Umudumuz Umut olsun

kız ikiz doğurda bunların oğulları bacanak olsun:roflol:

Merve anlaşılan senin kız çok canlar yakacak bak ortada bile yokken neler oluyor baksana
emelcim rüzgar bencede güsel diğerleri herkezde var çok sıradan
esmacım küsücez sana nerelerdesin hep merakta bırakıyorsun bizi msdende yazamıyorum yanında biri felan vardır o yüzden sitede yoksun diye düşünerek
ayşe hamişimiz nerelerdesinnnnnnnnnnnnnnnnn

bu oğlanlar çok şanslı ya doğmadan eşleri bile hazırlanıyor üstelik rekabetle umarım topikteki hanımların hepsininde oğlu olmaz :roflol:mervecim yandın kız yaptın yaptın yapmadın bilemiyorum yani bakkaydirigubbakcemile3

Daha hiç topikte kız çıkmadı benimki sadece kız olabilir dedindi ama bakalım salı günü ne dicek doktor

AMAN BENDE NASIPCIGIMIN KIZINI ALIRIM HEM ANASI GIBI GUZEL VE ALIMLI OLUR MERVE HANIM SENI DUNURUN BIRAKIP GIDINCE GORURUM BEN SENIkötükedihüso

kız ikiz doğurda bunların oğulları bacanak olsun:roflol:

evet aslıcım ah bir gelse meleğimmmmm.. asiye annemin arkadasının kızıda benimki gibi olmuş kalbi durmuş 3ay sora gene hamiş kalmış bu sefer ikizkaydirigubbakcemile5

seher ile aslının da kızı olabilir belki ama bide onlarda erkek olursa gör sen mervenin kıznın taliplerini yandık valla.

Benim kızım olursa vermem kimseye banane:dilcikar:

kız olmazsa esma pipisini keserkötükedihüso
AMAN BENDE NASIPCIGIMIN KIZINI ALIRIM HEM ANASI GIBI GUZEL VE ALIMLI OLUR MERVE HANIM SENI DUNURUN BIRAKIP GIDINCE GORURUM BEN SENIkötükedihüso
bak bak dünürr adayıı tamam nasip alımlı ama sen bizim alımlı olmadıgımızı nerden biliyorsun hem bakalım nasip vercek mi kızını sana bak o da hiç uğramıyorkaydirigubbakcemile3

anaaa dünürüm gördünmü sen benim gibisini zor bulursun 2 dakkada satıldın bana neler dedinde pes etmedim işde bu kız yani biricik gelinim nisa bana ait kimselere vermem anlaşıldımıklava:

hadi bakalım merve inşallah sende öle olursun ikiz birbirinde güzel kızların olur bu hanımlarda gelinlerini alırlar artık

seher ile aslının da kızı olabilir belki ama bide onlarda erkek olursa gör sen mervenin kıznın taliplerini yandık valla.

Benim kızım olursa vermem kimseye banane:dilcikar:

seherinkide erkek gibi geliyor bana ama aslı ile nazmişin kızı olabilir..kaydirigubbakcemile

dünürüm emel seni görmemiş kız nasipe sözüm yok ama benim dünürüm bebek gibi bebek neden uğraşıyom bu kadar kızını almak için anasıan bak kızını al kenarına bak bezini al demişler

mervecim sen ben raziye pınar diğer merve sinem şebnem emel ve nasip çabuk iyileşelimde 2009 u bebek yılı yapalım inşallah canım önemli olan çabuk toparlanmak ondan sonra inşallah 2008 yılının bebeklerini geçeceğiz...

hadi bakalım merve inşallah sende öle olursun ikiz birbirinde güzel kızların olur bu hanımlarda gelinlerini alırlar artık

yok kız bana iki bebek sığmaz 42 kiloyumkaydirigubbakcemile3 ama kararlıyım 2 ayda alcam kilo asiye sen bana ver kilonu paylaşalımmhihoyyyt

razişş sende buarada boş durmaa çalış kız getir bitsin bu kavga

nazmiyenin ki kız seherinki erkek aslınınki fifty fifty valla ama kız olma ihtimali yüksek

kaydirigubbakcemile3 esma ne laflar var kız sende kenarına bak bezini al falann:roflol: diğer laflarınıda biliyoruz ama şimdi burdan diyemicem ...
canımmm bebek gibi dünürlerizz dimi amaa heyttttt son kararım esma dünürümdür Çok üzgünüm çoook

ya topiğe bi geldim adrenalini yükselttim helal bana özlemişmiydiniz beni canlarım :))

valla öyle mervecim kaydirigubbakcemile3aman bu hatunlar yapar mı yapar :roflol::roflol:başka çaren yok vermişsin bir defa sözü esmaya kızı vercem diye yapacaksın kızı :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…