Umudumuz Umut olsun

çok teşekkür ederim kızlar göbişimin sabah hali o akşam 2 kat oluyo:)))
esmacım canım fazla tuzlu yeme bide ekşi ve kızartma biraz önler inşallah yanmanı
raziş kız kız die söleyip duruyon bakalım cumartesi gidicez ne çıkıcak bizim veled

seher maşallah göbüşüne kız...kocaman olmuş...darısı başımıza...
esmacım sende güzel haberlerle gel inşallah...
kızlar hepimiz yoğunuz bu aralar..birbirimizin kusuruna bakmıcaz artık..fırsat buldukça ilk iş topiğe gelmek şartıyla ama...

selam kızlar herkese kolay gele
sehercim gülşencim göbişlere maşallah nazar değmesin
aylincim bende çok yoğunum pek giremiyorum kolay gelsin
esmacım geçmiş olsun güle güle git gel canım
mervelerim nasılsınız mervecim sen bence son dakikaya kadar çalışmaya devam
ayşe kız meraktan çatlatıyosun bizi mide bulantıları başlamış ne güsellllll
nasipcim çok geçmiş olsun canım inşallah hayırlısıyla fıtıktan kurtul canım
pınarcım takma kafana napcan işte bende de öyle oldu ya zart diye polip diye bişi çıktı bu ay sonu bende kurtulcam inşallah
sinem nerelerdesin hiç gelmiyon
emelim sen nası oldun keyifler yerinde mi hayatım
aslıcım raziyecim asiyecim nazmişim hepinizi iyisiniz inşallah
aslı yeni laptopu aldınız mı bari merak ettim
unuttum kimse kalmamıştır inşallah
herkesi öptüm şekerler
Valla öyle güülüm, sana da kolay gelsin
seher maşallah göbüşüne kız...kocaman olmuş...darısı başımıza...
esmacım sende güzel haberlerle gel inşallah...
kızlar hepimiz yoğunuz bu aralar..birbirimizin kusuruna bakmıcaz artık..fırsat buldukça ilk iş topiğe gelmek şartıyla ama...
hepimize kolay gelsin:içelim:

valla mervecim 2 allah kolaylık versin işlerin yoğunluğu zor anacım bendede aynı sorun var

hoş geldin esracım
valla merve şubatı iple çekiyom bi zor geliyo bi bilsen bide patronda biliyoya çıkcamı oda üstüme gelio bende az kaldı azkaldı die avutuyorum :)) kendimi

selammm kızlarr
öncelikli sehercimm maşallahh sanada aferim güzel olmuş böyle hep görcez göbişini:)

hoş geldin mervecim
esmalar gibi yapadım napam bende böle becerdim artık ayda bi değiştiririm dokuz aya kadar :))) öbürtürlü beceremiyom

hoş geldin esracım
valla merve şubatı iple çekiyom bi zor geliyo bi bilsen bide patronda biliyoya çıkcamı oda üstüme gelio bende az kaldı azkaldı die avutuyorum :)) kendimi
çokkkkk kızıyorum böyle patronlara!!!:kızgın: Allah'tan da mı korkmuyolar, anaları bacıları yok mu!:kızgın::kızgın::kızgın:
slm kızlar nasılsınız
sağol, sen nasılsın?

sehercim aynı dert bende de var canım benim müdürüm çok üstüme geliyor bir sağa bir sola koşturuyorum birde gribim bırakıpta gideyim diye bekliyorlar adiler ama dayanıcam o çıkarana kadar ben çıkmıcam tazminatım var 10 ay oldu neden bırakayımmki bu devirde

Ya bencede kızlar biz hala maaş alamadık yaa nolcak bilmiyorumm bu durumda sizin şirketteki işler nasıl ? Iş yapıyoruz ama ödeme alamıyoruz milletten

aynen merve iş yap ama para yok bizdede
aslı sen 10 ay diyosun yavrucum benim 6 yılım aynı iş yerinde :))

canlarımm şimdi esma aradı çok şükür ki batuşumuz iyiymiş dünürcüğümün midesinde sorun varmış o da ilaçlarını içince iyileşcek inşallah.. işe dönmeyeceği için bugün yarın yazar hepinize.. yalnız babası olduğu için batuş gene göstermemiş yüzünü benim damat biraz inatçı galiba:))))

Esmacım batuşçum çok çok geçmiş canım iyi olmanıza sevindim
ay sehercim baya olmuş neden böyle yapıyorlarki almıcakmısın tazminatını
çok şükür bizim maaşlar hiç sekmiyor maşallah

X