Umudumuz Umut olsun

canım moralını bozma iyi düşüm iyi olsun allah çabalarımız bosa cıkarmaz buna inan

Günaydın güzel anne adayları ve hamiş adayları

Nasipcim geçmiş olsun canım Allah tez zamanda sana şifa versin cnm benim
Esmacım benim yengemde son ayına girdi hayıelısı ile uyuyamıyo bide yemek yiyemiyo baskı yapıyormuş bebek bide o yatınca hareketlenmeye başlıyormuş uyutmuyormuş annesini. o yüzden normal canım o kramplar geçecek inşallah

merhaba bayanlar......esmacım geçmiş olsun tekrardan.....pınarcım seninde umarım sorunun ufacık,tefeciktirde bir an önce atlatırsın.....mervecim sen çalışmışsındır umarım dün gecede ne olur ne olmaz sen eşeğini sağlam kazığa bağlada.......ayşe iyi olmana sevindik valla unuttun sanmıştık artık bizi....sehercim seninde göbeğine maşallah,barekallah.....
tüm arkadaşlarım gününüz aydın olsun..........

sehercim maşallah göbişinee....
esmacım gecmişolsun canım benımde bırkac gundur mıde bulantım ve mıde yanmam basladıı..bakalım bugun doktora soyleyecemm

Herkeze günaydın kızlar
ayşecim hoşgeldin canım demek senşnki başladı yaramazlıklara tuzlu şeyler yeme ki azda olsa geçiyor
pınarcım üzülme tatlım herşerde vardır bir hayır
sehercim maşallah göbişine güsel olmuş canım

herkeslere günaydın kızlar

günaydın sehercim maşallah göbüşüne kızın büyümüş baya kaydirigubbakcemile3

günaydın asiyecim nasılsın bakalım

günaydın kızlarrrra.s.

günaydın nazmiyecim nasılsın kızın nasıl:1rolleyes:

günaydın gülşencim kuzey nasıl

günaydın aslıcım nasılsınız seninkide kız diyorum benkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Günaydın razişçim inş öyledir canım sende durumlar nasıl tavuğun yumurtalara yaklaşmış

sağol razişim nasıl olim artık hasta olmayı bekliyorum cnm ilaçlarım bitti. Sen nasılsın durumlar nasıl cnm

maşallah seherciğim göbişine
teşekkür ederim kızlarrr inş. geçecek geçmzesede keyfi bilir

Günaydın razişçim inş öyledir canım sende durumlar nasıl tavuğun yumurtalara yaklaşmış
aslıcım tavuğum yaklaştı yumurtalara yaklaştı bakalım civcimi çıkartabilecekmikaydirigubbakcemile3 her ne kadar olmayacağını bilsemde umut işte herşeyin hayırlısını versin rabbim

sağol razişim nasıl olim artık hasta olmayı bekliyorum cnm ilaçlarım bitti. Sen nasılsın durumlar nasıl cnm

asiyecim bende hiçbişi yok zaten bugün 28.günüm geçen ay 37.gün olmuştum ondan önce 32.günde yani biu düzensizlik aldı başını gidiyor ya hayırlısı olsun artık:çok üzgünüm:

kızlar ben birazdan çıkacağım merak etmeyin doktora gideceğim haberiniz olsun hadi öpt hepiniizi

raziyem ben daha olmadım ben ne yapim 53. günüm hayırlısı ile olsam diye bakıyorum benimde dedngem bozuldu canım. hayırlısı ikimiz içinde ne diiim.

Sehercim göbek süper inşallah daha da kocaman olur da resme sığmaz şaka canım hayırlısı ile sağlığı ile büyüsün göbişin canım

evet canım allah yardımcımız olsun inşallah hayırlısı ile olursun canım sonrada bebişin gelir hayırlısı olsun ne diyelim:1hug:

günaydın kızlarr, geç oldu ama ancak girebildim! kaydirigubbakcemile3
Canım sakın moralini bozma, en önemlisi moral.. keyfin yerinde olursa bu yoldaki engeller de kalkar inşallah. zaten önemli bişe oldunu sanmıyorum, kaybolacak inşallaha.s
Bence de sen bu gece de çalış, zararı yok, faydası varyerimseniben ve yumurtlama günü akıntı tabiki oluyor, ben akıntıdan anlıyorum..

kızlar göbişi bi turli koyamadım çare bunu buldum

sehercim seninkini de kocaman bi nazar boncuku ile süsleyelim, maşallah

selam kızlar herkese kolay gele
sehercim gülşencim göbişlere maşallah nazar değmesin
aylincim bende çok yoğunum pek giremiyorum kolay gelsin
esmacım geçmiş olsun güle güle git gel canım
mervelerim nasılsınız mervecim sen bence son dakikaya kadar çalışmaya devam
ayşe kız meraktan çatlatıyosun bizi mide bulantıları başlamış ne güsellllll
nasipcim çok geçmiş olsun canım inşallah hayırlısıyla fıtıktan kurtul canım
pınarcım takma kafana napcan işte bende de öyle oldu ya zart diye polip diye bişi çıktı bu ay sonu bende kurtulcam inşallah
sinem nerelerdesin hiç gelmiyon
emelim sen nası oldun keyifler yerinde mi hayatım
aslıcım raziyecim asiyecim nazmişim hepinizi iyisiniz inşallah
aslı yeni laptopu aldınız mı bari merak ettim
unuttum kimse kalmamıştır inşallah
herkesi öptüm şekerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…