Umudumuz Umut olsun

Ay çok sevindim sehercim bebşinin sağlikli olmasina allahim kucağina almayi nasip etsin
uykum var eve gidip uyumak istiyyorum kizlar ya miğdenizde yanma varmi benim miğden yaniyor ve feci bulaniyor

amin canım inşallah sağ sağlim kucaklarımıza alırız allahın izniyle benim bebişte erken büyüyo aslı büyük ihtimalle erken döllenme kaydirigubbakcemile3 ben 9 hafta olmadım o 9+2 senin bebişte en kısa zamanda yakalıcak haftasını inşallah annesi

bendede mide yaması var kimi maden suyu iyi geliyo diyo ama içmedim daha bende bide ülserde var mide sorunum çok zaten kızartma yasak ekşi yasak asitli şeyler yasak fazla çikolatalı şeyler yasak bebeişten önce gaviscol kullandıydım bi süre o iyiy gelmişti ama sonra nıraktımhaliyle şimdi gene doktora gittiğimde sorucam verebileceği ilaç varmı diye

valla bizim burda hava yağışlı kaç gündür insanın kafası kalkmıyor ki uykudan bu havada sabah zor uyanıyorum valla

Sehercim ben sordum içme dedi minoset veriyor onunda faydasi yok zaten her hamişte olurmuşta benim erken başladi

Gebe kalmayı planladığız da 3 ay öncesinden korunmayı bırakın
Gebe kalmak için en uygun zamanda gün aşırı ilişkide bulunun
Gebelik için uygun dönemdeki ilk ilişkiden önce ve iki ilişki arasında erkeğin en az 48 saat boşalmaması gerektiğini unutmayın
Sabah erken saatte ilişkide bulunun
Kayganlaştırıcı kullanmayın
Hiçbir zaman ve asla vajinal duş yapmayın
Vajinanın doğal duruşunu sağlayan gebelik için uygun pozisyonları tercih edin
Alternatif seks yöntemlerinden uzak durun
Su altında ilişkide bulunmayın
İlişki sonrası erkek 1-2 dakika geri çekilmemeli, kadın ise 20-30 dakika yatar pozisyonda kalmalıdır.

bunları ezberledik artık canım...

Merve 2 yine ve herzamanki gibi ikimiz bekçilik yapiyoruz sitede yine kimse yk kizlar nerdesiniz

evet canım...herkes kaçak...

valla bizim burda hava yağışlı kaç gündür insanın kafası kalkmıyor ki uykudan bu havada sabah zor uyanıyorum valla

ooof...uykuya niye doyulmuyo ki...sehercim doğurduktan sonra da çalışacakmısın canım?

günaydın canlarımmmmkaydirigubbakcemile3
gülşenim maşallah kocaman olmuş beppenn:nazar:
seherim gözün aydın canım kanaman durmuş:nazar:
aslım kız fındık taneni gördümmm:nazar:
esmam kızım nasılllll:nazar:nazmiyem sıra sende nerde bakalım yeğenimizzzzzzzz:emir_bebek:
mervem oklavalık olmuşsun ama esmam halletmiş o işi sabah sabah bozma şimdi keyfimi hamişsin hamişim herkez hamiş o kadarrrrrrrrrrrr:eek:klava:
nasipim geçmiş olsun canımmmmmm:nazar:
şebbom rahelim razişim asişim pınarım neşelim esram badegülüm ee varmı unuttuğum hepinize günaydınnnn ahanda güneş açtı gün harbiden aydı şimdi yuppiiiiiiiii:teytey:
bu arada kazaklara bürünen varmı benim gibi donuyorum anassını heyyyyyyyy:roflol:

bunları ezberledik artık canım...

evet canım...herkes kaçak...

ooof...uykuya niye doyulmuyo ki...sehercim doğurduktan sonra da çalışacakmısın canım?

yok mervecim 2 calışmıyacağım zaten şuanda çalışmasam olur ama evde oturunca sıkılıyorum

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* nicole78...........................22 Eylül ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )............23.06.1982

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe ).............06.12..19
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972
* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )
* NEŞELİ:))........................................( Neşe )
* Rahel............................................. . ( Emel ).............15.02.1978

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

esmam kızım nasılllll:nazar:nazmiyem sıra sende nerde bakalım yeğenimizzzzzzzz:emir_bebek:
mervem oklavalık olmuşsun ama esmam halletmiş o işi sabah sabah bozma şimdi keyfimi hamişsin hamişim herkez hamiş o kadarrrrrrrrrrrr:eek:klava:
şebbom rahelim razişim asişim pınarım neşelim esram badegülüm ee varmı unuttuğum hepinize günaydınnnn ahanda güneş açtı gün harbiden aydı şimdi yuppiiiiiiiii:teytey:
bu arada kazaklara bürünen varmı benim gibi donuyorum anassını heyyyyyyyy:roflol:

hoşgeldin ayşecim evet havalar soğudu birden dikkat etmek gerek

beni unutmuşsun...küstüm

haberdar etmek için geldim hemen kaçıyorum kızlar iftara davetliyimde.....:))
beppem çok iyi maşallah,barekallah......bir el ensede,bir bacakta havada keyif yapıyor......ense kalınlığı ölçüldü....1.03 mm çok şükür birde 2 li testimiz yapıldı onunda sonuçlarını önümüzdeki cuma alacağım kısmetse....inşallah tüm hamileliğimiz böylesine sorunsuz geçer....cinsiyet sölemedi bahsetmedi bile.....2 hafta sonra çağrıldık.....4 ekim sanırım .....o zaman belli ederse ne ala....:)) öpüyorum hepinizi hayırlı iftarlar............

canım maşallah oğluşuna nazar değmesin. ben kuzeye benzettim bilemiyorum. hayırlısı ile kucağınada alcan inşallah hayatım. nazar değmesin herşey yolunda gidecek tabi.

canım benim allah nazarlardan saklasın sana bağışlasın darısı tüm bekleyenlere canım USG resimden pek anlaşılmıyor ama sen detayları daha iyi biliyorsun tabi:1hug:

badegül hoşgeldin ben bikaç gündür yoktum görüşemedik nasılsın hayatım. ben şebbo. listede adın yok niye hayatım. son durumun ne hayatım nasılsın iyimisin senden bayadır haber alamıyoduk.

günaydın kızlar işte benim miniğimde burada

maşallah senin minigine aslım nazar değmesin bak gördünmü güzel günler geldi inş kucağınada alcan. darısı başıma başımıza inşallah.

günaydın merveciğimm nasılsın dr ne dedi canım

naber esmam nasılsın hayatım batuya aldın mı yeni bişiler yoksa evdemiydin nası geçti hafta sonu.

bende tık yok tatlım ben buay kart yicem diye beklicem ozaman daha az üzülürüm

sehercim valla ısı takibi devam 37 oldu derecem ama hayatım geçen ayda 37ydi ve kart yedim güven olmaz yanii..senin miniğinde çıkmış ortayakaydirigubbakcemile3 anlamazsamda

günaydınn cnmmm..

mervem canım iyi gidiyosun inş hamiş de kalcan kalcaz. az kaldı dimi son altı gün. bende senin gibiyim artık umutlu umutlu dolaşmıyorum elbet umut var ama bende önümüzdeki aylara yaydım. kısmet bakalım.

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* nicole78...........................22 Eylül ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )............23.06.1982

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe ).............06.12..19
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972
* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )
* NEŞELİ:))........................................( Neşe )
* Rahel............................................. . ( Emel ).............15.02.1978

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

nasibim eline sağlık hayatım geçmiş olsun bu arada seherin dediği gibi sıcak tut havlu ütüle sar boynuna. kendine dikkat et.

ayşem hoşgeldin hayatım valla bende üşüyorum. hatta sabah dışarısı soğuk geliyo yataktan çıkmak istemiyom. daha kalariferler yanmıyo ama üşümeye başladık yani.

emelim canım üzme sakın kendini moralini iyi tut inşallah aşılama olacak alacaksın bebişini kucana hayatım.

asiye hoşgeldin canım epeydir görüşemiyoz sen nasılsın.

sehercim seninde kanama durmuş maşallah

merve 2, pınar, raziye, nazmiye, sinem hayırsızı nerdesin, hepinizi öpüyorum canlarım. epey uzun oldu napim ne zamandır görüşemiyoz. özledim kızlar.
yeni gelen esra ve lahana bebekti galiba size daha öncede hoşgeldiniz yazmıştım ama görmediniz sanırım.

ayşemmm hoşgeldinnn nası gidiyor kitlerr bakalımm?

şebnemim biz kendimiz için doğrusunu yapıyoruz bunlar bizi dövüyor nasıl iş anlamadımm üzülmicemmm böyle yaparsam düşünmezsem diyorummm....... alooo..... üzülmemi istiyor bunlar benimmm galibaa ...

ayşemmm hoşgeldinnn nası gidiyor kitlerr bakalımm?

şebnemim biz kendimiz için doğrusunu yapıyoruz bunlar bizi dövüyor nasıl iş anlamadımm üzülmicemmm böyle yaparsam düşünmezsem diyorummm....... alooo..... üzülmemi istiyor bunlar benimmm galibaa ...

aşkolsun hiç birinizin üzülmesini istemem...umut yok diyosun da...onun için şeetttim...olmazsa bu ay yine devam....umudumuzu yitirmek yok...tamam mı?

evet mervem yapcak bişi yok çok çok çok istiyorum elbette. bu kadar çok isterken umutsuz olmak mümkün değil zaten. ama olmuyorsada zorlamayacağım. ne yapabilirim ki. yapabileceğimiz herşeyi yaptık. buna çözümün ben tüp olduğuna inanmıyorum. olcak olduktan sonra allah veriyo öylede olur böylede olur. olmuyorsada hiç bi türlü olmaz. buna inanıyorum ve enerjimi isteğimi allaha yöneltiyorum. tüp bebeği bi yıldan önce düşünmeyeceğim. 2010 gelmeden tüp bebek düşünmem. hayırlısı neyse o olsun kızlar. inşallah hiç beklemediğimiz zamanda bir sürpriz olur ve bizde hamiş kalırız. başka birşey dileyemiyorum kendi adıma.

X