Umudumuz Umut olsun

Esma al bendende okadar hemde tiksiniyorum neyse bol yort peynir yiyorum bende kani yükseltiyorlarda diğer konuyla ilgili bilgim yok

günaydın kızlar....kan vermeye gittim sabah..hormonlarıma bakılacak...şimdi geldim...geç kalmışlığım o yüzden...inş.normaldir herşey de önümüzdeki aylara bebiş haberini verebilirim...allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun...

mevlam görelim neyler...neylerse güzel eyler....

canım ense kalınlığın kaç bebeğinin hem gülşenin dedi doğru 750de 1de düşük ihtimal
günaydın hanımlar nasılsınız bügun kırmızı kart yiyen varmı yine inş yoktur canlarımkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5
meraba günaydın canımmm
Esma al bendende okadar hemde tiksiniyorum neyse bol yort peynir yiyorum bende kani yükseltiyorlarda diğer konuyla ilgili bilgim yok
bende peynir yoğurt süt meyvemi yiyorummm

hu huuuuuuuuuuu
günaydın hatunlar herkes iyi mi ? günaydııııııııın
nazmiş inş bi sorun yoktur hayatım üzme kendini bak hamişler ne diyo kötü bi durum olsa bilirlerdi dimi.

hoşbuldukk gülşenimmm..

buarada nasipp sana nasıl oldu boynun diye sormuştum??

evet nazmiyecim olsa doktorun derdi sana sen içini ferah tut eğer istersen 16 haftada 3 lü testide yaptır içini rahatlat

selam millettttttttkaydirigubbakcemile3
error yiye yiye buraya geldim bakalım mesaj gidecek mi site yine problemleri oynuyor anlaşılannnnnnnnklava:klava:
nazmiyem canım inşallah korktuğun gibi değildir sen kendini üzme sakın yeğenimiz turp gibi maşallah annesi kaç tane teyzesi dua ediyor ona Allahın izniyle hiç bişeycikler olmayacak yeğenlerimizeeeee
esmam gülşenim nasipim şebbom mervem seherim aslım asişim razişim esram ve hala gelmeyenlerrrr pınarım nerelerdesin ya dünde gelmemişsin neşelim kayıp aranıyor ilanı verecem artık sinemim tamam anladık çalışıyon da hiçmi vakit yok kardeşim insan bi ceee derr ve rahelimmmm yani hepinize bravo insan bir cevap verir dimiiiii kocişle birbirimize girdik diyoz tık yok rahelime ne oldu diyoz tık yok sonrada nerde bu ayşe ayşe kadar taş düşsün başınıza dermişimmmmmmmklava:klava:lülülülülülülülülülülülü

hoşgeldinnn ayşemmmmm nasılsınnnnnnnnnnn...

malum bayram üstü herkesler yoğun bende öyle kızlarrrrrrrr.birde karnım ağrıyorr evde sıcacık battaniye altında olmak vardııı ahhhhhhhhhh ahhhhhhsenağlama

kızlar nerdesiniz seher snde mi gittin işlerde yoğun ama çalışmak istemiyorum :tomato:kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…