Umudumuz Umut olsun

:dance:kızlar burdayım bebısım ve ben çok ıyıyız artık cınsıyetıde bellı yakısıklı prensım olacak

merhaba kızlar kocişim eve geç gelcek keşke burada olsanızda konuşsak

yaklaşık 1.5 sattir burdayım sinemcim. nasılsın bakalım?

:dance:kızlar burdayım bebısım ve ben çok ıyıyız artık cınsıyetıde bellı yakısıklı prensım olacak

yukarıda sana da seslendim ama sanırım görmedin. hadi maşşallah erkek bebeğin olacakmış allah sağlıklı gebelik ve doğum versin canım.

hayırlı olsun emoşum kız bizim topicte oğluşlar çoğaldı
hamiş olunca kız yapcam size:)

yaklaşık 1.5 sattir burdayım sinemcim. nasılsın bakalım?

yukarıda sana da seslendim ama sanırım görmedin. hadi maşşallah erkek bebeğin olacakmış allah sağlıklı gebelik ve doğum versin canım.

iyiyim pınarcım
sen nasılsın
yumurtlama takibimi yaptırdım bu ay ilk defa ama olmadı ya yumurtam iğne oldum çatlamadı dr daha çönceden vurucaz bir dahaki aya kistleşti dedi biraz moralim ona bozuk
kaçırdım bu ayı
artık kızların haberlerine seviniyoprum işte sen napıyorsun

selam millettttttttkaydirigubbakcemile3
ctesi site izin vermedi pazar kociş evdeydi bugünde net yoktuuu giremedim bi türlü anassınıııııııkötükedihüso
ee nasılsınız bakalımmm azcık bi bakıverdim aşağıya doğru emoşum oğluşun olacakmış Allah hayırla sağlıkla büyütmeyi nasip etsin canımmm:nazar:
pınarım şafak 3 müş hadi hayırlısıı gelmesin inşallah gelemeyesicelerrrrrrrrr:1hug:
sinemim senin yumoşlarda benimkiler gibi inatçı anlaşılan yaaaa umarım bi dahakine herşey gönlünce olur canımmmma.s.
nasipten haberi olan varmıııı huuu nasippppppp nerdesinnnnnnn:eek:
batuşun resimleri bana özel geldiiiii:kahve:maşallah batuşumaa annesi özellikle pipisinin resmini istemiş doktordan gözüme sokmak içinnnnnnn kız işte kızz kızzzz dermişimmmmmm esmam hamişimmmm:1hug:
mervem dualarımız seninle canımmmmm:nazar:
gülşenim şebbom nazmiyem rahelim nikolüm asişim aslım razişim seherim esram kayıp neşelim unuttuğum varsa affola canlarımmmm hepinize mucuks mucuksssŞeniz

selam millettttttttkaydirigubbakcemile3
ctesi site izin vermedi pazar kociş evdeydi bugünde net yoktuuu giremedim bi türlü anassınıııııııkötükedihüso
ee nasılsınız bakalımmm azcık bi bakıverdim aşağıya doğru emoşum oğluşun olacakmış Allah hayırla sağlıkla büyütmeyi nasip etsin canımmm:nazar:
pınarım şafak 3 müş hadi hayırlısıı gelmesin inşallah gelemeyesicelerrrrrrrrr:1hug:
sinemim senin yumoşlarda benimkiler gibi inatçı anlaşılan yaaaa umarım bi dahakine herşey gönlünce olur canımmmma.s.
batuşun resimleri bana özel geldiiiii:kahve:maşallah batuşumaa annesi özellikle pipisinin resmini istemiş doktordan gözüme sokmak içinnnnnnn kız işte kızz kızzzz dermişimmmmmm esmam hamişimmmm:1hug:
mervem dualarımız seninle canımmmmm:nazar:
gülşenim şebbom nazmiyem rahelim nikolüm asişim aslım razişim seherim esram kayıp neşelim unuttuğum varsa affola canlarımmmm hepinize mucuks mucuksssŞeniz

canım ayşecim sağol tatlım ay bende seni muck muck:)
evet kızlar hepinize ayrı ayrı duacıyım
allah yüzümüze baksın tez vakitte inşallah

iyiyim pınarcım
sen nasılsın
yumurtlama takibimi yaptırdım bu ay ilk defa ama olmadı ya yumurtam iğne oldum çatlamadı dr daha çönceden vurucaz bir dahaki aya kistleşti dedi biraz moralim ona bozuk
kaçırdım bu ayı
artık kızların haberlerine seviniyoprum işte sen napıyorsun

evt bu tedavinin kötü yanı da kist oluşması. ama allahtan 1ay gibi bi sürede tekrar geçebiliyorlar. bu ay olmaması daha hayırlıymış hakkında cnm üzme kendini olur mu??ben napim valla 3 gün kaldı gün sayıyorum. 2 gündür ateşim 37derece. hadi hayırlısıı

selam milletttttttt
ctesi site izin vermedi pazar kociş evdeydi bugünde net yoktuuu giremedim bi türlü anassınııııııı
batuşun resimleri bana özel geldiiiii:kahve:maşallah batuşumaa annesi özellikle pipisinin resmini istemiş doktordan gözüme sokmak içinnnnnnn kız işte kızz kızzzz dermişimmmmmm esmam hamişimmmm
mervem dualarımız seninle canımmmmm

kızz sen nerelerdeydin bakiim?:eek:klava: özledim yaaa. evt gün sayıyorum hade hayırlısı. baş dönmem oldu bugün ama bakalım belli olacak bi kaç güne. öpüyorumm çoook

herkese günaydın nerdesiniz ayol bu saate kadar kimse günaydın yazmamış
emelciğim oğluşun olacakmış batuma 1 kardeş daha geliyooo
pınarcığım inş hamişssindir canım
sinem diğer aya çatlatacaz yumurtaları korkma anacım
CANIM DÜNÜRÜM BUGÜN KONTROLÜN VAR GÖR BAKALIM GELİNİMİ BENDEN KOCAMAN ÖPÜCÜK GÖTÜR ONA HAYIRLI HABERLERLE GEL EMİİ TATLIM

günaydın kızlar
pınarcım inşallah hamişsindir canım
sinemcim bu ay olur inşallah canım
ayşecim bizde seni öpüyoruz mucks

Pinar canim inş hamişsindir
emel canim oğluşunu sağ salim kucağina almayi nasip etsin allah
nasipçim nerdesin ya
esmacim ve batuşçum merve2 razişcim günaydin
kizlar test sonucuçlarimi aladim idrarinde sorun varmiş kum varmiş yani bol bol su içicem ilaç vermedi doktor başka hiçbir sorunum yokmuş maşşalh herşey iyi 15 gün sonra 2 test için çağirdi onuda hayirlisiyla atlatiriz inş.

kimseler yok...neden? nerelerdesiniz? aslı sen hiç geç kalmazdın.. esma sen de...
mervecim evde biliyorum dinleniyo 1 hafta..
nasip sen ne yapıyosun..
gülşen emel seher ayşe raziye asiye şebo sinem pınar....
daha unuttuklarım varsa kusura bakamasın...

günaydın aslıcım mervecim esmacım
aslıcım testlerin iyi olmasına sevindim idrarındaki kumuda kısa sürede atlatırsın inşallah

kimseler yok...neden? Nerelerdesiniz? Aslı sen hiç geç kalmazdın.. Esma sen de...
Mervecim evde biliyorum dinleniyo 1 hafta..
Nasip sen ne yapıyosun..
Gülşen emel seher ayşe raziye asiye şebo sinem pınar....
Daha unuttuklarım varsa kusura bakamasın...

merve 2 ben buradayim yine ilk günaydini ben dedim yoksa yazdiklarimimi gelmiyor

kızlar gününüz aydın olsun...İlk günaydın benden olsun bugün..Kimse gelmemiş anlaşılan...
Ayşe özletme kendini bu kadar..Pınar canım hadi hayırlı haberlerle gel inşallah..Nasip nerdesin? Sinem canım geçmiş olsun bir dahaki aya mutlu haber sırası sende umarım..

ooo iyiki ilk günaydın benden olsun dedik millet dökülmüş...beni mi beklediniz..Aslı esma raziye merve hepinize günaydın...

Inş razişçim inş canim o miğde bulantisi yapar dedi doktor bakalim çabuk iyileşicem

valla bende ilk günaydın benden dedim ama sitenin azizliğine uğradık galiba...kimsenin yazdıkları çıkmamış...herkes burdaymış meğer..

X