Umudumuz Umut olsun

canım ya kız kıyafetlerı daha sevımlı o yuzden belkıde

inşallah emelcim...sağlimen kucağına alırsın bebişini...allah size kucağınıza almayı bizlere de göbüşümüzde görmeyi nasip etsin ilk öncelik...hepimiz kavuşalım meleklerimize...

amın canım ya ınsallah hepınıze nasıp eder bu duyguyu sekerım sen ızmırde nerde çalısıyorsun

oy kıyamammmm RARİZİİYEMM benimm. kız valla unuttum ama hepiniz aklımdasınız inankii. tekrardan özür dilerim

slm kızlaaar ben geldiimm. hepinize kucak dolusu sevgileeerrr

hoşgeldinnn cnm nası gidiyor senin çalışmaların ağrı oluyor demişin normal dimi? ne zaman olcak inşallah transferin

amın canım ya ınsallah hepınıze nasıp eder bu duyguyu sekerım sen ızmırde nerde çalısıyorsun

bornova da bi doğalgaz firmasında canım...bende 5 ay öncesine kadar senin gibi kocişimin parasını yiyodum kaydirigubbakcemile3

oy kıyamammmm RARİZİİYEMM benimm. kız valla unuttum ama hepiniz aklımdasınız inankii. tekrardan özür dilerim :

slm kızlaaar ben geldiimm. hepinize kucak dolusu sevgileeerrr

hoş geldin canım...nasıl gidiyo umut yolundaki çalışmalar hayatım...

evet mervecim haklısın aslında...kız da olur erkekte...farkedermi...yeterki bebişlerimiz anne desin bize...bi tadalım o duyguyu....inşallah...:ecrin_bebek:

hoşgeldinnn cnm nası gidiyor senin çalışmaların ağrı oluyor demişin normal dimi? ne zaman olcak inşallah transferin

saolasın canım benim,iyi gidiyor.bugün dru aradım sanırım iğneyi tam dik vurmadığım için ağrı oluyormuş. bu sefer daha dikkatli vurdum ağrım yok allaha şükür. bugün 4. günüm iğneyle. yarın kontrol var. sanırım 6, 7 gün daha kullanırım iğneyi yani genelde o kadar kullanılıyomuş tabe yumurta durumuna göre değişiyormuş. yani 8 güne kadar transferim yapılır insallaahç

sekerım hos geldın nasılsın bakalım

saolasın canım iyiyim şükürkii. heyecanlıyım zaman bi türlü geçmiyoorr.

sizler nasılsınız bakalım? geriplerim düzeldi mi? c vitamini bolca içilip yenildi mi?* herkes iyidir umarıım

gerçekten mi çok az kalmış pınar hadi hayırlısı hayatımmmmmm döndüğünde dolu olsunn göbeğinn:CüvCüv: tutma şansı yüzde kaç acaba biliyor musun

gerçekten mi çok az kalmış pınar hadi hayırlısı hayatımmmmmm döndüğünde dolu olsunn göbeğinn:CüvCüv: tutma şansı yüzde kaç acaba biliyor musun

valla %60 diyolar ama şans yani .allah kısmet etmezse olmuyo. allahıma yalvarıyorum kucaklarımızı boş bırakmasın insallaaaah. benim 1 taraf tıkalı bi tarafta pcolu . pcolu olan kısımdaki yumurtaları büyütürlerse oraya yerleştirilecek döllenmiş yumoşlar, insallah tutcak mervecim. adetim de bitmediki oturup yasin okuyayımm. bolca dua ediyorum gerisi allaha kalmışşa.s.

heyecanla sürüyor mervecim çok teşekkür ederim. zaman geçmek bilmiyor sankii bi an önce aralık 15 olsuuuunnn :)sen nasılsın? canım

valla idare ediyoz pınarcım...çalışmalara devam hihoyyyt bu aya kaldı umutlar...her ay beklemekle geçiyo...napalım...bizim de böyleymiş kaderimiz..bebişlerimiz çok nazlı..bi türlü gelmek bilmiyolar...:1no2:

napalım işte beklemekten başka çare yok,her ay umutlanıyoruz her ay sonunda umudumuzu yitirip sonra toparlanıyoruz. başka çare yok. allım kucaklarımızı bi an önce doldurur insallah. çok umutluyum bu ay insallah umudumu yitirmem. tüp bebek olunca daha da umutlanıyor insan.

kızlar hepinizi öpüyorumm. herkese çook slmlaaar. aysem, şebiim, nasipiim nerelerdesiniz yoksunuz topicteee. diğer kızlaaar, topicimin anneleri anne adayları.. hepinize kucak dolusu sevgileeer, hayırlı akşamlarr. muaaaah

pınarcım hayırlısı inşallah canım biz dua ederiz canım sana hayırlısı ile bebişi olsun yumoşları tutsun diye.

Herkes gitmiş sanırım iyi akşamlar herkese....

geçmişi okudum ancak geldim
bence de erkeğe benziyoo
kolay gelsin aylincim
teşekkür ettim tatlım, yorucu bi gündü ya,yarın da yorucu olacak gibi,sağlık olsun..
günaydın aylincim uykucular sizi
:
ne uykusu gülüm, sabah sekiz çeyrekte damladım büroya!benneyaptımki
kızlar gunaydın dıyıp hemen çıkacagım oğlumla randevum var bakalım nasılmıs keyfı sıhatı ayyyy çok heycanlandım yaaaa

[/IMG]
işde buda benim göbişim :)))

beni unuttun,gerçi ben ne hamiş ne de adaysengözlerimebaksanab
Kızlar ben geldım oğlumun hepınıze selamı var ama bugun kendını gostermedı tam olarak poposunu döndu yattı 590 gr olmus tosunum

herkes gitiş galiba, ben de günlük son cee mi yaptım, iyi akşamlaaaaarkaydirigubbakcemile3

Günaydın kızlar henüz geçmişi okuyamadım dün doktora gittim ama benimki göstermedi kendini neyse kısmet 2 hafta sonra yine gidicez esma gelsin göbişimi koyarım durun geçmişi okuyacağım

Kızlar göbişlerinize maşallah diyorum allah nazardan saklasın tütütüüüüüüüüüüüü :)

herkese merhabalar güzeller nasılsınız bakalım
pınarcığım hayırlı haberlerini bekliyoruz tatlım inş. olacak içini ferah tut sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…