Umudumuz Umut olsun

Günaydın kızlar nasılsınız bakem

Bu aralar vergi yüzünden fazla giremedim öğlene kadar müsaititm buralardayım özledim valla sizi var mı bi hamiş gelişmesi yaw ben bi geçmişe bakımm

günaydın nazmiye ve raziye kız nazmiye nerde yeğenimiz neden koymuyorsun minnoşuuu küsecez batuyla sana

canım ya ısyerındekı pc de tarayıcı yuklu degıl..dun aksam evdede halasıyla bıraz ugrastık ama beceremedık..ben bıraz teknolojii özürlü oldugum ıcın ama en kısa zamanda babasına yaptırıcamm

Günaydin raziş nasilsin
esmacim batuşa odami yapicaksin ay ne güsel ben bu konuda çok kararsizim yapsammi yapmasammi hep yapmicam diyordum ama şimdide düşünüyorum bebşimin eşyalarini yani kiyafetlerini nereye koyucam sizce ne yapmaliyim

günaydın aslıcım bence bir oda hazırlamalısın yani eşyaları için özellikle sositososito

kızlar hepinize günaydın...hayırlısıyla bu sabah kartı yedim...çok şükür...bi ara stres yapmıştım ya hamişsem diye...ilaçlar etki eder falan...neyse işte bugün 1. günü...yarın yada perşembe tahlillerim için kan vercem...inş. iyi çıkar da...önümüzdeki aya tam gaz devam ederiz...

Nasipcim hastaymış galiba geçmiş olsun canım Allah şifa versin..
Pınarcım üzme canım kendini gel buraya biz seni kendine getiririz moral bozukken gelmemek yok.
Mervecim umut herşeydir sıkma canını bizim kızlarımıza umutsuzluk yakışmıyo canım.

Ben dün abimlere gittim kızlar yengemin karnını dinledim halasına tekme attı kaç kere zilli. Çok güzel bişey ya sıkışmış içerde sanki sürekli tekmeledi.

bide bebek odalarına baktık netten çok güzellerdi insanın baktıkça hemen bebek yapası geliyo :)))))))

ben kendi adıma park yatak ve odadan odaya taşımak için bambu düşünüyorum......saolsun ikiside hazır....park yatağı abimin bebeğinden kaldı çok fazla yatmamıştı zaten.....bambuda yine bir aile dostumuzdan...üzerindeki örtülerde ufak tefek değişiklikler yaparaktan kullanıcaz kısmetse......ben ilk etapta ne mobilya beşik nede oda düşünüyorum......2-3 yaşına geldiğinde oturma odamı bozup ona oda yapacağız kısmetse.....

merve gülşen asiye günaydın canlarımmmm

ben kendi adıma park yatak ve odadan odaya taşımak için bambu düşünüyorum......saolsun ikiside hazır....park yatağı abimin bebeğinden kaldı çok fazla yatmamıştı zaten.....bambuda yine bir aile dostumuzdan...üzerindeki örtülerde ufak tefek değişiklikler yaparaktan kullanıcaz kısmetse......ben ilk etapta ne mobilya beşik nede oda düşünüyorum......2-3 yaşına geldiğinde oturma odamı bozup ona oda yapacağız kısmetse.....

valla bebişime ayrı oda yok benim odama koyacağım beşiğini felan park yatak hiç düşünmedimde bambu düşünmüştüm onada herkes karıştı vazgeçtim burda kız evi alır zaten bebek odasını annemler alacak odama sıkıştıracağımmm

esma,merve,nazmiye,raziye,aslı günaydın canlarım.................
günaydınnn cnnmm nasılsınız :CüvCüv:

kızlar hepinize günaydın...hayırlısıyla bu sabah kartı yedim...çok şükür...bi ara stres yapmıştım ya hamişsem diye...ilaçlar etki eder falan...neyse işte bugün 1. günü...yarın yada perşembe tahlillerim için kan vercem...inş. iyi çıkar da...önümüzdeki aya tam gaz devam ederiz...
canımm inşallah hayatımm bölesi daha ii önce hastalığından kurtulmuş oldun şimdi tertemiz başlarsın çalışmalara tahlillerinde ii çıkar kaydirigubbakcemile5
Nasipcim hastaymış galiba geçmiş olsun canım Allah şifa versin..
Pınarcım üzme canım kendini gel buraya biz seni kendine getiririz moral bozukken gelmemek yok.
Mervecim umut herşeydir sıkma canını bizim kızlarımıza umutsuzluk yakışmıyo canım.

Ben dün abimlere gittim kızlar yengemin karnını dinledim halasına tekme attı kaç kere zilli. Çok güzel bişey ya sıkışmış içerde sanki sürekli tekmeledi.

bide bebek odalarına baktık netten çok güzellerdi insanın baktıkça hemen bebek yapası geliyo :)))))))

çok güzel bişi asiye hala olmak hele birde dışarı çıksın ozaman yer bitirirsin ben öyle yapıyorum cnm .... asiyecim tamam umutsuzluk yokkaydirigubbakcemile2

merve2 hadi bakalım hayırlısı canım
ya benim odam var şark odası yapmıştım boş bıraktım bebek odası yaparım diye ama ikilemde kaldım büyüyünce sığmıcak yatağa değiştirmek gerekecek bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak

merve2 hadi bakalım hayırlısı canım
ya benim odam var şark odası yapmıştım boş bıraktım bebek odası yaparım diye ama ikilemde kaldım büyüyünce sığmıcak yatağa değiştirmek gerekecek bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak

Bence aslıcım erken şimdi cinsiyeti falan belli olsun ona göre bişey yaparsın.

günaydın esma
günaydın gülşen
günaydın merve
günaydın ayşe
günaydın merve
günaydın raziye
günaydın nazmiye
günaydın aslı
günaydın emel
günaydın asiye
günaydın nasip ve tekrar geçmiş ollsun
günyadın pınar
günaydın sinem
inş kimseyi unutmamışımdır.
herkese günaydın. allah inşallah bizede bebeklerimizi konuşmayı planlar yapmayı hazırlıklar yapmayı nasip eder. gelecek bebişlerimiz yeğenlerimiz herşeyin en iyisine layıklar. inşallah hamişler allah gönlünüze göre verir bebişlerinize en güzellerini alırsınız.

Yok asiyem şimdi bişey yapmam zaten bizde bebiş 4 ayina girene kadar bişey alinmaz almadim daha almamda ama öyle aklima geldi sordum

Hoşgeldim şebocum hadi bakalim sendende patlama bekliyoruz bu ay inş bebiş haberini alicaz allahim tüm anne adaylarina bu konulari konuşmayi nasip kismet edicek
ya kizlar ben henüz hiçbir test yaptirmadim gebeliğin kaçinci haftasi testler başliyordu hamişler bilgi verirmisiniz

Hoşgeldim şebocum hadi bakalim sendende patlama bekliyoruz bu ay inş bebiş haberini alicaz allahim tüm anne adaylarina bu konulari konuşmayi nasip kismet edicek
ya kizlar ben henüz hiçbir test yaptirmadim gebeliğin kaçinci haftasi testler başliyordu hamişler bilgi verirmisiniz

hoşbuldum canım. inşallah hayatım inşallah ekimde hamiş haberleri gelir tüm adaylardan :Saruboceq:

Bildiğim kadarıyla 11. haftasında bi test var bide yengem ilk hamile kaldığında kan sayımı falan yapmışlardı. 5 aylıkken 3 lü ultrasona girdi. bu kadar hatırlıyorum

X