Umudumuz Umut olsun

kızlar ben geldim doktordaydım bebiş gene aşağıdaymış 2 sonra yine gidicem bana yeni bir ilaç verdi evecit hem vitamin hem folik asit dedi diğerini bıraktım kızlar bol bol dua edin bana ihtiyacım var

canım benim inşallah allah ın izniyle bebişine hiç bişey olmaz:teselli::çok üzgünüm:
inşallah bunu görecen :CüvCüv: :nazar:
sonra :ecrin_bebek:
sonra :emir_bebek:
ve sonra gamyoncuiremsu :nazar: :Saruboceq:
_____________:dance:______________

neşeli sen nasılsın umarım iyisindir. bencede madem öyle yapma test hayatım. sen nekadar zamandır uğraşıyodun hamiş kalmak bebiş kucana almak için canım??

canım benim inşallah allah ın izniyle bebişine hiç bişey olmaz
inşallah bunu görecen :CüvCüv:
sonra :ecrin_bebek:
sonra :emir_bebek:
ve sonra gamyoncuiremsu :nazar: :Saruboceq:
_____________:dance:______________

al benden de o kadar canım aslım inşallahhhhhhh bişey olmayacak bebişineeeee:nazar:
neşelim umarım senin gecikme de hamişliktendir canımmm:Saruboceq:
kızlar ben köye gidiyorum cumartesi dönecem ama geç olur herhal neyse Allaha emanet olun canlarımmmmmmmmm:a015:

neşeli sen nasılsın umarım iyisindir. bencede madem öyle yapma test hayatım. sen nekadar zamandır uğraşıyodun hamiş kalmak bebiş kucana almak için canım??
canım ben 3 yıl 4 aydan beri bebek istiyorum olmadı
eşimin yumurtalarında kristalleşme çıktı tedavi görüyor dk bebeğiniz olur ama zor demiş
bende galiba stres yaptım ondan geççitme oluyor

sen hamişmisin buarada:)
al benden de o kadar canım aslım inşallahhhhhhh bişey olmayacak bebişineeeee:nazar:
neşelim umarım senin gecikme de hamişliktendir canımmm:Saruboceq:
kızlar ben köye gidiyorum cumartesi dönecem ama geç olur herhal neyse Allaha emanet olun canlarımmmmmmmmm:a015:

canım sana hayırlı yolculuklar
hayırlı hasret gidermeler:1hug:a.s.

myhope canım buarada aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım inşallah öyledir ama içimde ne umut var nede başka bişey herşeyin hayırlısı artık:)

neşeli mrb arkadaşım inş hamişsindir bazen umudunu kestiğin anda olur belki sakın üzme kendini allaha dua et

selam kızlar
kimse yok galiba niye böyle oldu burası ya. hadi ben neyse dün regl oldum o yüzden pek içimden gelmiyo ama size noluyo ya. iyice boşladınız buraları huuuuuuuuuuuuuu.
ayşem kist kışt olmuş çok sevindim canım bol çalışmalı günler diliyorum hayatım sana.
esmam gülşenim seherim nazmişim hamişlerim iyisiniz inşallah. seherin kızı gülşenin oğlu olcak sölimmm.
merve emel merve pınar sinem nasiiiiiip nerelerdesiniz kızlar.
asiyem tatilden geldin işler yoğun galiba bak yeni merve sana sesleniyo tanışmak için ama görmedin galiba
ve aslım canım ya doktora sormadın mı niye benim hamileliklerim hep böyle aşağıda oluyo diye. acaba sen kendine dikkat etmiyomusun aslım. ayaklarını soğuk tutma kendini çok yorma ilaçlarınıda al mutlaka. hatta eşinle konuş işten çık evde otur bence.
raziye sende boşladın galiba buralara hayırdır nerelerdesiniz ya.

canım bu yazını yeni gördüm adet olmuşun
bir yandan üzüldüm bir yandanda gecitme olmadığı için sevindim inşallah allah ım gelecek ay yüzünü güldürür:Saruboceq:

neşeli mrb arkadaşım inş hamişsindir bazen umudunu kestiğin anda olur belki sakın üzme kendini allaha dua et

inşallah bir tanem inşallah hamileyimdir ama işte %90 geçitme diyorum ben ama yanılmayıda çok istiyorum:)
inşallah seninde hepinizde hayırlı haberlerini alırım burda:):CüvCüv: :emir_bebek: :ecrin_bebek: :Saruboceq:

pınarcım geçmiş olsun hayatım yat dinlen ama bizide merakta bırakma:g:

kızlaaar, hepinize çok çok teşekkür ediyorum,şimdi daha iyiyim ama hala sancım var, valla hamile olsam bebek düşürüyorum derdim yani o kadar berbat bi sancıydı. hade bakalım adete de 9gün kaldı hakkımızda hayırlısı kızlar, hepinizi çok seviyorum tekrar teşekkürler.
kız pınar sanırım benim mesajımı atladın yada önem vermedin neyse bende geçmiş olsun demiştim
Canım aşılamada şans düşük biliyorsun..Yaş 30 olduğu için ve daha fazla geciktirmemek için tüp dedi sanırım..Dosya açtılar 1-2 güne kadar rapor şudur budur felan için çağıracaklar..Yalnız bir sorun çıktı bunu daha önce söylemişti ama henüz müdahele etmeyeceğiz demişti bende önemsemedim. rahimde hafif perde varmış. riske atmamak için önce onu kesecekler yani ufak bir ameliyat geçireceğim. zorlu bir yolculuk beni bekliyor..Hayırlısı olsun ama korkuyorum...Ameliyattan değil ama ne bileyim işte yüreğim taş gibi....
geçmiş olsun hayatım küçük bir operasyon diyorsun korkma eminimk
i onuda atlatacaksın ve hayırlısıyla bebişini kucağına alacaksın

Kizlar adet günü yakin olan varmi
ben
nasipcim sen nerelerdesin yaaaa??????

ayşeeeeeeeee nasippppppppp şebooooooooooooo nerelerdesiniz?
bugün oğluşumu kutlamalara götürdüm
anca geldim kızlar ya ne bu böyle dünden beri girilmiyo yine siteyeee:kızgın:
neyse hepinize günaydınnnnnka
pınarım umarım şimdi iyisindir canım geçmiş olsunnn:nazar:
rahelim hadi hayırlısıııı en kısa zamanda:CüvCüv:eek:lursun inşallah gelsin bebişler çifter çifterrrr:
hamişlerim sizler nasılsınız yeğenlerim nasılllllll:nazar::nazar:
diğer hamişlerimmm çalışmalara devam artık üstüne görmeyin dahaaa şebbom kız kaşınıyon galibaaa burada ne kartı ya üstüne görüyon ya hamişsin varmıydı başka alternatiffff:eek:klava:
nasip görünmedi mi kız hala mı küssün bizeeee:eek:klava:
neyse kızlar dün kontrolüm vardı malum kisti kışkışlamışım yine doktora kasımda aşılama düşünüyoz o zamana kadar ara dedik ne dese beğenirsiniz "o zaman bu arayı da değerlendirelim biz"dedi veeeeeee reçeteye clear blue digital LH kiti yazdııııııı nasipppp benim kit artık doktor reçeteli kocişi iknaya gerek kalmadııııı:roflol:
iyi olmuş kız dr reçetesine yazıyorlarmı bende yazdırayım
seherrrr aslııııı nasipppppp pınarrrrr gizemmm ve digerleri nerelerdesiniz yaaa:çok üzgünüm:........kimse yok ben cıktım öpüldünüzzzzzzzzzzzzz:1hug:
siz yeni gelen arkadaşlarda olmasa beni hatırlayacak kimse olmayacak
kızlar ben geldim doktordaydım bebiş gene aşağıdaymış 2 sonra yine gidicem bana yeni bir ilaç verdi evecit hem vitamin hem folik asit dedi diğerini bıraktım kızlar bol bol dua edin bana ihtiyacım var
bütün dualarım seninle hayatım ama sende dikkatli ol işyerinden izin al
kızlar selem nasılsınız
ben daha adet olmadım galiba gecikme yaşıyorum
bugün 32 günüm 36.günüme kadar adet olmazsam belkim test yaparım:))
çünkü test yapmak hiçççççç içimden gelmiyor,o kadar yıkıntıdan sonra:KK43:

neşecim hadi hayırlısı canım inşallah hamişsindir

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )....erkek
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* ssensun...................................( Seher )
* aslımmm................................. ( Aslı )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* NEŞELİ:))..........................8 Eylül ( Neşe )
* crazybaby........................11 Eylül ( Nasip )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* nicole78...........................22 Eylül ( Merve )
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe )
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN[

Canım aşılamada şans düşük biliyorsun..Yaş 30 olduğu için ve daha fazla geciktirmemek için tüp dedi sanırım..Dosya açtılar 1-2 güne kadar rapor şudur budur felan için çağıracaklar..Yalnız bir sorun çıktı bunu daha önce söylemişti ama henüz müdahele etmeyeceğiz demişti bende önemsemedim. rahimde hafif perde varmış. riske atmamak için önce onu kesecekler yani ufak bir ameliyat geçireceğim. zorlu bir yolculuk beni bekliyor..Hayırlısı olsun ama korkuyorum...Ameliyattan değil ama ne bileyim işte yüreğim taş gibi....

emelcim çok sevindim canım hade insallah ikiz bebişlerin olur canım benim sağlıcakla da kucağınaa alırsın insallahh

kızlar herkese günaydınlar.....emelcim sen zaten istemiyor muydun tüp bebek?herşeyin hayırlısı canım...bakarsın bir isterken iki verir allah....dua edelim bol bol canım....bütün bebiş için uğraşanlara hepimize yardım etsin...

pınar sen nasıl oldun hayatım..ağrın sancın var mı? iyi misin?.

saol mervem daha iyiydim bugün, eltim ve görümcem vardı, akşama kayınbabam ve eltimler bizdeydi,kayınvaldem hala hastanede, bizim anane ameliyat oldu ya, neyse kızlarlan yemekti falan uğraştık,saolasın düşündüğün için cnm beniim

anca geldim kızlar ya ne bu böyle dünden beri girilmiyo yine siteyeee:kızgın:
neyse hepinize günaydınnnnn
pınarım umarım şimdi iyisindir canım geçmiş olsunnn
rahelim hadi hayırlısıııı en kısa zamanda:CüvCüv:eek:lursun inşallah gelsin bebişler çifter çifterrrr:teytey:
hamişlerim sizler nasılsınız yeğenlerim nasılllllll:nazar::nazar:
diğer hamişlerimmm çalışmalara devam artık üstüne görmeyin dahaaa şebbom kız kaşınıyon galibaaa burada ne kartı ya üstüne görüyon ya hamişsin varmıydı başka alternatiffff:eek:klava:
nasip görünmedi mi kız hala mı küssün bizeeee:eek:klava:
neyse kızlar dün kontrolüm vardı malum kisti kışkışlamışım yine doktora kasımda aşılama düşünüyoz o zamana kadar ara dedik ne dese beğenirsiniz "o zaman bu arayı da değerlendirelim biz"dedi veeeeeee reçeteye clear blue digital LH kiti yazdııııııı nasipppp benim kit artık doktor reçeteli kocişi iknaya gerek kalmadııııı

hadi canım hakkında hayırlısı aysem hakkında.çok sevindim kistlerinin gitmesineee. hade hayırlı çalışmalar şimdideeen :)

seherrrr aslııııı nasipppppp pınarrrrr gizemmm ve digerleri nerelerdesiniz yaaa....kimse yok ben cıktım öpüldünüzzzzzzzzzzzzz

ben de çok öptm cnmcıım görüşürzz.

kızlar selem nasılsınız
ben daha adet olmadım galiba gecikme yaşıyorum
bugün 32 günüm 36.günüme kadar adet olmazsam belkim test yaparım:))
çünkü test yapmak hiçççççç içimden gelmiyor,o kadar yıkıntıdan sonra:KK43:

canım evet test yapınca insan hem çok heyecanlanıyor hem de negatif olunca çok üzülüyor. en güzeli biraz daha beklemek. ben bu aydan umutlu değilim ama en az 1 hafta geçmeden test mest yapmam

selam kızlar
kimse yok galiba niye böyle oldu burası ya. hadi ben neyse dün regl oldum o yüzden pek içimden gelmiyo ama size noluyo ya. iyice boşladınız buraları huuuuuuuuuuuuuu.
ayşem kist kışt olmuş çok sevindim canım bol çalışmalı günler diliyorum hayatım sana.
esmam gülşenim seherim nazmişim hamişlerim iyisiniz inşallah. seherin kızı gülşenin oğlu olcak sölimmm.
merve emel merve pınar sinem nasiiiiiip nerelerdesiniz kızlar.
raziye sende boşladın galiba buralara hayırdır nerelerdesiniz ya.

canım giremedim valla ama ilk fırsatta girdim baktım siyteye, canlarımsınız siz benimmmm..

kız pınar sanırım benim mesajımı atladın yada önem vermedin neyse bende geçmiş olsun demiştim [

canım nasiiiipiim, görmemişim kız yoksam neden önemsemeyeyim siz benim için çok degerlisiniz unutmayın. saolasın canım bugün biraz daha iyiydim ama 1 saat önce yine başladı ağrılar :KK43: allahtan ağlatacak kadar çok değil bu sefeeer.

hepinizi öptüm canlarım soran sormayan herkese teşekkür ediyorum öpüyorum siziiia.s.

günaydın nasip,esma,aslı,asiye,seher.........ve tüm uyanmayan dostlarım....gününüz serin geçsin biraz:)) içiniz güneşli.......

günaydın nasip,esma,aslı,asiye,seher.........ve tüm uyanmayan dostlarım....gününüz serin geçsin biraz:)) içiniz güneşli.......

günaydın benim günden güne yavaş yavaş şişen kader arkadaşım
(ben böyle kadere seveyim)
hayırlısıyla topikdeki herkes şişer inş. :CüvCüv:

X