Umudumuz Umut olsun

canım benim bencede önce ürolog görsün ondan sonra karar verirsiniz hayatım bak azönce nette okudum hiçspremi olmayan erkekler bile varmışsenağlama onun bile çaresi var cnmm:1hug:

çok üzüldüm hayatım ama allahtan ümit kesilmez unutma
bence tüp önerdiyse ve sosyal güvenceniz varsa bence düşünün

çok üzüldüm hayatım ama allahtan ümit kesilmez unutma
bence tüp önerdiyse ve sosyal güvenceniz varsa bence düşünün

evet canım sosyal güvencemiz var ama gittiğim dr. tıp merkezindeysi ve bize hastaneye gittiğinizde hemen olmaz dedi 8-9 ayı bulur işte gün verirler rapor falan dedi of anlamadım kafam çok karıştı allah hepimizin yardımcısı olsun

canım benim bencede önce ürolog görsün ondan sonra karar verirsiniz hayatım bak azönce nette okudum hiçspremi olmayan erkekler bile varmışsenağlama onun bile çaresi var cnmm:1hug:

evet canım aslında onla avutuyorum kendimi açıkcası daha kötüsüde olabilirdi yine de açık kapımız var allaha şükür ama yinede doğal yolla olmasını çok isterim allah büyük tabi

saol cnm druma mail atmıştım cvbı geldi. normal sonuç demiş.hayırlısı bakalım

yok cnm ya artık düşünmüyorum olacağına varıyor nasılsa her şey.saolun kızlar yanımda olduğunuz için.

valla bi daha bu test için eşimi razı edebilir miyim bilmiyorum çok stres oluyor. üzülüyorum sonra ben de.bu arada insallah testin iyi çıkar canm dua ediyorum ..

hareketli ve yavaş hareketli toplamı %50 olunca normal oluomuş bizimki sınırda %53 yani. hayırlısı olsun

canım hade hayırlısı cnm 3lü testin insallah çok temiz çıkcak canım,stres yapıp üzme bebişini

ne kusuru cnm zaten işimiz olmadığı zaman geliyoruz biz de yani o konuda rahat ol özletme kendini ama :)

çook ediyorum cnm, hepinize.. hepimizee. allah kabıul eder insallah. testlerin tertenmiz çıkar insallah..

günaydın cnm ben yine herzamanki gibi geç kalktım.biz de seni öptüm bitaneeem.

kızlarr hepinize günaydıın, tünaydın. tek tek isim saymıyorum canım sıkkın biraz ne olur kusuruma bakmayın. bu arada ateşim yine 37derece. hayırlısı olsun. bu ay olmazsa önümüzdeki ay da denerim belki ama sonraki ay bırakcam ilacı falan. yoruldum ben kızlaar

kızlar ıyı dıleklerınız ıcın saolun
dısardaydım bankalarda öldüm valla cok yorulduk bız bugun ya ...1 saat sonra doktor randevum var bakalım bıze gosterecekmı ne oldugunu bu sefer babasıda gırecek oda gorecek bebegımızı

kızlar herkese iyi akşamlar hepinizi öpüyorummmmmm yarın görüşmek üzere

pınarcığım stres yaptığından felan çıkmamış olabilir hayatım hiç kafanıza takıp sorun etmeyin bence kaç gün diyet yaptı eşin

hadi canım iyi haberlerle gel. bebişinin resmini koy artık avatarına çektirin de. gelince yaz bize mutlaka

kızlar bugün çok giremedim topiğe...yarın daha aktif görüşmek dileğiyle....hepinize iyi akşamlar.....ööööööööööööööööpppppptttüüüümmmm.

günaydınn nasipcimm evet 2.de benim gene:))) fakat bugün çok yoğunummmmm yetişecek raporlar var gene....öpüyorumm çok herkesiiii.....

günaydın kızlar mervecim nasipçim dün pek giremedim amma çok konuşmuşsunuz yine

günaydın nasipcim aslıcım mervecim nasılsınız

nazmiye inşallah bebişin göstermiştir kendini

aslıcım senin ufaklık nasıl bakalım

emel esma raziye asiye gülşen şebnem sinem merve2 ayşe pınar kızlar nerelerdesiniz valla unuttuğum yoktur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…