Umudumuz Umut olsun

ayşeeem,aslımmm,şebiiim,asiyemm,raziyeem,seherimm,esmaaam,sinemimm,nasipiim,emeliim.. soran sormayan herkesee slmlar. bi kaç gündür girmeyi deniyorum giremiyorum ama bu bahane değil. bu aralar hala moralim sıfır. biraz toparlanıp geleceğim kızlar. bütün aksilikleri bu ay yaşadım. neyse gonapheneye başladım yine 3. günüm olcak bugün. hadi hayırlısı bakalımmm. güzel bir gün diliyorum hepinizi kocamaaan öptüm kızlar.

günaydın güzel hamişler hamiş adayları
günaydın dünürüm günaydın aslı

günaydın esma günaydın merve iyiyim mervecim sen nasılsın bugün daha olumlu ve daha ümitlisin dimi canım benim

dualarım hepinizle allhım sizede vericek göreceksin canım ama ümidini kaybetme sakın

ne o dünürüm bilgisayarı vercem falan demişinn ?
merveciğim batunun eşyaları gelince bilgisayara yer kalmayacak hayatım ben zaten en başta laptop demişdim kocişe olmadı bakalım belli olmaz yinede
kaydirigubbakcemile3 yok desem döversiniz dimi .. umutluyumm cnmm olcak inşallahh dualarınızla..kaydirigubbakcemile5

sence dövermiyizzz:jeyyar: dünürüm

günaydın kızlar herkese :kahve:
nasipcim geçmiş olsun canım sen yat dinlen :CüvCüv:
esmacım pcyi gönderme güzelim sonra batuşdan nasıl haber alcazkaydirigubbakcemile
pınarcım moralini yüksek tutmalısın unutma moral çok önemli stres yapma:mymeka:
ayşecim hadi bakalım bolşans canım :teytey:
mervecim sende kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle olsun üzülmeni istemem canım:1hug:

günaydınn kızlarrr
nasıpım gecmısolsun canımm...kızlar ya benıım cokk uykumm varrr..ben ıse gelmek ıstemıyom artıkkkk
uyumakkk ıstıyonmm

günaydın kızlar herkese :kahve:
nasipcim geçmiş olsun canım sen yat dinlen :CüvCüv:
esmacım pcyi gönderme güzelim sonra batuşdan nasıl haber alcazkaydirigubbakcemile
pınarcım moralini yüksek tutmalısın unutma moral çok önemli stres yapma:mymeka:
ayşecim hadi bakalım bolşans canım :teytey:
mervecim sende kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle olsun üzülmeni istemem canım:1hug:

öle raziyecimm geçen aylarda hep pembe gözlükler taktım olcak dedim ama kısmet ya zamana yaydım:eek: bekliyorumm

günaydın nazmiye ve raziye kız nazmiye nerde yeğenimiz neden koymuyorsun minnoşuuu küsecez batuyla sana

Günaydin raziş nasilsin
esmacim batuşa odami yapicaksin ay ne güsel ben bu konuda çok kararsizim yapsammi yapmasammi hep yapmicam diyordum ama şimdide düşünüyorum bebşimin eşyalarini yani kiyafetlerini nereye koyucam sizce ne yapmaliyim

X