Umudumuz Umut olsun

günaydın kızlar bol hamişli günler diliyorum herkeze
ben dün gece rüyamda doktora gittik eşimle eşim yanda beklerken doktor beni içeri aldı okadar net bir usg idi anlatamam bebşim yandı ilk önce sonra dedimki doktora eşimide çağırsak eşim gelin ce bacaklarını bir açtı erkek ay çok güseldi ya bayıldım vallahi sizce ne demek

nasip uğur bçceğin kaybolmaya başlıyor canım haydi hayırlısı tatlım 12de yaparsın artık testini

günaydın aslı ve nasip nasılsınız canlarım
nasipciğim gelen giden yok demi canım

günaydınnnnnnnnn kızlarrrrrrrrrrr herkeslere inşallahhh bu cumada nasipten alcaz haberlerii:))))

günaydın merve esma nasip ben iyiyim kızlar sizler nasılsınız hala rüyamın etkisindeyim

Minik minik kollari düsmüs iki yanina
Dalmis pembe düslere dünyalardan habersiz
Düslerin getirdigi mutluluk olsun sana
Sevdigin ve sevildigin bir hayati sür bebegim
Günün dünden güzel olsun

Inşallah canim ben kiz istiyorum ama sonra hayirlisi sağlikli olsun diyorum erkeksede çok sevinirim gece erkek gördüm sonra wc kalktim çok sevindim ne bileyim kismet ama artik öğrensem iyi olur ya of çok zor beklemek

Inşallah canim ben kiz istiyorum ama sonra hayirlisi sağlikli olsun diyorum erkeksede çok sevinirim gece erkek gördüm sonra wc kalktim çok sevindim ne bileyim kismet ama artik öğrensem iyi olur ya of çok zor beklemek

daha dur bakalım aslı zaten kızlar kolay kolay göstermiyorkaydirigubbakcemile3

zaman çok zor geçiyor ya ben çok sabırsızlanıyorum kızlar sizde öylemisiniz

daha dur bakalım aslı zaten kızlar kolay kolay göstermiyorkaydirigubbakcemile3

hamile kaldığım ilk andan beri herkez kız diyor ama eşim hep hamilesin dedi ben değilim diye inat ettim oda bak görürsün hamilesin ve oğlumuz olucak dedi evet hamileyim bildi acaba erkekmi diyorum ama ben kız hisediyorum bakalım:emir_bebek::emir_bebek:

günaydın hepinize kızlar nasılsınız
aslıcım rüyan hayrolsun bebeişin sağlıklı olsunda kız erkek hiç önemli değil ama benim içime kız gibi doğuyor hayırlısı artık:1hug:

günaydın kızlar.. ben bu sitenin eskilerindemim ama girmiyordum uzun zamandır.. bende bugün hcg sonucu bekleyenlerdenim 2,30 da alıcam inşallah iyi haberler alırım.az çok okudum geçmişi isimler aklımda deil ama inşallah bütün bekleyenlerin kucağını allah boş çecirmez..:emir_bebek:

X