Umudumuz Umut olsun

sehercim evvecit kullanıyorum hem vitamin hem folik asit bakalım bayram dönüşü yapar diyorum ama bu arada doktor arıcam
asiyem bencede konuş doktorunla

ben burdayım canım doktoruma mecbur sorcam gel derse gitcem ama ne bilim canım hiç doktora gitmek istemiyor ya

aslıcım bana eleviti vitamin diye verdi günde 3 adet folıc plus kullanıyorum 1 tanede elevit ama kandeğerleri iyi çıkınca kesti eleviti

kızlar mrb nasılsınız listeniz pembeleştimi acaba ben adet olmadım gene geçikti of of

Anlaşilan bugün herkez uyuyor esma nasip nasil oldun merve asiye merve2 ayşe şebo seher gülşen nerdesiniz kizlar

burdayım aslıcım...malum kart yedim ya ağrım var biraz...ara sıra girebiliyorum...bugünlük idare edin beni...

slm bende geldım nasılsınız hanımlar kırmızı kart yiyenler var heralde hayırlısı kızlar umudu yıtırmek yok...

slm bende geldım nasılsınız hanımlar kırmızı kart yiyenler var heralde hayırlısı kızlar umudu yıtırmek yok...

hoşgeldin esra...kırmızıyı ben yedim ama bekliyodum zaten...bu ay antibiyotik içtim de o yüzden...yedim rahatladım...önümüzdeki aya inş. canım...devam...umudumuz hep var zaten dimi kızlar????kaydirigubbakcemile5

semra kusura bakma ben okumamışım seni merve 2 canım önümüzdeki ay batlatırsın bombayı

X