Umudumuz Umut olsun

kapanışıda ben yapmışım açılışıda yapayım pari günaydın kızlar hayırlı cumalar bol hamişli günler

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım daha bu siteyi tam kullanmayı bilmiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz ben 16 ekimde adet oldum kis olduğu için myralona başladım 1 kutu bitmeden kis geçti ama o kutuyu bitirdim tabi arada unuttuklarım oldu 21 tablaet sonunda adet olmadım. kanda hamilelik testi yaptırdım negatif çıktı hamile olabilirmiyim sizce ne zaman belli olur diğer ayı mı beklicem lütfen yardım edin.. teşekkürler

canım 5 kasımda hap bitti hap bittikten 3 gün sonra olmam lazımdı ama olmadım 10 kasımda sadece leke geldi okadar daha adet olmadım

herkese günaydın canlarım dün doktorumuza gittik oğlum gayet sağlıklıymış 958 gr 35 cm olmuş boddim ama babamız yanımızda olduğu içinmidir nedir yine poposunu döndü bize ne kadar uğraştık doktorla döndüremedik ayıp oluoy dediysekde dönmedi doktor bir ara eşime döndü babası seslen bakalım belki senin sesine döner dedi eşimin cevabı zaten ben burdayım diye göstermiyo sıpa sesimi duysa hiç dönmez oldu velhasıl ne kadar uğraştıysakda dönderemedik midem için şurup yazdı doktorum şeker yüklemesini ve kan uyuşmazlığı testini yaptırdır sonuçlar gayet güzel dedi doktorumuz
açlık şekeri:77
tokluk şekeri:118
kan uyuşmazlığı testimizde negatif çıktışükürler olsun herşey youlunda

canım tam olaak bilmiyorum ama test yapsanda negatif çıkar şuan beklemen lazım benim hamile olduğum halde 10 günde anca çıktı testte inş hamişsindir
esmacım maşallah batuşumuza tütüüüüüü babacığa yapmış yapıcağını yazık eşine neyse sağlıklıya boşverin benimkide eşim yok diye kıpırdamadı bile bizimkide babaya hayran sanırım

teşekkür ederim canım sen hamilesin galiba ayyy darısıda bana inşallah bebeiş vardır acaba ne zaman belli olur aralık ayınımı beklicem ya beklemek çok kötü

Evet tatlım 15+5 günlük hamileyim canım bende zorlandım hamile kalmakta ilkini kaybettim hatta ama bak allahım yine nasip etti sen bence hafta sonuna kadar bekle sonra test yap olmadı pzt doktorunla bir görüş derim ben yinede sen bilirsin
asiye msnde de yoksun umarım iyisindir canım

günaydın kızlarrr...
ewet dün buluşmamız gercekleşti minik kuşumla.3lü taramada bı degerım yuksektı detaylı ultrasona soktu allah a cok sukur herseyımız norma cıktı ..bebişimiz saglıklı ama cokk nazlı ve utangaç...2 aydır yuzunu goremıyoruz sadece kafasının arkasını ve ensesını gosterıyo bıze..secde eder vazıyetteydı aksam..17 cm 350 gr olmus..ve sonunda cınsıyetını zorlada olsa gorduk basta elını koydu tam ümidi kesmısken elını cekıverdı mınık bir kızımız olucak allah nasıp ederse cokk sukur yarabbım sana....

hı kızım hala bızı yakalayamamıs 12 gun gerıden takıp edıyo bızı doktorumuz normal...esmacım batuşun iyi olmasına cokk sevındımm masallahh..
bende doktora dun mıde yanmalarımı soyledım gavıscon yazdı bana

herkeselere günaydın ve hayırlı cumalar arkidişler
esmacım çok sevindim canım testlerinin iii çıkmasına batuş babayı sevmiyo pek galiba kız:)))
nazmiyecim gözün aydın minik prensesini görmüşsün darısı benim başıma inşallah 3 lü testte ne değerin yüksekti canım yazarmısın bi merak ettim benim doktor baktı bi sorun yok dedi
aslı anacım bizim ufaklıklar babacı olcak sanırım kızlar babya erkekler anayamı düşkün oluyo ne acep ben naptısam bi türlü kımıldamadı ne şeker ne çikolata yok valla kıpırdadı ama popoyu döndü edepsiz:))
bakalım yarın babayla birlikte gidicez eşim ilk kez geliyo one ne yapıcak

herkeselere günaydın ve hayırlı cumalar arkidişler
esmacım çok sevindim canım testlerinin iii çıkmasına batuş babayı sevmiyo pek galiba kız:)))
nazmiyecim gözün aydın minik prensesini görmüşsün darısı benim başıma inşallah 3 lü testte ne değerin yüksekti canım yazarmısın bi merak ettim benim doktor baktı bi sorun yok dedi
aslı anacım bizim ufaklıklar babacı olcak sanırım kızlar babya erkekler anayamı düşkün oluyo ne acep ben naptısam bi türlü kımıldamadı ne şeker ne çikolata yok valla kıpırdadı ama popoyu döndü edepsiz:))
bakalım yarın babayla birlikte gidicez eşim ilk kez geliyo one ne yapıcak

saol canım..benim nörol tüp defekti dedıklerı apf yuksektı 2,71 cıkmıstı..ya beyınde yada sırtında bı acıklık olma ıhtımalıymıs ama cok sukur kafasındakı tum ölçümlerimiz normal sırtında bel kemiginde falanda herhangı bır anormallık yokk

X