Umudumuz Umut olsun

kızlar selam..emel cim hoşgeldin..tebrik ederim..Ama hep erkek bebeğimiz oldu..Araya kız da gerek hadi kızlar acele edin...:)))))))

şimdi 3 erkek bebeğimiz var bakalim merveden seherden ve benden ne gelecek sanki benimki kiz olcak gibi geliyor ama bakalim

şimdi 3 erkek bebeğimiz var bakalim merveden seherden ve benden ne gelecek sanki benimki kiz olcak gibi geliyor ama bakalim

aslıcım ben sana önce kız demiştim hatırlıyorsan ve yine söylüyorum bence senin minik kırmızı yanaklı küçük burunlu güzel mi güzel kızın olacak:ecrin_bebek:

aslıcım ben sana önce kız demiştim hatırlıyorsan ve yine söylüyorum bence senin minik kırmızı yanaklı küçük burunlu güzel mi güzel kızın olacak:ecrin_bebek:

inş canim herşleyden önce sağlikli olsunda allahim tüm bekleyenlere nasip etsin canim

hayırlısı emel kocacım erkek diyor kesin öyle olcak o hamile kalıcaksın bu ay eminişm dedi ve tutu bebşimde bilir hayırlı evlat olsun sağlıklı olsun yeter bana

hayırlısı emel kocacım erkek diyor kesin öyle olcak o hamile kalıcaksın bu ay eminişm dedi ve tutu bebşimde bilir hayırlı evlat olsun sağlıklı olsun yeter bana

Inş canim benim attiklarim neden 2 kez çikiyor anlamadim emel bak ikimiz kaldik ne gelen var ne giden kizlar uyudunuzmu aloooooooooooooooo

Günaydın kızlar iyi haftalar hepinize

esmacım batuş çok güzel görünüyo kocaman olmuş maaşallah barekallah.
Aslıcım sanada allah bu şekilde sağlıklı fotolarını koymasyı nasip etsin seninkide büyümüş maaşallah barekallah.
.
Bende ctesi doktora gittim kist kaybolmuş bebek yapın dedi doktor . kocişim hasta bu ay o yüzden zor gözüküyo neyse hayırlısı diyelim öle olsun de mi

hadi canım gözün aydın insallah bu ay hamiş kalacaksın içime öyle doğdu cidden. hadi hayırlısı iyi çalışın ve şimdiden ballı ceviz ballı çörekotu kürü yemeye başlayın hadi hayırlısı

ya kızlar yumurtlama gününüzde ne hissediyorsunuz değişiklikler oluyor mu sizde ben anlamıyorum yumurtladığımı adetlerimde düzensiz ya nettekiler tutmaz sanırım

bende de akıntı çok oluyor ama herkeste çok olmayabiliyor. yani az olabilir ya da olmayada bilir bu kadar korkma canım benim insallah yumurtluyosundur adetin düzenliyse.

kızlar doktorumuza gittik 2 li testimiz oldu ense kalınlığı2 çıktı doktorumuz 3 e kadar normaldedi iskeletine isklet yapısı düzgün dedi baktı bacaklarını kollarını ölçtü herşeyimiz normalmiş minik kalbinin atışıda süperdi ilk defa dinledim kan sonucunuda 2 gün sona alıcam allaha şükür bişeyimiz yokmuş ama çok harektli maşallah ellerini oynatıy yüzüne koyuyo el sallar gibi yapıyo annesine baya içim rahatladı şimdi kan testinin sonucunu bekliyoruz normalde ben 12+4 olmalıydım ama renkli usg ve ölçümler sonucu 13+2 çıktı sonuç bebeiş hızlı büyüyo allahım korusun minik tospamı önce ona sonra bana emanet

çok sevindim canım allah sağlıklı hamilelikler versin. maşallaaaah kocamaaan. darısı da bizee inşş

kızlar ben geldm ama kimse kalmamış sorandanda sormayandanda allah razı olsun iyim çok şükür kızlar yarın kontrolüm var doktor bebeği görmeyi umuyor hayırlısı ile görürsek kanamamda azalmışsa içimiz rahatlıcak.. daha hala evdeyim işe başlamak için can atıyorum yatmak sıkıcı allah yatırmasın birdaha..

canım benim çok sevindim. bol bol dinlen. ablamın da ilk zamanlar düşük tehlikesi olmuştu kesenin içi komple kanla doluydu ama şükür ki geçti. inş seninkide gececek dikkatli ol yorma kendini. dualarımız seninlee

ya kımse yok nedennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ben geldim. nabersin emelcim. nası gidio? bebeğimiz nasıl bakalım?

ya kızlar bu arada dün gece bi sürü şey yazdım sizlere ama sanırım geçmişi okumadığıız için görmediniz. neysee hepinizi çok özledim. bu arada adetime 3 gün kaldı. az önce başım döndü durmadan. inşallah hamileyimdir. hadi hayırlısıııa.s.

X