Umudumuz Umut olsun

iyi olmaya çalışıyorum nasipcim dr. gittim geçen hafta hiç te iyi şeyler söylemedi ne yapacam kararsızım eşim ikinci kez spermiogram testi verdi bu sefer değer muazzam düşük çıktı dr. hemen tüp bebek öneririm dedi aşılamanın tutmama olasılığı çokmuş çok üzgünüm :çok üzgünüm:bana yardım edin acaba ilk önce eşim bir ürolağamı çıkmalı

canım benim bencede önce ürolog görsün ondan sonra karar verirsiniz hayatım bak azönce nette okudum hiçspremi olmayan erkekler bile varmışsenağlama onun bile çaresi var cnmm:1hug:

iyi olmaya çalışıyorum nasipcim dr. gittim geçen hafta hiç te iyi şeyler söylemedi ne yapacam kararsızım eşim ikinci kez spermiogram testi verdi bu sefer değer muazzam düşük çıktı dr. hemen tüp bebek öneririm dedi aşılamanın tutmama olasılığı çokmuş çok üzgünüm :çok üzgünüm:bana yardım edin acaba ilk önce eşim bir ürolağamı çıkmalı

çok üzüldüm hayatım ama allahtan ümit kesilmez unutma
bence tüp önerdiyse ve sosyal güvenceniz varsa bence düşünün

çok üzüldüm hayatım ama allahtan ümit kesilmez unutma
bence tüp önerdiyse ve sosyal güvenceniz varsa bence düşünün

evet canım sosyal güvencemiz var ama gittiğim dr. tıp merkezindeysi ve bize hastaneye gittiğinizde hemen olmaz dedi 8-9 ayı bulur işte gün verirler rapor falan dedi of anlamadım kafam çok karıştı allah hepimizin yardımcısı olsun

canım benim bencede önce ürolog görsün ondan sonra karar verirsiniz hayatım bak azönce nette okudum hiçspremi olmayan erkekler bile varmışsenağlama onun bile çaresi var cnmm:1hug:

evet canım aslında onla avutuyorum kendimi açıkcası daha kötüsüde olabilirdi yine de açık kapımız var allaha şükür ama yinede doğal yolla olmasını çok isterim allah büyük tabi

esmacımmmmmmm damadıma maşşallhhh diyorumm:1hug:darısı gülşenimizin başınaa:CüvCüv:
ayşee hanımm hoşgeldinnn ayrıcaa o benim damat işte kız diye tutturdunn:ecrin_bebek:

emelcim herşeyin hayırlısı olsun demekki tüp değilde aşılama hayırlısı olcak sizin için cnm arkadaşım:1hug:

pınarcım,aslıcım,şebbocumm,nazmiyecim,asiyecim,sehercim,merve2 ve tüm güzel hamiş adayları nasılsınız?

pınar eşinin sonuçlarının sınırda çıkması belkide kendini kastığındandır şebnem bir teste güvenmeyin demişti bana birkaç kez tekrarlamak lazımmış..doktorun nededi?

saol cnm druma mail atmıştım cvbı geldi. normal sonuç demiş.hayırlısı bakalım

Günaydin aslicim nasipcim mervecim nasilsiniz güzel bayanlar
esma allah sağlikla kucağina almayida nasip etsin bebişini canim
pinarcim sende üzülme canim ne düşük olanlar var doğal yolla hamile kalanlar hiç kafana takma kismetse en kisa zamanda hamiş olursun
merve nasip bu ayin hamişleirinden birileri olun inşallah
aslicim senin ufaklik nasil bakalim
merve2 esma gülşen emel ayşe sinem asiye raziye ve unutuklarim arkadaşlar nerelerdesiniz

yok cnm ya artık düşünmüyorum olacağına varıyor nasılsa her şey.saolun kızlar yanımda olduğunuz için.

Kızlar hepinizin günü aydın olsun....Yeni bir hafta yeni umutlar ve mutluluklar getirsin inşallah hepimize...
Herkes iyidir umarım ....Pınar canım tek test ile sınırlı kalmayın 15 gün sonra bir test daha yaptırın..Biz 3 kez yaptırdık..Hepsi birbirinden farklıydı.. :))) Senın sonuçtan birşey anlamadım ama arkadaşların verdiği değerlerden yola çıkabilirsin. Benım bildiğim doktorun bana söylediği gebelik oluşabilmesi için 20 milyon sperm şart...Haraketlilikte %50 olması gerekmiş..Umarım bir sorun yoktur..
kızlar bugün öğleden sonra yine yokum..Malum hastaneye gideceğim yine..

valla bi daha bu test için eşimi razı edebilir miyim bilmiyorum çok stres oluyor. üzülüyorum sonra ben de.bu arada insallah testin iyi çıkar canm dua ediyorum ..

kızlar günaydın....güzel anneler...anne adayları....nasıllar bakalım....pınarcım bencede bi testle sınırlı kalma..doktorun ne diyecek bakalım..sonuçlarından ben de pek bişey anlamadım..
geldik yine iş başına...geçermi bu gün beyaaaaaaa???

hareketli ve yavaş hareketli toplamı %50 olunca normal oluomuş bizimki sınırda %53 yani. hayırlısı olsun

kızlar ne anlatam boddim uyuyordu kocaman olmuş artık ekrana sığmıyor benim oğlan:)))
ama bu sefer ben bişey anlamadım dr. morali bozukdu bebek ölmüş babası gelmiş drç haşlamışolay nedir ne değildir tam olarak bilmiyorum usg görüntüsüde net değil 3lü testimizi verdik yarın alacağız inş dr arayıp alabilirsin dedi ama ben gideceğim diyeceğim dr. ben bu sefer bişey anlamadım oğluşuma bakmak istiyorum diyecem

canım hade hayırlısı cnm 3lü testin insallah çok temiz çıkcak canım,stres yapıp üzme bebişini

Esmacım tabiki doktora söle ben kargaşadan anlamadım bebeğimi görmek istiyorum de. AAA zaten ayda bir görüyosun...
Kıpırdamaya başlamadı de mi canım.

Ya kızlar bu ara bizim işyeri karışık yarım yamalak girebiliyorum bazen tam giriyorum beni çağırıyorlar habersiz kalıyorum sizden kusura bakmayın emi

ne kusuru cnm zaten işimiz olmadığı zaman geliyoruz biz de yani o konuda rahat ol özletme kendini ama :)

kızlar ben geldim ama çıkmak zorundayım..Malum hastaneye gideceğim..Mervecim ben yine kan verdim onun sonucunu göstereceğim doktora..TSH yüksek çıkıyor.Gerçi benım hep yüksek ama hapa gerek görmüyorlar..BUgün alacağım sonuç aşılamanın tutup tutmamasında etkin rol oynuyor..Hepinizi öptüm...Bana dua edin

çook ediyorum cnm, hepinize.. hepimizee. allah kabıul eder insallah. testlerin tertenmiz çıkar insallah..

günaydınlar canlarımmmmmmmmkaydirigubbakcemile3
yoğun bir haftaya adım atmış bulunmaktayım yarın kitim geliyor eh bu gazla da bebişi yakalayamazsak gelsin aşılama dimiiiiiiii aman yakalayacam ama neyse sizler nasılsınız bakalım dün beni yanlız bırakan hiç uğramayan sonra yatınca cee diyen sizlerrrrrrrrrrr:eek:klava:aman nasipti o yahu oklava yok nasipe izinliydi ooooooo:roflol:
neyse nasipim esmam mervem gülşenim rahelim şebbom asişim aslım nazmiyem nikolüm seherim ee kimler yok halaaCADIARZUpınarım sinemim razişim zeynebim neşelim uyanınnnn hepinize mucuks mucuks canlarımmmmŞenizŞeniz

günaydın cnm ben yine herzamanki gibi geç kalktım.biz de seni öptüm bitaneeem.

kızlarr hepinize günaydıın, tünaydın. tek tek isim saymıyorum canım sıkkın biraz ne olur kusuruma bakmayın. bu arada ateşim yine 37derece. hayırlısı olsun. bu ay olmazsa önümüzdeki ay da denerim belki ama sonraki ay bırakcam ilacı falan. yoruldum ben kızlaar

kızlar ıyı dıleklerınız ıcın saolun
dısardaydım bankalarda öldüm valla cok yorulduk bız bugun ya ...1 saat sonra doktor randevum var bakalım bıze gosterecekmı ne oldugunu bu sefer babasıda gırecek oda gorecek bebegımızı

kızlar herkese iyi akşamlar hepinizi öpüyorummmmmm yarın görüşmek üzere

pınarcığım stres yaptığından felan çıkmamış olabilir hayatım hiç kafanıza takıp sorun etmeyin bence kaç gün diyet yaptı eşin

kızlar ıyı dıleklerınız ıcın saolun
dısardaydım bankalarda öldüm valla cok yorulduk bız bugun ya ...1 saat sonra doktor randevum var bakalım bıze gosterecekmı ne oldugunu bu sefer babasıda gırecek oda gorecek bebegımızı

hadi canım iyi haberlerle gel. bebişinin resmini koy artık avatarına çektirin de. gelince yaz bize mutlaka

kızlar bugün çok giremedim topiğe...yarın daha aktif görüşmek dileğiyle....hepinize iyi akşamlar.....ööööööööööööööööpppppptttüüüümmmm.

günaydınn nasipcimm evet 2.de benim gene:))) fakat bugün çok yoğunummmmm yetişecek raporlar var gene....öpüyorumm çok herkesiiii.....

günaydın kızlar mervecim nasipçim dün pek giremedim amma çok konuşmuşsunuz yine

günaydın nasipcim aslıcım mervecim nasılsınız

nazmiye inşallah bebişin göstermiştir kendini

aslıcım senin ufaklık nasıl bakalım

emel esma raziye asiye gülşen şebnem sinem merve2 ayşe pınar kızlar nerelerdesiniz valla unuttuğum yoktur inşallah

X