Umudumuz Umut olsun

Şebnemcim bende kendimi rüyamda test yapmış ve pozitif çıkmış gördüm ama adet belirtilerim var hayırdır diyelim hayra yoralım canım

günaydın kızlar bende biraz yoğunum gelemiyorum. emelcim dualarım seninle hayatım. bu arada ben dün akşam rüyamda kendimi regl olmuş gördüm günüm yarın aslında ama olacakmışım gibi hissediyorum belirtiler öyle gösteriyor. olsun napim kısmet artık. esmacık batuş babaya kapris mi yaptım yerim ben onu. asiyecim inşallah hamişsindir. diğer kızlar öpüldünüz. ayşe kız günde bi defa ce yapıp gidiyosun devamsızlık yapıyosun niye kız. nasip de kocasınla ilgileniyomuş kız nasiiip hadi gel artık bak öğlen olduuuuu

ne ceeee si kız 2 gün yoktum da sapanca kaçamağı yaptım demedilermi zilliler sanaaaaaaa:emir_bebek::emir_bebek:
bu arada rüyalar tersine çıkar dicemmmmm bende bebiş emziriyodum diyemiyommmm:eek:neyse yinede sonuçta hepimiz hami$iz nasılsaaaaa üstüne göre göre elbet birgün bizde hamiş olacazzzzzkaydirigubbakcemile5asişim bu senin içinde geçerli canımm umarım hami$sindir değilsende hami$sin zaten amannnn düşünme bu kadarrrrrrkaydirigubbakcemile
bu arada niye hami$ yazınca Hamiile gibi garip bişey çıkıyor yavvvvCADIARZU

selam kızlarrr
kusura bakmayın anca gelebıldım .işler bıraz yogun aysonu malummm....kızlar bıde bugun bırraz rahatsızım grıp oldum okadarda koruyorum kendımı ama..işyerımın kaloıferlerı yanmıyo ısıtıcıda yeterlı olmuyo sanırım...gözüm den yaş akıp duruyoo..offf evde yatmak ıstıyorummm artıkk bennn...buarada dun 3 ku tarama sonuclarımız ogrendık hersey normalmıs cok sukur sadece nöral tüp defekti afp bıraz yuksek cıkmıs onun ıcın ıkı hafta sonra tekrar test ıstedı doktor...
buarada sızler nasılsınız....

nazmiyem geçmiş olsun canım dikkat et kendine ve de yeğenimeeee:nazar:
nöral tüp defekti için folik asit kullanmadınmı canım bildiğim kadarıyla onun eksikliğinde yükseliyor neyse umarım düzelir bir sonraki testte normal çıkar canımmmmm :Saruboceq:
neyse kızlar ben kaçıyorum biraz işlerim var bitirebilirsem yine gelirim yanınızaaaaaa ceeeee deyip kaçmıyorum yani birilerinin dikkatineeeeeee:emir_bebek::emir_bebek:

selam kızlarrr
kusura bakmayın anca gelebıldım .işler bıraz yogun aysonu malummm....kızlar bıde bugun bırraz rahatsızım grıp oldum okadarda koruyorum kendımı ama..işyerımın kaloıferlerı yanmıyo ısıtıcıda yeterlı olmuyo sanırım...gözüm den yaş akıp duruyoo..offf evde yatmak ıstıyorummm artıkk bennn...buarada dun 3 ku tarama sonuclarımız ogrendık hersey normalmıs cok sukur sadece nöral tüp defekti afp bıraz yuksek cıkmıs onun ıcın ıkı hafta sonra tekrar test ıstedı doktor...
buarada sızler nasılsınız....

Aman iyi olsun yeğenimiz dkkat et canım sıcak bişeyler iç ıhlamur ballı limon falan

nazmiye canım çok çok geçmiş olsun sıcak iç bol bol vitaneim portakal mandalina limon felan ye besle yiğenimi

Valla nazmiyecim bende galiba grip olcam meyve çayı içiyorum iyi gelsin diye inşallah yakalanmadan kurtulurum .

sehercim canım tek biz kalmışız baksana hamişlerin çok işi var

kızlar saolun sabahdan beri 3 dür selam verdim derdimi yazdım görmediniz beni. kendinize bir grup yapmışsınız diğerleri dışarda. neyse zorla aranıza girmeye niyetim yok

nazmiyem geçmiş olsun canım dikkat et kendine ve de yeğenimeeee:nazar:
nöral tüp defekti için folik asit kullanmadınmı canım bildiğim kadarıyla onun eksikliğinde yükseliyor neyse umarım düzelir bir sonraki testte normal çıkar canımmmmm :Saruboceq:
neyse kızlar ben kaçıyorum biraz işlerim var bitirebilirsem yine gelirim yanınızaaaaaa ceeeee deyip kaçmıyorum yani birilerinin dikkatineeeeeee:emir_bebek::emir_bebek:

cook sagolun kızlarrr..
canım folık asıte hamıle kaldıgımı ogrenınce basladım ıkı kutu bıtıtrıp bıraktırdı doktorum ama bılmıyorum tekrar kullan falan demedı...hayırlısı canım ınsallah normal cıkar

kızlar saolun sabahdan beri 3 dür selam verdim derdimi yazdım görmediniz beni. kendinize bir grup yapmışsınız diğerleri dışarda. neyse zorla aranıza girmeye niyetim yok

kız hamişler ne kadar alıngan oluyorsunuz siz burada pek grup kalmadı canım ya çoğu arkadaş doğru dürüst giremiyo bile işlerinin yoğunluğunda elimizden geldiğince herkesle konuşuyoruz . ama yinede kırıldıysan üzüldüm kendi adıma bi özür dilerim

nazmiyecim çok geçmiş olsunnn inş hemen iyileşirsin bebişinde de korkulcak bişi yokmuş çok şükür inş olmıcak..

gül aşk olsun diyorumm sana dün defalarca cvp verdimm:eek:klava:

nazmiyecim çok geçmiş olsunnn inş hemen iyileşirsin bebişinde de korkulcak bişi yokmuş çok şükür inş olmıcak..

gül aşk olsun diyorumm sana dün defalarca cvp verdimm:eek:klava:

sagolasın canım benım ıyı dıleklerın ıcın sen nasılsınnn

ya kızlar sırtım çok ağrıyo artık oturamıyorum ben ağlayacam canım acıyoooo:KK43:(

baydı iyice bu cevap vermedin muhabbeti hakikaten.....siteye zor giriyoruz zaten error deyip duruyor birde girince kapris çek......nazmiyeceğim geçmiş olsun hayatım.....limonu bol tüket faydası olucaktır......bende bugün alıcam 3 lü test sonuçlarını ama haftaya göstericem doktoruma umarım herşey yolundadır....

ya kızlar sırtım çok ağrıyo artık oturamıyorum ben ağlayacam canım acıyoooo:KK43:(

canım arkana yastık falan aldınmı ben getırdım evden sımdıden ıyı oluyoo..artık karnın buyudukce bel agrıların artacak canım allah yardımcın olsun

ya 1 mesaja cvp gelmedi diye nedir bu ben anlamıyorum herkes benle ilgilensin istemek çok yalnış burda bunu bilen arkadaşlar kaldı anlamaynlar gitti zaten güle güle canım bizde guruplaşma yok sıkı dostluk var bunu anlamak sana zor geldi galiba neyse önemli değil benim için çünkü gerektiğin çok ilgi gösterdim sana bildiğim kadarını yazdım

baydı iyice bu cevap vermedin muhabbeti hakikaten.....siteye zor giriyoruz zaten error deyip duruyor birde girince kapris çek......nazmiyeceğim geçmiş olsun hayatım.....limonu bol tüket faydası olucaktır......bende bugün alıcam 3 lü test sonuçlarını ama haftaya göstericem doktoruma umarım herşey yolundadır....

sagol canım benım ..umarım tahlıler ıyı cıkar canım ben degerlerı henuz goremedım doktorumla telde konustuk sonuc kagıdını bugun esım alacakk...içini ferah tut canım

X