Umudumuz Umut olsun

doğru asiyecimm ya sıkıntı yapıyor insana haklısın bende bekliyorum insan hamiş olmak isteyince gelmesin diye bakıyor şimdi ise olalım diye bakıyoruz::)))

emelcim maşallahhh tosununa haydi annesi artık ismini belirleyin bizde ona göre sevelim dimi?

doğru asiyecimm ya sıkıntı yapıyor insana haklısın bende bekliyorum insan hamiş olmak isteyince gelmesin diye bakıyor şimdi ise olalım diye bakıyoruz::)))

emelcim maşallahhh tosununa haydi annesi artık ismini belirleyin bizde ona göre sevelim dimi?

canım elımde kaln son ısımler doğukan-eğe-UMUT (kendı annem doğukan dıyor) bakalım baba son karar asamasında artık ya kızlar ogluma annem neler neler almıs bayıldım hepıcıne getırsede sızede gostersem artık

Son düzenleme:
canım elımde kaln son ısımler doğukan-eğe-efe (kendı annem doğukan dıyor) bakalım baba son karar asamasında artık ya kızlar ogluma annem neler neler almıs bayıldım hepıcıne getırsede sızede gostersem artık

efe güzel bence bakalım hangisi olcak oğluşunun adı. ya bende kıyafet almak istiyorum bebek olmadan alsam olmaz mı hevese geliyorum ya

efe güzel bence bakalım hangisi olcak oğluşunun adı. ya bende kıyafet almak istiyorum bebek olmadan alsam olmaz mı hevese geliyorum ya

canım elımde kaln son ısımler doğukan-eğe-efe (kendı annem doğukan dıyor) bakalım baba son karar asamasında artık ya kızlar ogluma annem neler neler almıs bayıldım hepıcıne getırsede sızede gostersem artık

iki isim düşünürsen doğukan efe güzel olur ikiside güzel..hihoyyytgüle güle giysin cnm inşallah..

dur asiyecim biz senle beraber başlıcaz almaya ozaman hamişlerimiz doğurmuş olcak bizim aldığımız minnacık kıyafetleri görünce heveslencekler ikinciyi yapcaklar:roflol:

CANIM YANLIS YAZMISIM UMUT OLACAKTI EFE HERKESDE VAR YA BU ARADA AL VALLAHI BIRSEY OLMAZ BENIM ANNEM YELEKLERI BEN BEKARKEN ÖRDÜkaydirigubbakcemile3

iki isim düşünürsen doğukan efe güzel olur ikiside güzel..hihoyyytgüle güle giysin cnm inşallah..

dur asiyecim biz senle beraber başlıcaz almaya ozaman hamişlerimiz doğurmuş olcak bizim aldığımız minnacık kıyafetleri görünce heveslencekler ikinciyi yapcaklar:roflol:

nıye hevese gelelım canım (benım adama kalsa 2 tane daha bebek yapacak ) ben alırım sıze gönderırım :CüvCüv:

di mi canım onlar bi doğursun da bizim bebeklerimizin kıyafetlerini görünce bebeklerini büyütmeden yeni bebek yapmak isteyecekler :dilcikar:

emelcim valla canım nasıl almak istiyo bilemezsin kendimi zor durduruyorum bide hamile olsam ne yaprım allah bilir

emelcim valla canım nasıl almak istiyo bilemezsin kendimi zor durduruyorum bide hamile olsam ne yaprım allah bilkafamçokkarıştıir

ben şimdiden kilo aldım bide hamile olsam daha çok alırım herhalde.
Neyse ara verdik ya spor yapıyorum biraz vereyim diye nasılsa ilaç kullaıyorum diye.

bu arada nesaja 2 kere basmışım 2 kere gelmiş özürrrrrrrrrr

Kızlar ben bide aslının göbişini de merak ediyorum o nasıl olsu acaba

benim de bebişim olmadan daha kız bebiş kıyafetlerine deliriyorum resmen...ya bi de pamuk bi kızım olursa naparım bilmem...yerim ısırırım onu heryerinden...allah biliyo ya kızım olsun çok istiuorum...eşim de bana inat erkek diye tutturuyo...tabiki sağlıklı olsunda en önemlisi o...ama herkesin gönlünden bi şey geçiyodur dimi?siz neyiniz olsun istiyosunuz kızlar?

benim de bebişim olmadan daha kız bebiş kıyafetlerine deliriyorum resmen...ya bi de pamuk bi kızım olursa naparım bilmem...yerim ısırırım onu heryerinden...allah biliyo ya kızım olsun çok istiuorum...eşim de bana inat erkek diye tutturuyo...tabiki sağlıklı olsunda en önemlisi o...ama herkesin gönlünden bi şey geçiyodur dimi?siz neyiniz olsun istiyosunuz kızlar?

canım benım bende çok kız ıstemıstım esım fark etmez dıyordu ama bankadakıler anlatıyo cınsıyetı sordugumuzda tabı erkek ne olacak baska demıs allah bıze erkek evlat verdı bırde sag salim dogarsa

bende kız bebişlerinin kıyafetlerine bayılıyorum allahtan yiğenim varda özlemimi onla gideriyorum şimdilik ama tabiki kendi bebişim içinde hevesleniyorum kocama kalırsa erkek olsun çırak yapacam diyor :) dünürüm duymasın:) benim içinse farketmez valla ikiside yok nasılsa erkekte olur kızda..

canım benım bende çok kız ıstemıstım esım fark etmez dıyordu ama bankadakıler anlatıyo cınsıyetı sordugumuzda tabı erkek ne olacak baska demıs allah bıze erkek evlat verdı bırde sag salim dogarsa

inşallah emelcim...sağlimen kucağına alırsın bebişini...allah size kucağınıza almayı bizlere de göbüşümüzde görmeyi nasip etsin ilk öncelik...hepimiz kavuşalım meleklerimize...:emir_bebek:

X