Umudumuz Umut olsun

insallah aslım insallaaah. ama insanın siniri bozuluyor elimde değil. ben ayda 4 sefer dra gidiyorum taa gebzeye,kimse bana demiyor yanında gelelim die, ama eltimin dru hemen dibinde ve bütün sülale onunla gidiyor hastaneye. insanın kendi ailesnin yanında olmaması ne zor birşeymiş

sağol pınarcım hergece dua ediyorum tatlım kalbim ve dualarım sizinle
nazmiyecim sen fotsunu çek esma yapar benimkinide o yapmıştı

pınarcım üzülme canım sabrın sonu selammetti demişler çektiğin zahmetin ödülünü alırsın sonuçta Allah ım ne kadar uğraştığını görüyo senin.

pınarım canım sen üzülme eşinin ailesi dimi bunu yapan olsun sen güçlü ol bak biz yanındaız senin neden gebzeye gidiyorsun orası dahamı iyi

kızlar eşinde sperm sayısı yetersiz olanlar için bir formül var saraçtan onu uygulayın

7 - 8 tane keçiboynuzunu kırıp yarım lt suda 7 - 8 dk kaynatın 3 ay boyunca düzenli bir şekilde içirin

nasipcim ben onu denedim ama benim kociş tadını beğenmedi bir defa yaptım ancak yarım litre içti sadece:mymeka: keçiboynuzu yiyeyim ama onu içmicem diye tutturdu sonra nohutu haşlayıp suyunu içir dediler onu yaptım onu da beğenmedi harnup (keçiboynuzu) pekmezi yiyor artık o da arada

pınarcım insanın üzülmemesi elde değil ama canım rabbim bize sınıyor bu da bir sınav canım sabırlı olarak bence bu sınavı geçecez rabbim bizede hayırlı sağlıklı evlatlar verecek başkalrını boşverecek önemli olan eşin ve sen güzelim

sağol canım iyiyiz asiyecim
rezişçim senindemi geçti adetin yoksa azmı kadı anlamadım çizelgeden

sağol canım iyiyiz asiyecim
rezişçim senindemi geçti adetin yoksa azmı kadı anlamadım çizelgeden

aslıcım benim sekiz günüm kaldı inşallah kırmızılar gelmez dokuz ay on gün bende kavuşurum bebişime rabbim hayırlısını versein dualarınızı esirgemeyin arkadaşlar:CüvCüv:

herkeze iyi akşamlar kızlar öpüldünüz eve gidip bir an önce uyumak istiyorum

herkeze iyi akşamlar kızlar öpüldünüz eve gidip bir an önce uyumak istiyorum

sağol pınarcım hergece dua ediyorum tatlım kalbim ve dualarım sizinle
nazmiyecim sen fotsunu çek esma yapar benimkinide o yapmıştı

saolasın canımm. allah kabul eder inş dualarımızzz.

pınarcım üzülme canım sabrın sonu selammetti demişler çektiğin zahmetin ödülünü alırsın sonuçta Allah ım ne kadar uğraştığını görüyo senin.

inş canım inşşş.

pınarım canım sen üzülme eşinin ailesi dimi bunu yapan olsun sen güçlü ol bak biz yanındaız senin neden gebzeye gidiyorsun orası dahamı iyi

canım iyiki sizler varsınız. inanki sizden başka kimseyle böyle dertleşemiyorum. kimse anlamıyor beni sizden başka. allah gönlünüze göre versin kızlarr.

evet canım haklısın inş bu sınavı aklımı kaybetmeden veririrz. allah yardımcımız olsun

kızlar sabahtan beri netim yok giremedim şimdi bile yazmaya çalışıyorum iki saattir umarım gelir. yarın görüşmek üzere. nasip umarım regl olmamışsındır. herkesi öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…