Umudumuz Umut olsun

Günaydın kızlar iyi haftalar bol hamişli günler dilerim.

Nasip e ne olmuş anlamadım inşallah iyidir . Kısa sürede öğreniriz inşallah aklım hep onda kalacak yoksa..

herkese günaydın kızlar bol hamişli haftalar diliyorum
nasipin bebeğini kaybetmişdi drlar almamız gerekiyo demişdi en son ama gelişmlerden haberim yok çıkmam gerekiyordu ve çıktım
nasip canım allah atakana uzun ömür versin kendini yıpratma hepimiz biliyoruz en kadar çok anne olmak istediğini ama kader bunu değiştiremiyoruz allahım sana oğluna ve eşine uzun ömür versin

Nasipe üzüldüm canım ama zaten zor bi dönem geçiriyodu ben ona bağlıyorum Allah oğluna ve eşine ömür versin bende bebeğimi kaybetmiştim insan çok üzülüyo ama toparlanmamız lazım yenisini yapmak için..

Esmacım sen nasılsın canım bebek iş yaparken engelliyo mu artık seni..

allahım yardım etsin nasipe inş bebebişi ve o iyidir ayşem bidaha haber alamadın mı ??

gülümm meleklerinin yerini doldurmaz belki ama allah sana sağlıklı yeni melek versinn yarabbimm:Saruboceq::Saruboceq:

kızlar bugün doktor kontrolü günüm allahtan hep hayırlsını diledi gönlüm gene öyle diliyorum ama allahım noolur hayırlısı bebeğimin yaşıyor olması minnacık kalbinin attıgını görmemizi nasip et sen bize.. dualarınıza muhtacım kızlar.. her duruma kendimi hazırladım ve öyle gidiyorum doktora.. mutlaka haber ederim size...hepinizi çok seviyorumm...11 de doktorda olcam aklınızda olsun:a015:

Günaydin kizlar razişçim iyiyiz belimi arittim haftasonu o problemim var ama başka sorun yok sen nasilsin

kızlar hepinizin günü aydın olsun...
Nasip canım çok ama çok üzgünüm senin adına..Allahtan sabır diliyorum..Arkadaşlarında dediği gibi oğluna uzun ömürler versin..Ne söylesemde seni teselli etmeyecek biliyorum ama lütfen kendini daha fazla üzme...En kısa zamanda da aramızda görelim seni..
Merve canım dualarımız seninle hayatım...Ben inanıyorum ki fındığı annesini üzmeyecek..Mutlu haberlerle gel inşallah...
Kızlar benımde bugün doktor kontrolüm var. Ultrason muayenesinden sonra herşey daha da netleşecek sanırım..Bu hafta sonuna kadar aşılama yapılmış olur sanırım..Dualarınızı eksik etmeyin..
geçmişi okuyamadım..umarım herkes iyidir...herkesi öpüyorum...

günaydın hanımlarr..
nasıpcım canım cokcok gecmısolsun..allah sabır versın canım...ne söylesek boş senı avutmayacak ama en azından senın ıcın dua edebılırız..allah esıne ve ogluna uzun ömürler versın canım....
merve cım ınsallah guzel haberlerle geleceksın canım hıc kötü düşünme dualarımız senınle...

kızlar ben kapatıyorum yarım saate kadar çıkıcam ben gelemesemde mutlaka haber ederimm..görüşürüzz..

nasipçim çok büyük geçmiş olsun canım çok ama çok üzüldüm bende kaybetmiştim bebeğimi bak şimdi miniğim nekadar oldu yakında 4 ayımıza giricez üzülme desemde insan üzülüyor ama inş çabuk toparlarsın canım kendini yeni bebişler için bu gerekli

mervem düm dualarımız seninle iyi fındığın büyüdü kesin canım habersiz bırakma bizi

Günaydin kizlar razişçim iyiyiz belimi arittim haftasonu o problemim var ama başka sorun yok sen nasilsin
geçmiş olsun canım dikkat et bebiş büyüdükçe yoracak seni annesi
ben iyiyim canım yarın dr.gidiyorum allah yardımcımız olsun
mervecim allah yardımcın olsun dualarımız seninle canım fındığın kocaman olmuştur inşallah annesine minik kalbinin sesini duyuracak

emelcim inşallah ilk aşılamanda bebişin karnına gelecek canım annnesini bekletmeyecek bebişin hayırlısı canım dualarımız seninle

asiyem sende varmı bir kıpırtı canım durumlar nasıl

Şimdilik yok canım ama zaten benim 40 günde falan oluyo pco hastasıyım ya hep gecikmeli oluyo daha 29. gündeyim o yüzden en az 1 hafta daha beklemem lazım hamilelik şüphesi için

asiyeciğim ufaklık artık ben burdayım diyo oturmakdan sıkılınca bir tepik atıyo kalk diye
canım mervem dualarımız seninle fındık kurdumuz üzmeyecek bizi annesi

kızlar günaydın hepinizde
nasipcim çok üzüldüm sende perişan olmuşsundur allah sabırlar versin. inşallah en kısa zamanda acını unutturacak sevinçler versin güzel allahım.

mervem canım benim allaha emanet ol inşallah hayırlı haberlerle geleceksin güle güle git güle güle gel hayatım. dualarım seninle

günaydın kızlar.....
gününüzün mutlu ve huzurlu geçmesi dileğiyle.....mervecim tüm dualarım seninle canım benim.......

nasipcim çok üzüldüm canım allah sabır versin allahım oğluna eşine ve sana uzun ömür versin rabbim ne eylerse hayırlısını eyler canım

tazişçim gene ikimiz kaldık kızlar nasip siteye gelipmi haber vermiş ben geçmişte bulamadımda bulan varmı okumak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…