Umudumuz Umut olsun

gül canım inş hamişsindir ama bu sefer çok dikkat et kendine bebeğini iyi bak olurmu annesi

Hoşgeldin asiyem gül ilginç bişey inş hamişsindir canim belkide üstüne gördün buda olabilir

kız delü karı ayşee o batuş değil kuzey bebek sadece ben koydum ufaklığıııı:)))))

sensin delüüüüüüüü:eek:klava:
okumadım fareyi kaydırdım sadece demedim mi ee sen koymuşsun gülşen alıntı yapmış daha neeeeeeee ne anlamam lazım bundan hıııı okudum desem neysee bide delüüüüü diyo haspammmmm:eek:klava::eek:klava:
aman aman batuşumada kuzeyimede diğer yeğenlerimede :nazar::nazar::nazar:

Hoşgeldin asiyem gül ilginç bişey inş hamişsindir canim belkide üstüne gördün buda olabilir

diğer bebeklerde hep ben üstüne görürdüm cnm.. olailir. bu sefer hamile kalırsam çalışmamam gerekiysa çalışmıycam zaten.. hele bi iyi haberi alalım

sensin delüüüüüüüü:eek:klava:
okumadım fareyi kaydırdım sadece demedim mi ee sen koymuşsun gülşen alıntı yapmış daha neeeeeeee ne anlamam lazım bundan hıııı okudum desem neysee bide delüüüüü diyo haspammmmm:eek:klava::eek:klava:
aman aman batuşumada kuzeyimede diğer yeğenlerimede :nazar::nazar::nazar:

kız bende damat sandım kaydirigubbakcemile5ayşemm nasılsınn a.s.

ya kıslarrr bana 3 kişiye falan alıntı yaparak cevap vermesini öğretirmisiniz.. bilmiyorumda :1no2:

kız bende damat sandım kaydirigubbakcemile5ayşemm nasılsınn a.s.

iyiyim canım sende olmazsan terki diyar edecektim topiki baksana kimse yanıt vermedi sadece esmam hamişim o da delüüüü demek içinnnn zaten moralim bozuk dedik anca düzelttik ahanda yine bozulduuuu senağlamasenağlamasenağlama
çayıda soğuttum sizin yüzünüzdennnnnnn:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

kızlar patronunu kızı çok sinirimi bozdu pazartesi doktora gidicem ya 2 li test için ya down sendromluysa aldırcanmı diye soruya ya

Sehercim boşver canim anladiğim kadariyla patavatsizlik etmiş...
Ayşecim hoşgeldin neden moralin bozuk canim benim

tıkkkkkkkkkkkkkk tıkkkkkkkkkkkk ayşe bak topikte tık yok diyodun sana tıklar feda olsun

kızlar ben geldim..yemek yedim...şimdi de ofiste kimse yok..yalnızım...sizler napıyosunuz...

şebo senindemi günün geçti yoksa takviminimi yenilemedin işaret kaybolmuşta ayşecim hoşgeldin
öznurcum hadi bakalim bugün senden aliriz hairli haberi yarinda nasipten inşallah

tıkkkkkkkkkkkkkk tıkkkkkkkkkkkk ayşe bak topikte tık yok diyodun sana tıklar feda olsun
canımmmmmmmmm şebbom benimmmmmmmmmmkaydirigubbakcemile3a.s.:1hug:
Sehercim boşver canim anladiğim kadariyla patavatsizlik etmiş...
Ayşecim hoşgeldin neden moralin bozuk canim benim

hoşbulduk canımmmmma.s.
yazdım aslında ama hem adet hem kuzenin bebişi falan diye arada kaynadı galiba neyse işte bi de adetim bir tuhaf oldu bu ay sayarsak bitmez de şimdilik bu kadar ama kışkışladım onları oklavam ve ben artık burdayız anacım ilgililere duyurulurrrr:kahve:

Ayşe sen yoksun ya adam gibi kimse uğramadi burya hep benle bebşim buradaydi bekçisi olduk sitenin şikayet ediyorum hatunlari çikar oklavani :)))

sehercim boşver canım patavatsız birimiş o sanki o testi her yaptıranda çıkıyor o hastalık takma kafana canım iyi düşün iyi olsun

ben geldim kızlerrrrrr
ya kızlar aranızda kisti oluşupta adet günü geçiken varmı

kıs aslı yazık değil mi be hamişleri dövdürüyosun ayşeye.
Ayşecim geçmişe bakamadım ama bakar duruma vakıf olurum inşallah kötü bişey yoktur bende kürtajdan sonra ilk adetimi oldum ayşecim benimde bi tuhaftı her zamanki gibi değildi bide bende gene kist oluşmuş doktro ctesi ona bakacak ne durumda diye 3 cm olmuş daha yeni kürtaj oldum kist hortladı düşün ama yinede ne yapıyoruz moral bozmayarak bebek çalışmasına devam ediyoruz...:))))

X