Umudumuz Umut olsun

selam kızlar sehercim aslıcım nmerhaba ayrıca yeni arkadaşlar var galiba geriyi pek okuyamadım sizede merhaba

oh ne güsel hayırlı haberlerle gel sehercim
kızlar nasiple konuştum iyim toparladım kendimi dedi doktor hemen hamiş kalabilirsin demiş ama ben ara vericem dedi bilginiz olsun

slm kızlar. asiş ve gül umarım hamişsinizdiir. dua edicem bol bol. soran sormayan herkese kucak dolusu sevgiler öncelikle. bugün rahim filmi sonucumu aldım. dr açıklama yapmadı ama ablam ebe hemşire pona telde okudum raporu. sağ tüpe giden yol fazlasıyla darmış zaten filmde de belli oluyor ilaç çok az gitmiş içeri. sol açık fakat solda pco olduğu için yumurtlayamıyorum. sağ yumurtluyor ama tüpe giden yol dar nasıl iş anlamadım. bi terslik başlayınca devamı geliyor nedense. kendi druma mail attım sanırım yarın bana cevap atar. bu koşullarda sanırım aşılama yaptırmamın bir anlamı yok boşuna kürek çekmek olur. hakkımızda hayırlısı kızlar. hepinizi öpüyorum, hamişlerim dikkat edin yiğenlerime. öptüm canlarıım

Slm Kızlar herkese günaydın.Ben bişey sormak istiyorum.Uzun zamandır bebek düşünüyoruz fakat olmuyor.Aşılama dediler rtık.Ama iki gündür test yepıyorum iki çizgi çıkıyor ama ikincisi silik.acaba umut olbilir mi?lütfen cvp yazın

Slm Kızlar herkese günaydın.Ben bişey sormak istiyorum.Uzun zamandır bebek düşünüyoruz fakat olmuyor.Aşılama dediler rtık.Ama iki gündür test yepıyorum iki çizgi çıkıyor ama ikincisi silik.acaba umut olbilir mi?lütfen cvp yazın

canım bu ne güzel haber allah tam ümidini kestiğin zamn verir zaten bebeği 2. çizgi 2 gündür çıkıyosa sen hamişsin kesin tebrik ederim kendine dikkat et

canım bu ne güzel haber allah tam ümidini kestiğin zamn verir zaten bebeği 2. çizgi 2 gündür çıkıyosa sen hamişsin kesin tebrik ederim kendine dikkat et[/QUO

Sağol canım da hala bi şey belli değil o yüzden umuda kapılmak istemiyorum.Yarın gidip kan testi yaptırmayı düşünüyorum.İnşallah hakkımda hayırlısı olur.Allah bu yokluğu kimseye aratmasın.İsteyen herkesin olur inşallah.Ve inşallah benimde...:emir_bebek:

Kızlar hamile olup da gününden önce lekelenme yaşayan oldu mu? benim 1 haftadır ara ara lekelenmelerim oluyor çok az.adetime 2 gün var.çok endişeliyim.

selam güzel hanımlar nasılsınız ya nasip bana özel msj atmış ve kötü haberi verdi
merve ve nasip canlarım inan çok üzüldüm allah ım inşallah sizin yüzünüzü yine güldürür
ve çocukları ne kadarlıkken kaybettiniz:KK43:(
aslında yerinde bir soru değil ama bundada vardır hayır
benim kayınvalidem 10 aylık kızını kaybetmiş bide ilk çocuğuymuş
öylesi dahada acı koklayıp doyamadan toprağa veriyorsun
allah ım size sabır versin ve uzun ömürlü sağlıklı saatli,ei ayağı düzgün evlatlar nasip etsin

selam güzel hanımlar nasılsınız ya nasip bana özel msj atmış ve kötü haberi verdi
merve ve nasip canlarım inan çok üzüldüm allah ım inşallah sizin yüzünüzü yine güldürür
ve çocukları ne kadarlıkken kaybettiniz:KK43:(
aslında yerinde bir soru değil ama bundada vardır hayır
benim kayınvalidem 10 aylık kızını kaybetmiş bide ilk çocuğuymuş
öylesi dahada acı koklayıp doyamadan toprağa veriyorsun
allah ım size sabır versin ve uzun ömürlü sağlıklı saatli,ei ayağı düzgün evlatlar nasip etsin

evet cnm öylesi daha acı allah korusun cnm benim tam 8 haftalık olması gerekiyordu fakat 2 hafta geri gözüküyordu oyüzden 6 haftalıktı cnm çok teşekkür ederim..allah tekrar nasip etsn sanada nasip etsin inşallahh.:Saruboceq:

günaydın kızlar ay çok mutluyum bugün dün miniğimi gördüm 2li test için gittik ense kalınlığı1.2mm çıktı doktor iyi dedi tam 2.5 saat aralıklarla bebeğime baktım çok kıpırdadı resmen şov yaptı bize doktor bir türlü ölçemedi bari arada aya kalktım dolaştım anca 2.5 saatin sonunda ölçtürdü 4.9mm olmuş bebeğim kalbini duydum 120 dedi doktor allahım koptum ya çok ağladım amaay kızlar süperdi allahım hepinize nasip etsin buarada bebşim 11hafta 5 günlük hala gerideyiz ama doktor sorun yok dedi

günaydın kızlar ay çok mutluyum bugün dün miniğimi gördüm 2li test için gittik ense kalınlığı1.2mm çıktı doktor iyi dedi tam 2.5 saat aralıklarla bebeğime baktım çok kıpırdadı resmen şov yaptı bize doktor bir türlü ölçemedi bari arada aya kalktım dolaştım anca 2.5 saatin sonunda ölçtürdü 4.9mm olmuş bebeğim kalbini duydum 120 dedi doktor allahım koptum ya çok ağladım amaay kızlar süperdi allahım hepinize nasip etsin buarada bebşim 11hafta 5 günlük hala gerideyiz ama doktor sorun yok dedi

günaydın kızlar nasipcim tekrar geçmiş olsun. aslimm çok sevindim adına allah kucağına almayı nasip etsin güzelim. hamileliğinin tadını çıkar. buarada kızlar evesi gece test yaptım ikinci çizgi görünmüycek kadar silik alttarafı pembe ama devamı çok silikk yani çizgi belirgin şekilde başlıycakmış bitmiş.gibi anlamadım ışıkda bakınca çook az görünüyo devamı anlamadım durumu beklicem bakalım

gül bencede bekleme git doktora sen bugün hemen al bir randevu allah hayırlısını versinn ..

aslıcım maşallahhh bebeğine cinsiyeti hakkında bilgi verdi mi?

herkese günaydın canlarım ne güzel yaptınız tatilinizi yattınız biz oğlumla her zamanki gibi işdeydik ama bizde bugün 2de çıkacağız oğlumla randevum var:dilcikar:

günaydın kızlar nasipcim tekrar geçmiş olsun. aslimm çok sevindim adına allah kucağına almayı nasip etsin güzelim. hamileliğinin tadını çıkar. buarada kızlar evesi gece test yaptım ikinci çizgi görünmüycek kadar silik alttarafı pembe ama devamı çok silikk yani çizgi belirgin şekilde başlıycakmış bitmiş.gibi anlamadım ışıkda bakınca çook az görünüyo devamı anlamadım durumu beklicem bakalım

gülcüğüm benimki aynen senin dediğin gibi çok silikti 1 gün sonra yine doğum evinde idrar testi yaptılar pozitif çıktı canım

Canlarim kendi doktorum kasim 5 e kadar bekleme süresi verdi adet olurum belki die olmassam gebelik bakicakti oda yoksa düzenleyici vercekti. 1-2 gün sonra tekrar yapicam tahlil onun çikişina göre giderim doktora. Ben yiede umutlu deilim ama adette olmuyom. Boddim ya çok zor görünüyodu ama ikinci çizgi yani başlangici belli ama devami gelmemiş çok silik.. Oyüzden heveslenemiyom. Nasip gibi benimde hcg 8 ekimde 0,76 idi. 1 hafta sonra 1 günlük az lekelenmem oldu ve hala yok bişey.. Ama nasibin hemen belli oldu ultrasonda doktor lekelenmenin 10 cu günü bakti bişey göremedi usg de

kızlar 2 eylülden sonra bidaha adet olmadım 8 ekimde hcg 0,76 idi idrarlarda hiç çıkmamışdı sonra 14 ekimde az lekelenme ve daha adet yok halada yok adet tahlil silk pozitif gibi nedir sizce hamile kalma şansım olmuşmudur. buaralarda

X