Umudumuz Umut olsun

Ay esmacım ne kötü bi durum ne biçim patron o ya hiç bi bilgisayar başka yere taşınırmı inşallah en kısa zamanda yenisi gelir canım

selam kızlar uzun bir süre sizlerle olamayacağım benim pc fabrikaya gidiyo oraya lazımmış sanki bana lazım değil neyse patron burda değil böyle bir karar vermişler mecburen uyacağız elden ne gelir bilmiyorum bana ne zaman gelir pc bekleyip göreceğiz hepinizi kocaman öpüyorum
bu arada güzel gelişmelerden haberdar edin beni kızlar şirket numarası var sizde nasıl olsa iyi haberleri telle alırım inş. sizleri çok özleyeceğiz öpüldünüz canlarıııımmm

yaa..neden ama...bi sende mi var PC...fırsat buldukça gelmeye çalış...sensiz olmaz hiç burası...bizde seni ve boddiyi çok özliycez...kendine dikkat et...Şeniz

kimse yok ama neyseee selam olsun herkezeeeeeeeeekaydirigubbakcemile3
esmam evde pc vardı yanlış hatırlamıyorsam akşamları bari gir canım merakta bırakma bizleriiiiiii:1hug:
nasipim geçmiş olsun tekrardan şimdi daha iyisindir inşallahhhhhhh:nazar:
ben birkaç günlüğüne sapanca kaçamağı yapıyorum canlarım malum nedenlerdennnn merak etmeyin dedim gelince haber veririm sizeeee şimdilik Allaha emanet olunnn hepinizi öpüyoruzzz mucukss mucukssssŞenizŞeniz

slm kızlarr. umarım yeni güzel haberler vardır. benim kontroller sıklaştı,normal iğnelerin yadında bir de büyüyen yumurtalar çatlamasın diye başka bi iğne daha oluyorum her gün. yarın da kontrolüm var. her şey normal giderse çarşamba günü yumurtalarım toplanacak,şimdilik toplamda 30a yakın yumurtam var.allahım yardım etsiin.drun gördüğü polip gibi olan şey aynı duruyormuş büyümüyormuş, eger böyle kalırsa sorun teşkil etmez bu ay transferi yaparız dedi. kızlar dualarınızı eksik etmeyin

emelcim başınız saolsun canım üzüntünüzü paylaşıyorum. allah sabır versin.
ayseeemm, miniğin yaramaz mı olcak kız yokzam :KK70: aman olsun da yorsun nolcak yeterki olsuun.
merveleriiim,asiyemm,nasiipimm, şebiiim,sinemiim,raziyeeem,emeliim,aslıım,seheriiim, gülşeniim,nazmiyeem,esmaaam.. umarım sizlerde iyisinizdiir.hepinizii öpüyorum kucak dolusu sevgileer

Nasipçim tekrar geçmiş olsun canım bizde seni çok özledik çabuk iyileş gel aramıza

Esmacım senin topicin tadı yok gıcık oldum şimdi ya sehercim bebşin inş göstermiştir kendini merak etttim ayşe iyi gezmeler canım buarada günaydın iyi haftalarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

günaydın kızlarr..

dünürcüm beni bırakıp sen nası gidersin ya ben neylicem sensizz:nazar: nezaman gelcek ya peki bilgisayarın? evdekinide benim bildiğim verdiniz yandık desene..

nasipcim tekrar geçmiş olsunn . fıtık olmamasına sevindim yoksa çok zordu işin..

ayşecim iyi dinlenmeler sana ...hadi dikkat et kendine.

pınarcım ya süper 30 tane yumuş ne demek hihoyyyt hadi hayırlısı olsunnn

seher merakla seni bekliyoruzzz..

emel,gülşen,merve,şebo,nazmiş,raziş,aylin hepinizziii çoookk seviyorummm:teytey:

Pınarcım hayırlı haberlerle gel canım benim inş bu kez olucak dualarım seninle canım

Günaydın kızlar iyi haftalar olsun inşallah.
Esmacım bilgisayarın gidiyormuş üzüldüm arada bze haber edersin artık. Kızlar esma ile görüşürseniz haber edersiniz de mi..

Nasipcim hala hasta mısın sen canım geçmiş olsun tez zamanda iyileş yanımıza gel inşallah.

Pınarcım dualarımız seninle canım inşallah bu sefer olacak sen güçlü bir kızsın üstesinden geleceksin cnm bnm. Yumoşların bebeğe dönüşecek inşallah. Haberlerini bekliyoruz cnm.

Kızlar ben daha hasta olmadım ya ne iştir anlamadım 19 unda bitti ilacım 26 sı olsun doktoru arayıp soracağım hala olmazsam

iyim bende mervecim şimdi bende başlıcam işlerimi toparlamaya
asiyecem günaydın canım allah allah neden acaba hala olmadın ara doktoruda bizlerede haber ver canım
SEHER HADİ GEL CANIM ÇATLADIM MERAKTAN

valla aslıcım anlamadım 2 ay olacak perşembe günü o zaman belki olur diye ümit ediyorum daha önce doğum kontrol hapını ilk bıraktığımda 2 ayda olmuştum anlamadımiyice dengem bozuldu benim ya

günaydın kızlarr..

dünürcüm beni bırakıp sen nası gidersin ya ben neylicem sensizz:nazar: nezaman gelcek ya peki bilgisayarın? evdekinide benim bildiğim verdiniz yandık desene..

nasipcim tekrar geçmiş olsunn . fıtık olmamasına sevindim yoksa çok zordu işin..

ayşecim iyi dinlenmeler sana ...hadi dikkat et kendine.

pınarcım ya süper 30 tane yumuş ne demek hihoyyyt hadi hayırlısı olsunnn

seher merakla seni bekliyoruzzz..

emel,gülşen,merve,şebo,nazmiş,raziş,aylin hepinizziii çoookk seviyorummm:teytey:

bizde seni çok seviyoz şekercim.
herkese iyi haftalar günaydın kızlar
yaa esma ne alaka ya sinir oldum şimdi evdede bilgisayar yok işdede yok çok fena yani inşallah hemen gelir de kavuşuruz anacım.
asiye bencede sor hayatım neden hala olmadığını merak ettim bende
nasip sevindim anacım iyisin yani ihmal etme kendine iyi bak.
gülşen aslı nazmiş seher hamişler iyisiniz dimi seher nereye gittiki meraktan çatlatma demişsiniz kızlar
aylin raziye merve 2 nassınız kızlar
emelcim nasılsın gülüm asayiş berkemal mi
ayşecim hadi izinlisin sen idare ediyoz seni
pınarcım allah yardım etsin inşallah gönlüne göre versin canım moralini yüksek tut
sinem kız nerelerdesin merakta bırakıyosun yani arada bi ce diyiver kız

Asiyecim inş sorun yoktur canım hayırlı haberlerini bekliyorum
şebocum günaydın nasılsın canımbenim

günaydın canlarım benim......
pınarcım inşallah hayırlı haberler verirsin bizlere yeni yıla güzel girersin......tabi bu dilek herbirimiz için geçerli.....esmacım çok üzüldüm şimdi inşallah en kısa zamanda pc geri gelir.....nasip geçmiş olsun hayatım kendine dikkat et.....aylin umarım hamilesindir....asiye hayırlı haberlerle inşallah canım tez zamanda netliğe kavuşur herşey inşallah.....seher hadi gelde söyle bize cinsiyetini kuzunun......mervecim,şebocum,aslıcım öpüyorum herbirinizi...

günaydın aslıcım iyiyim hayatım cumayı bekliyorum hayırlısı. regl olursam ertesi gün kürtaj olcam polip için. inşallah hamişimdir. dün istinye parkdaydık bi kalabalık bi kalabalık. etraf bebek arabalarıyla doluydu çok özendim hüzünlendim neden bizim elimiz kolumuz boş dedim allahım inş tüm isteyenlere ivedi bi şekilde versin zor dostum zor.

X