Umudumuz Umut olsun

canım arkana yastık falan aldınmı ben getırdım evden sımdıden ıyı oluyoo..artık karnın buyudukce bel agrıların artacak canım allah yardımcın olsun

sağol canım getireceğim yarın yoksa oturamıyorum çok ağrıyo

sagolasın canım benım ıyı dıleklerın ıcın sen nasılsınnn
bende iyim cnm bugün biraz karnım ağrıyor ama bakalım pazartesi sabah 10da kontrolüm var benimde allah herkese yardım etsinn..

nazmiyecim cinsiyeti konusunda hala bir bilgi vermediler mi?

bende iyim cnm bugün biraz karnım ağrıyor ama bakalım pazartesi sabah 10da kontrolüm var benimde allah herkese yardım etsinn..

nazmiyecim cinsiyeti konusunda hala bir bilgi vermediler mi?

amin canım gecen hafta salı gunu doktordaydık goremedı gostermıyo ınatla....vajınal ultrasonla goruruz dedı ama oda bu aylarda sakıncalı dedı beklerız dedım bende saglıklı olsunda ama kız galıba erkek cabuk gosterırmıs kız saklarmıs ya herkes oyle dıyo::)))))

esma teyzesıde kızz dıyoo:)))))

gülşencim sonuçlar iyidir inşallah yazarsın bize.
esmacım benim yengemde öle o evde olduğu için ağrıdığı zaman yatıyo. Ama bi yastık getirmen çok faydalı olur bencede.

ya valla bu cevap işi guruplasma olayıı cook baydıı..sımdıye kadar hıc yorum yapmadım ama arkadaslar ama dayanamıycam..esmayı onaylıyorumm herkesın kendıne gore derdı sıkıntısı var ıslerden fırsat buldugumzda grıp cogu zaman bısey yazmadan cıkıyoruz kım kıme denk glırse yazıyo işte herkes bı yazıyo yorum yapcak dıye bı kural yokkı..lutfen arkadaslar haftada bı bu konuyu dıle getırıp durmayalım artıkkk benceee

gülşencim sonuçların allahın izniyle iyi çıkar inşallah

valla ben cvp vermiyorum bu olaya
cünkü bak ben bile sürekli giremiyorum

Gülşencim sonuçlarin iyi çikicak canim yüreğini ferah tutu tatlim bakalim hayirlisiyla bende çarşamba alicam sonucumu
esmacim canim ben yarin şu bel yastiklarindan alicam doktora sordum ağirmasi normal birde bütün gün oturduğun içinde çok ağiri diyor şekilli yastiklardan alicam esmacim batuşumuzun kiyafetlerinin fotosunu koy yine amagülcüm hakkimizi yiyorsun hepimiz senle ilgilendik gruplaşma felanda yok hepimiz dostuz ayni amaç için burdayiz dertlerimiz sevinlerimiz ortak sadece bu

canım ya birşey sorcam gebelik belirtileri nelerdir bilgilerinizi benle paylaşırsanız sevinirim :teytey:

ben burdayım şimdik geldimmm..

berfincim benim normalde adet öncesi göğsüm ağrırdı hamişken ağrımadı onun dışında regl karın ağrısının aynısı olan ağrılarım vardı ha geldi gelecek dedirten okadarcık..

hoşgeldin canıma.s. sefalar getirdin

az önce error yedim sonrada giremedim şimdi tekrar denedim düzelmiş neyseki ne bu ya hani düzelecekti bu site bana sanki hepten bozulmuş gibi geldiiiiiiii-tatlicadiarzu-
neyse canımmmmm belirti demişsin ama bence belirtilere hiç takma benim iki hami$liliğimdede tek belirti adetin gecikmesiydi kimi göğsüm sızladı falan diyo kimi sık tuvalete gitmekten bahsediyo ama kişiye göre değişiyor bence dedim ya takma kafanaa kırmızılar gelene kadar herkez hamiş burda gelirsede üstüne görüyoz zati sonuçta hepimiz hami$iz işşte o kadarrrrr

valla canım gebelik belirtileri genelde adet belirtileri ile aynı oluıyo ama sık idrara çıkma, uyku hali, kasık sıkışmaları falan çok oluyo genelde canım

Ayşecim hoşgeldin canım bnm

Ayşecim ne güsel sölylemiş hepimiz hamişiz berfincim sadece üstüne görüyoruz bu aralar o kadar.

bende temizlik mi yaptı bu ayşe gene dedimm.. ee hadi geçmiş olsunn.. :)

valla canım gebelik belirtileri genelde adet belirtileri ile aynı oluıyo ama sık idrara çıkma, uyku hali, kasık sıkışmaları falan çok oluyo genelde canım

Ayşecim hoşgeldin canım bnm
hoşbulduk canımmmmmmmm:1hug:
Ayşecim ne güsel sölylemiş hepimiz hamişiz berfincim sadece üstüne görüyoruz bu aralar o kadar.
varmı itirazı olannnnnklava: dermişimmmmmmmm:roflol:
bende temizlik mi yaptı bu ayşe gene dedimm.. ee hadi geçmiş olsunn.. :)

sağol canım dün iyice sildim süpürdüm malum bekar eviydi iki gün almış başını gitmişşşşşşş sağolsun kociş biraz dağınıktır daaaneyse ama temizlik yine kaldı aslında biz gülen suratı yakalayınca bıraktık temizliği malum başka işlerimiz vardııııısoooonacıma eğer o işler işe yaramadıysa haftaya kaldığımız yerden devammmmm yok eğer yaradıysaaa:Saruboceq:gelirsiniz artık yardımaaaalülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…