Umudumuz Umut olsun

valla bu ara site yoğun herhalde ondan öle oluyo burdayım raziş aslı

ayşecim sende hoş geldin canım

kızlar nerdesiniz çok uykum mirmirmirmirgeldi işleri hallettim bugün sitede problem vardı :mymeka:ya benim pc kafayı yedi kaydirigubbakcemile3
ayşecim kocişinle niye birbirinize girdiniz özel değilse :eek:

günaydın kızlar

neler oluyor bu siteye ya girmek imkansız gibi birşey oldu durmadan dataerror zaten azıcık giriyorum ondada bunu diyor bende sinirlenip pc yi kapatıyorum geçmişi okuyamadım korkumdan neler var neler yok

günaydın nasip günaydın dünürüm nasılsınız bakayımmmm
nasip kitin ne durunda çatlattıkmı yumurtaları

nolsun cnm iyim çok şükür yorgunlık var uyku var her akşam biyerde misafirlikteyiz

günaydın merve
günaydın esma
valla hergün yapıyorum henüz bir olay yok yalnız dün 2. çizgi silikti ama sanırım oda negatif anlamında beekliyorum bakalım ama boş geçmiyorum dün koçişe rest çektim artık işi biraz sıkı tutuyoruz:roflol:

günaydın merve
günaydın esma
valla hergün yapıyorum henüz bir olay yok yalnız dün 2. çizgi silikti ama sanırım oda negatif anlamında beekliyorum bakalım ama boş geçmiyorum dün koçişe rest çektim artık işi biraz sıkı tutuyoruz:roflol:

silikten sonraki gün koyu çıkmadı mı nasip hadi kız aferim tutun sıkı yakalamışken kocişihihoyyyt

Günaydin nasipçim günaydin esmacim günaydin mervcim kizlar ben bir geçmişe bakip geleyim

haydi hayırlısı nasipciğim boş geçme sen zaten özlemişdin kocişinide :))))
oh merve ne güzel hazır sofraya gideceksin desene
günaydın aslıcığımm

dünde biz eşimin arkadaşına gittik bebekleri olmuşdu maşallah 3 ayı tam oldurmamış bebek ama kocaman boyu var kızlar kilolu değil ama en az 6 aylık gibi duruyo maşallah 7 kiloymuş bide dilli göreceksiniz agular hiç bittimi batumda doğsaydı artık

X