Umudumuz Umut olsun

bana 2 ayda incelemeliş bi ultrası,on yaptılar bebeişin kalbine kafaına renkli bişiler koydular bilgisayarda kırmızı mavili böle
ondan herşeyi anlıyoz dediler ben 6 ayda 4 boyutluya giricem

evet aslı ve mervecim ben tazminatımı bundan 1 yıl önce evlenirken aldım zaten şurda 1 senelik tazmminat var oda fazla değil ama ben rapordan sonra patronuma kendi çıkarmasını sölicem o zaman hem işsizlik alırım hemde tazminat gerçi artık tazminatıda taksit taksit ödeme hakkına sahiplerya zor alırız ama :)) onun için bekliyorum 7 aya kadar yoksa çoktan bıraktıydım yani

günaydın kızlar...nazmiyecim demek minik bi prensesmiş gelen....çok sevindim..allah tamamına erdirsin hayatım...esmacım batuya da maşallah...kocaman olmuş...hayırlısıyla kucağınızda da görün inşallah...
herkes iyidir umarım...rüyamda göğüslerimden süt akıyodu kızlar..ne demek acaba?

Nazmiyecim canım gözün aydın minik kızını gördün sonunda darısı seherle benim başıma
sehercim inş sanada gösterir 2 hafta sonrada bana gösteriri bizimki
kızlar bu 3lü test nasıl oluyor 2 hafta sonra ben yaptırıcam ve ssk karşılıyormu fiyatı nedir benim 2liyi karşılamadı ssk

ssk karşılamıyo aslıcım sadece kan alıyolar bakıyolar o kadar 58 ytl oldum ben daha önce detaylı ultrasona girdinmi girmediysen oda 60 ytl onun yarısını ssk karşılıyo normalde 120 ytl

mervecim2 hoşgeldin canım

Yok tatlım detaylıyadamı giricem ozaman neyse para vericez yeterki sağlıklı olsun bebeğim

En iyisi ben bu gidişimde doğum fiyatınıda sorayım bakalım ne dicek sanırım oda çok yüksek baksanıza baya fark var

Günaydın kızlar nasılsınız cumanız hayırlı geçsin inşallah
Canlarım acil işlerim var onlarla uğraşıyorum gelemedim üzgünüm

günaydın kızlarrr...
ewet dün buluşmamız gercekleşti minik kuşumla.3lü taramada bı degerım yuksektı detaylı ultrasona soktu allah a cok sukur herseyımız norma cıktı ..bebişimiz saglıklı ama cokk nazlı ve utangaç...2 aydır yuzunu goremıyoruz sadece kafasının arkasını ve ensesını gosterıyo bıze..secde eder vazıyetteydı aksam..17 cm 350 gr olmus..ve sonunda cınsıyetını zorlada olsa gorduk basta elını koydu tam ümidi kesmısken elını cekıverdı mınık bir kızımız olucak allah nasıp ederse cokk sukur yarabbım sana....
maşallahh barekallah cnm benim isim ecrin mi olcaktı nazmiş hadi takvimini değiştir şöle kıza uygun ciciler yap..bakalım kim kapcak kızını topiğimizinn ilk kızıııı hoşgeldinn:1hug::nazar:
herkeselere günaydın ve hayırlı cumalar arkidişler
esmacım çok sevindim canım testlerinin iii çıkmasına batuş babayı sevmiyo pek galiba kız:)))
nazmiyecim gözün aydın minik prensesini görmüşsün darısı benim başıma inşallah 3 lü testte ne değerin yüksekti canım yazarmısın bi merak ettim benim doktor baktı bi sorun yok dedi
aslı anacım bizim ufaklıklar babacı olcak sanırım kızlar babya erkekler anayamı düşkün oluyo ne acep ben naptısam bi türlü kımıldamadı ne şeker ne çikolata yok valla kıpırdadı ama popoyu döndü edepsiz:))
bakalım yarın babayla birlikte gidicez eşim ilk kez geliyo one ne yapıcak
hadi asiyecim inşallah busefer gösteriri seninkide ama bence sen erkek ismi düşün:eek:
herkese günaydın canlarım dün doktorumuza gittik oğlum gayet sağlıklıymış 958 gr 35 cm olmuş boddim ama babamız yanımızda olduğu içinmidir nedir yine poposunu döndü bize ne kadar uğraştık doktorla döndüremedik ayıp oluoy dediysekde dönmedi doktor bir ara eşime döndü babası seslen bakalım belki senin sesine döner dedi eşimin cevabı zaten ben burdayım diye göstermiyo sıpa sesimi duysa hiç dönmez oldu velhasıl ne kadar uğraştıysakda dönderemedik midem için şurup yazdı doktorum şeker yüklemesini ve kan uyuşmazlığı testini yaptırdır sonuçlar gayet güzel dedi doktorumuz
açlık şekeri:77
tokluk şekeri:118
kan uyuşmazlığı testimizde negatif çıktışükürler olsun herşey youlunda

amanda aman benim damat tosun mu olcakmışşşş yirimm benn onuuu maşallahh sanada:nazar:

selam kızlar......
maşallah boddiye koç olmuş koççç......
nazmiyeciğim nazlı kızın hayırlı,uğurlu olsun canım....
aslı 3 lü test gerçekten pahalı senin hastanende....bende 56 liraya yaptırdım ssk ile normalde 80 miş....
ve seher 6 ayda neden detaylı ultason...genelde 19-22 arası bakıyorlar detaylıya....

En iyisi ben bu gidişimde doğum fiyatınıda sorayım bakalım ne dicek sanırım oda çok yüksek baksanıza baya fark var

cnm sen devamlı hastası oldugun için indirim yaparlar iyice pazarlık yapın doğum fiyatı için aklında olsunkaydirigubbakcemile5

sehercim zaten biz biliyorduk kız olacağını :sm_cool:

Mervecim olmadım canım nette 1 haftayı bulabilir yazıyo

Günaydın asiye günaydın mervecim nasılsınız bakalım evet nazmiş şöyle cıvıl cıvıl bir tskvim yap bari sitamizin ilk kızıııııııııııııııııııııııııııı nazmiştennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

evet yapıcam canım ama işte bu test parası için felan napalım ödicez varmı doğum ücretini bilen kızlar

nazmiye ben sana ne dedim anacım senin kızın olacak demedimmi tutturdum valla bakalım seherinki oğlanmı onuda tutturursam 3de 2 olacak gülşene kız demişdim çünkü ısrarla

benim hastane yeni uygulama başlatmış normal doğum ve sezeryandan katkı payı almıyolarmış :)))

X