Umudumuz Umut olsun

Neyseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

gülcüğüm bildiklerimizi yazıyoruz ama sen hala dr dediğini yapıp 5 kasımı bekleyeceğim diyorsun asiyede yazmış dr tecrübeleri farklı ben dr olsam seni o kadar bekletmem daha önce düşük yaşamış birisin kan yaptır derim sana idardada görmüşün 2. çizgiyi benimde idrar testim öyleydi zor gördüm dedim sana ha deki esma beni tatmin etmiyor bunlar o zamanda yapman gereken dr gitmek canım çünkü burdan ancak bu kadar yorum yapabiliriz

Son düzenleme:
gülcüğüm bildiklerimizi yazıyoruz ama sen hala dr dediğini yapıp 5 kasımı bekleyeceğim diyorsun asiyede yazmış dr tecrübeleri farklı ben dr olsam seni o kadar bekletmem daha önce düşük yaşamış birisin kan yaptır derim sana idardada görmüşün 2. çizgiyi benimde idrar testim öyleydi zor gördüm dedim sana ha deki esma beni tatmiyor bunlar o zamanda yapman gereken dr gitmek canım çünkü burdan ancak bu kadar yorum yapabiliriz

tmm cnm saol sözlerin içinn yarin sabah gidip hcg yaptiracağim tekrar. En garantisi o belkide.

Ya adet olamadiğim için acayip gergin ve alinganim kusura bakmayin kizlar birde geriyedönük okuyorum herkese cevaplar gelmiş bana gelmeyince alinganliğimda üstünde olunca aklimca kendimce kiriliyom işde bir kişinin sözü teselli bilgi gibi geliyor. Sizler siteye sik sik gire gire bilginiz deneyimizi daha fazla ondan fazla yorum bekledim sizden. Kusura bakmayin

Ya adet olamadiğim için acayip gergin ve alinganim kusura bakmayin kizlar birde geriyedönük okuyorum herkese cevaplar gelmiş bana gelmeyince alinganliğimda üstünde olunca aklimca kendimce kiriliyom işde bir kişinin sözü teselli bilgi gibi geliyor. Sizler siteye sik sik gire gire bilginiz deneyimizi daha fazla ondan fazla yorum bekledim sizden. Kusura bakmayin

canım daha kimsecikler yok burda ama yinede bilenler yorumlarını yaptı bilmeyenleride illa birşeyler söyleyin diye zorlayamayız bide dün kimse yokdu herkes yattı evinde şimdide işde dün çalışmadıklarının cezalarını çekiyorlar o yüzden herkese anlayış gösterelim

Haklisin.. Canim bende çalişiyorum ama tabi patron 12-2 gibi geliyo rahatimya ben herkesi kendimgibi görüyom :)

neyse yarin gidebilirsem kan tahlili yaptiririm.. Gebeliğin dişnda adet olmasini engelliycek hastalik yok tahliller temiz. Doktorda adet söktürücü vermedi bekleyelim deyince bekleyeyim dedim.. Bakalim allah hayirlisini versin cnm.

Haklisin.. Canim bende çalişiyorum ama tabi patron 12-2 gibi geliyo rahatimya ben herkesi kendimgibi görüyom :)

neyse yarin gidebilirsem kan tahlili yaptiririm.. Gebeliğin dişnda adet olmasini engelliycek hastalik yok tahliller temiz. Doktorda adet söktürücü vermedi bekleyelim deyince bekleyeyim dedim.. Bakalim allah hayirlisini versin cnm.

amin canım hakkında hayırlısı inş hamilesindir

Son düzenleme:
Sanmiyorum ama inşallah şuan tek düşüncen gebelik bile deil netleşmesi adet olcaksam biran önce olim

gülcüm bende 42. günde afet oldum mesela doktora gittim söktürücü yazdı ama bekle biraz sonra iç dedi ilacı almadan adet oldum gerek kalmadı belki psikolojiktir anladığım kadarıyla çok dert ediyosun kendine

gülcüm bende 42. Günde afet oldum mesela doktora gittim söktürücü yazdı ama bekle biraz sonra iç dedi ilacı almadan adet oldum gerek kalmadı belki psikolojiktir anladığım kadarıyla çok dert ediyosun kendine

benim 42 günü geçti 60 güne yaklaşti cnm.. Bakalim şuaralar stres yapmaya başladim şişti heryerim de ondan

fıstıklar sağolun desteğiniz için,
Adetim gününden 1 gün önce geldibenneyaptımki
Ama kendimi çok kaptırmıştım bu ay kesin bişey var bende diye,
Bi sürü rüya gördüm bebişle ilgili, ne bilim fiziki değişiklikler falan vs vs
Çok kötüyüm offfffffff:çok üzgünüm:

fıstıklar sağolun desteğiniz için,
Adetim gününden 1 gün önce geldibenneyaptımki
Ama kendimi çok kaptırmıştım bu ay kesin bişey var bende diye,
Bi sürü rüya gördüm bebişle ilgili, ne bilim fiziki değişiklikler falan vs vs
Çok kötüyüm offfffffff:çok üzgünüm:

üzülmek yok canım umudumuzu kaybetmemeliyiz olcak mutlaka

selam kızlar ben geldimm...Geçmişi okumadan önce söyleyeyim yarın aşılamam yapılacak....Dün USG kontrolüm vardı herşey gayet güzelmiş. yedi tane yumurtam var inşallah tutar kızlar..hepinizin dualarına ihtiyacım var..pzt kadar burda olamayacağım haberiniz olsun. malum dinlenmem gerekecek..
bu arada herkes iyidir umarım..görüşürüz...

İnşallah emelcim 7 taneden birisi tutar canım dualarımız seninle. Sen dinlen biz ptesi alırız senden haberleri canım dikkat et kendine

hiçbir zaman kendinizi üzmeyin Rabbim öyle bir zamanda verirki siz bile anlayamazsınız o yüzden canınızı sıkmayın biliyoruzki stres,sıkıntı bunun en büyük nedeni arkadaşlar bizlerde o duyguyu tadıcaz buna eminim pozitif olalım kaydirigubbakcemile5

X