Umudumuz Umut olsun

emelcim ctesi haberlerini bekliyoruz kızın olsun demiyorum hayırlısı ne ise o olsun canımmm

ınsallah hayırlısı ne ıse o olsun dun ablam gıttı (ızmır) doktora bırı kız bırı erkek onun

tamam Emel cim şaka yaptık...İnşallah güzel haberlerini bekliyoruz..Allah gönlündekini verir umarım..
Bu arada sinem ve pınar sizde durumlar ne? tarihi yakaşan sizler varsınız sanırım..

ben bayramda 2 eve gittim karşı tarafta hep erkek istemişler erkek olmuş bebeklerde hep ufak tefek hastalıklar çıkmış. üzüldüm bi yandan da onlara kızdım hayırlısı ve sağlıklı olarak doğması daha önemli bence o yüzden dedim emelcim tabiki gönlünden bişeyler geçiyo insanın ama Allah ıma hep herkese hayırlısı ile sağlığı il ebebk versin diye dua ediyorum canım. benimde yengemin kızı olcak bir sürü kıyafet aldık insanın içi gidiyor bebek olası geliyo kıyafetleri güzel oluyo kızların

sağlıklı olsunda hiç önemli değil kız bebeğini giydirmek kuşatmak daha zevkli ama sağlıklı olması öncelik erkek olsada çok seviliyo kız olsada bizim parçamız sonuçda

Selam nasip yok mu yine ortalikda
Burdayım hayatım hoşgeldina.s.
kız emel insan önce nasılsınız der hemen nasipi sormuş:dilcikar:
sen ufaklığın cinsiyetini ne zaman öğreneceksinn
çatla eminaniknanik
kız uzmeyın benı benım ılk hamılelıgımı ogrendıgım saatte nasıp burdaydı onunla paylasmıstım ne bılım o farklı benım ıçın hepınızın yerı ayrı vallahı
canım tşk ederim senin yerinde ayrı gülüm ama kızgınlığım geçmiş değil bilesin sen izmire gel ve beni görmeden git:eek:klava:
ınsallah hayırlısı ne ıse o olsun dun ablam gıttı (ızmır) doktora bırı kız bırı erkek onun

kız ne çabuk belli oldu hadi hayırlısı
bu arada bende beklemedeyim emel

sağlıklı olsunda hiç önemli değil kız bebeğini giydirmek kuşatmak daha zevkli ama sağlıklı olması öncelik erkek olsada çok seviliyo kız olsada bizim parçamız sonuçda

oyle tabı canım onemlı olan saglıklı olması bu arada sen ısım dusundun mu sekerım

Burdayım hayatım hoşgeldina.s.

çatla eminaniknanik

canım tşk ederim senin yerinde ayrı gülüm ama kızgınlığım geçmiş değil bilesin sen izmire gel ve beni görmeden git:eek:klava:

kız ne çabuk belli oldu hadi hayırlısı
bu arada bende beklemedeyim emel

kusum hosgeldın ınsallah dualarımız kabul olur ne çabuk dedıgın teyzesı 18 haftalık oldu bu arada senden 1 kız bırde erkek ızmı alayım

ya evet ya gül bi haber vercek vermedi bize çatlayacağız ama burda.
aslıcım hoşgeldin benim yarın çok yoğun olcak bugün daha iyiydi yarın malum cuma ve ödemelerimiz var.

aaa senin haberin yok demi emel oğluşumun adı batuhan olacak inşallah
nasipciğim listeye bebeklerimizin isminide ekleyelimmi ne dersin abartmışmı oluruz

Ay bebşim kiz isterim ama sağlikli olsun eli ayaği düzgün olsun gerisi mühim değil kizlar gülden cvp varmi

Emelcim nasipcim esmacim aslicim nazmiyecim raziyecim ayşecim sehercim gülcüm şebnemcim gülşencim sinemcim pinarcim emel2cim mervecim zeynepcim yani herkese iyi akşamlar
inşallah yarin gül ile nasip in hamiş haberlerini aliriz
diğer kizlar ve ben de hamiş olurum inşallah bu ay. öptüm hepinizi

bence abartmış olmayız esmacım güsel olur burda hoş bulduk asiyecim
emel nasipin yazdığı isimler güzel bak bende yazayım
kız ; yaren tuanna nazlım nil elçin
erkek ; yiğit alp
erkek bukadar babası koyucak anlaştık ondan düşünmedim

X