Umudumuz Umut olsun

kızlar avcılar büyükçekmece beylikdüzü semlerinde evlerine yardımcı bayan arayan varsa bilgim olsun kızlar bir yakınım gitmek istiyor temizlik ütü vs gibi haftada birgün veya 15te bir

kızlar selam, ancak girebildim..
geri çıkıcam birazdan, herkes iyi di mi?
Canım ancak cevap yazabiliyorum. Bende aynı hiç bişey yok ne bi belirti ne de başka bişey dediğin gibi büyük ihtimalle bu ayda yok ne yapalım kısmetyerimseniben
hayırlısı olsun canım, herşeyde bi hayır vardır, Allah hayırlı ve sağlıklı nasip etsin..amin.:Saruboceq:

selam millettttttttkaydirigubbakcemile3
bir ceeeee deyip kaçacam yine kötü oldum bizimki büyüyorrrr da beni de mahvediyorrrr kurban olurum ben onaaaa neyse cumanız mübarek olsun kızlarrrrrrr hepinizi çok çok öpüyoruz kendinize iyi bakınnnnnnn:1hug:

Hyr tatlım hala haber yok merak ettim inş iyyidir
ayşecimde yok hala
nasip ayşe yokluğunuz çok belli hadi gelinnnnnnnnnnn

Oh ayşe ce dedi ve yine gittti :)
demek bizim yiğen seni üzüyor gecicek annesi az daha sabır neyseki evdesin çalışmıyorsun bu iyi bir durum

kimseler yok gene...ben de hepinizin olduğu zamanlar olmuyorum genelde...işler anca bu zamanlar biraz hafifliyo...ama o zamanda yalnız başıma kalıyorum burada....hadi gelin yaaa....

kızlar selam
başta hepinize tşk ederim sanırım benim velet becermiş size haber vermeyi
kızlar pztesi beni hastaneye kaldırdılar baş ağrısıyla boynumda kireçlenmee bulundu allaha çok şükür fıtık değilmiş fizik tedavi verdiler oraya gidip geliyorum sizleri çok özledim,
yarın görüşürz:1hug:

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* Rahel................................14 Kasım ( Emel ).............15.02.1978
* melankolia.........................14 Kasım ( Pınar ).............26.02.1985
* raziş.................................24 Kasım..( Raziye )..........03.06.1984
* zuzu79..............................25 Kasım .( Sinem )
* alabama............................28 Kasım .( Şebnem )........07.08.1971
* crazybaby..........................09 Aralık .( Nasip )............28.01.1972
* asiş.............................................. ... ( Asiye )............15.02.1981
* nicole78.......................................... ( Merve ).............01.12.1978
* cancer................................?????? ..( Merve ).............23.06.1982

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

herkeslere günaydınlar kızlar ilk günaydın benden
bu gün doktora gidicez bakam bizim bebiş bize göstericekmi

herkeslere günaydınlar kızlar ilk günaydın benden
bu gün doktora gidicez bakam bizim bebiş bize göstericekmi

günaydın canım...hadi bakalım bugün inşallah görürsün...bi prenses mi gelcek yoksa bi prens mi?hayırlısı olsun canım..sağlıklı olsun da...

selam kızlar uzun bir süre sizlerle olamayacağım benim pc fabrikaya gidiyo oraya lazımmış sanki bana lazım değil neyse patron burda değil böyle bir karar vermişler mecburen uyacağız elden ne gelir bilmiyorum bana ne zaman gelir pc bekleyip göreceğiz hepinizi kocaman öpüyorum
bu arada güzel gelişmelerden haberdar edin beni kızlar şirket numarası var sizde nasıl olsa iyi haberleri telle alırım inş. sizleri çok özleyeceğiz öpüldünüz canlarıııımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…