversen ben gelınce yıka bak sende dusersın sen dıkkatsızsın dedı kapattı ama aksam son noktayı koydu eger bebege senın yuzunden bırsey olursa senınle bırdaha asla konusmam evde ruh gıbı yasarız ıkı kardes mısalı dedı senağlama

ciddi dönüşen oldu mu canım ya?? sanmıyorum benimkinin dönüşeceni ama inşallah hayırlısıyla:asigim:
aceleci aslı
nasipci ii olmana sevindim canım
aylin bende senin gibi araştırıyodum hep merak işte
sorma, her şeyi okuyorum bi ümit:sm_confused:
aylincim üzülme canım eninde sonunda olacaksın o kesin
nasipçim biz iyiyiz sen nasılsın
emelcim sen nasılsın canım çok yorma kendini
inşallah canım, canım sıkıldı baya, çaktırmıyodum, süpriz yaparım diye ama bu kez çok ümitlenmiştim yasenağlama

tabi yavaş yapıcan artık tatlı hamiş:CüvCüv:
ben de hatırlıyorum bunuuuua.s

aman allah korusun emelcim bencede boşver temizlik elbet olur allahkorusunn sakın tepelere falan çıkma. bende çok titizimdir ama hamile oldugumu öğrendiğimin kısa birsüre sonrasında doktor bana 1hafta yatacaksın dediğinde öle kötü olmuştumki hatta kocama temizlik yapmayı özledim demiştimkaydirigubbakcemile3 en önemlisi bebekler oyüzden sallamamak lazım ev pis olsun boşverrr

aylin sor bak hamişlerede benimde öle oldu ha geldi gelecek dedirten karın ağrıları çektim:) bekliyordum nezaman olcam diye..inan hiç farkı yoktu.

kızlar az işim var benim toparlayayım gelirim öptüm sizi kendinize ii bakın görüşemezsek

ben gitmedim ama arkadaşım gitmiş deli gibi ağlamışş

kocamla gıtmek hata olur o zaman fılmın sonunda bana döner bu mu yanı fılmın der sınır olurum bende gerçı onun ıstedıgı fılmıde gorecez muro kahretsın ıçımdekı ınsan sevgısıne kaydirigubbakcemile3

aylin sor bak hamişlerede benimde öle oldu ha geldi gelecek dedirten karın ağrıları çektim:) bekliyordum nezaman olcam diye..inan hiç farkı yoktu.
ayy canımm ya sağol, biraz moralim düzeldi, inşallah!hihoyyytkaydirigubbakcemile3
kızlar ıssız adam fılmıne gıden var mıııııııııııııı
gitmedim ama gidecem inşallah,çok metediyolar
:roflol: benimki de recep ivedik hayranı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…