Umudumuz Umut olsun

selam kızlar
kimse yok galiba niye böyle oldu burası ya. hadi ben neyse dün regl oldum o yüzden pek içimden gelmiyo ama size noluyo ya. iyice boşladınız buraları huuuuuuuuuuuuuu.
ayşem kist kışt olmuş çok sevindim canım bol çalışmalı günler diliyorum hayatım sana.
esmam gülşenim seherim nazmişim hamişlerim iyisiniz inşallah. seherin kızı gülşenin oğlu olcak sölimmm.
merve emel merve pınar sinem nasiiiiiip nerelerdesiniz kızlar.
asiyem tatilden geldin işler yoğun galiba bak yeni merve sana sesleniyo tanışmak için ama görmedin galiba
ve aslım canım ya doktora sormadın mı niye benim hamileliklerim hep böyle aşağıda oluyo diye. acaba sen kendine dikkat etmiyomusun aslım. ayaklarını soğuk tutma kendini çok yorma ilaçlarınıda al mutlaka. hatta eşinle konuş işten çık evde otur bence.
raziye sende boşladın galiba buralara hayırdır nerelerdesiniz ya.

nasip hanım çok ayıp ediyosunuz bak bu sadece dün yazdığım mesaj sormuşmuyum sormamışmıyım bikaç gün daha geri gidip bulabilirim seni sorduğum mesajları canım. seni herkes soruyo ama sen artık geçmişleri okumuyosun galiba
niye böyle sitem ediyosun hayatım.

hekese merhaba canlar nasılsınız
ya nasip e ne oldu neden gelmiyorki siteye
buaralar duygusallığı üstündeyse acep hamişmi

kızlar benim bugün 33.günüm ama adetten eser yok 2 gün geçikmem var normalde ve ısım daha 36.6 yani daha adet olmama var ve geçitme söz konusu:KK43:

kızlar herkese öğle rehaveti çöktü galiba....ses yok kimseden....beni oruç cidden vurdu bugün..yarın tutabilir miyim bilmiyorum...allhım sen gayret ver...hadi kızlar gelin muhabbet edelim...canlanalım....

kızlar benim bugün 33.günüm ama adetten eser yok 2 gün geçikmem var normalde ve ısım daha 36.6 yani daha adet olmama var ve geçitme söz konusu:KK43:

merhaba neşe...ben merve2...bana kalırsa da bekle daha test yapma...sora çok üzülüyo insan..ama inş. hamişsindir..dualarım hepimiz için...:Saruboceq:

merhaba neşe...ben merve2...bana kalırsa da bekle daha test yapma...sora çok üzülüyo insan..ama inş. hamişsindir..dualarım hepimiz için...:Saruboceq:

canım benim ya inşallah öyledirŞeniz
zaten test yapmak aklımın ucundan geçmiyor ısım yükselmeye başlarsa belki yaparım:CüvCüv:
sen neler yaptın ve nick i ne zaman değiştirdin
ya buarada nasip e ne oldu neden gelmiyor

canım benim ya inşallah öyledirŞeniz
zaten test yapmak aklımın ucundan geçmiyor ısım yükselmeye başlarsa belki yaparım:CüvCüv:
sen neler yaptın ve nick i ne zaman değiştirdin
ya buarada nasip e ne oldu neden gelmiyor

canım ben yeniyim ...eski merve(cancer) de burda...2 merve olduk anlayacağın...nasipi bende merak ediyorum...dün gece girmiş topiğe ama ben o saatlerde uyuyo oluyorum muhtemelen...neyse topiğe devam ettiğin sürece görüşürüz canım...hihoyyyt

e şimdi anladım bende ne zamandır burayı takip edemiyorum kim ne zaman geldi kim ne zaman nick değiştirdi karıştırıyorum
hoşgelmişin o zaman aramıza canım:)))

selam kızlar. neşelim inşallah hamişsindir hayatım. ısı takibinde durumun ne peki. bende ikiyıl üç aydır uğraşıyorum ama tutturamadım bi türlü. hertürlü testi araştırmayı yaptık bi sorun görünmüyor. birtek eşimin sperm testinde morfoloji %3 görünüyor ki o da çok çok büyük bir sorun diil. demekki kısmet değil yada zamanı gelmedi. çalışmaya devam. bizim topiğin ahalisi nerelerdesiniz kızlar huuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

selam kızlar. neşelim inşallah hamişsindir hayatım. ısı takibinde durumun ne peki. bende ikiyıl üç aydır uğraşıyorum ama tutturamadım bi türlü. hertürlü testi araştırmayı yaptık bi sorun görünmüyor. birtek eşimin sperm testinde morfoloji %3 görünüyor ki o da çok çok büyük bir sorun diil. demekki kısmet değil yada zamanı gelmedi. çalışmaya devam. bizim topiğin ahalisi nerelerdesiniz kızlar huuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

canım benim ya inşallah allah tan umut kesilmez bizimde yüzümüz gülecek elbet
benim eşimin yumurtalıklarında kristalleşme çıktı
böbrek üst bezlerinden kaynaklana bilir demiş dk
şimdi 3 ay tedavi süresi
hamile kalırmışım ama bu şartta zormuş
yani olursa mucize bebeğim olacakŞeniz

senin önünde engel yokmuş ne güzel inşallah en kısa zamanda hamiş kalırsın
aşılama yada tüp bebe hiç düşündünmü sende tutma ihtimali yüksek olur aslında:CüvCüv:

Son düzenleme:
kızlar herkese tünaydınn......Ben geldim..Bugün biraz daha iyiyim düşündükçe sıkılıyorum ama...
Pınarcım geçmiş olsun hayatım..Ağrılarının hafiflediğine sevindim...

saolasın canım benim hafif sızı var ama o da bişi değil yani.saolasın cnm..

pınarcım geçmişi tam okuyasmadım hem sana hem ailene geçmiş olsun tatlım

saolasın sinem ben de iyiyim anane de çıktı bugün hastaneden ve gayet iyi, kayınvaldemde bakacaklarmış bi müddet akşama oraya gitcez sanırım.

hayat sürprizlerle dolu cnm bakarsın hamiş olduğunu öğrenirsin.. inşşşşş. bakalım benm adete de 8 gün kaldı, gögüs uçlarım acıyor ve büyüdüler ama adet olacağım için de olabilir tabe. ısı takibi yapmıyorum ama yapcam sanırım yarından itibaren. hade hayırlısıı

kızlarrrrrr hepinizeee slmlarrrrrrrrrrrrrrrrrr

herkese merhaba
hşgeldin kaçak neşeli nerelerdesin bakayım aysonu kızlarından bize vakit kalmıyormu yoksa:eek:klava::eek:klava:
seni saçından sürükleyipmi getirmek gerek kaydirigubbakcemile buraya bu arad kediciğin ne yapıyor duruyormu senle

neşelim benim kociş istemiyo tüp enjeksiyon hepsine karşı. olursa doğal olsun olmazsa olmasın diyo. bende çaresiz kabul ettim. ama ilerde belki fikri değişir. çünkü çocuk istediğinden eminim. inşallah sizinde tüm sorunlarınız yakın zamanda çözülür hayatım.

herkese merhaba
hşgeldin kaçak neşeli nerelerdesin bakayım aysonu kızlarından bize vakit kalmıyormu yoksa:eek:klava::eek:klava:
seni saçından sürükleyipmi getirmek gerek kaydirigubbakcemile buraya bu arad kediciğin ne yapıyor duruyormu senle

yok kız yapma böyle ya senin hamişlik nasıl bakem bir şikayetin falan yoktur inşallah
canımsınız yaŞeniz
küçük haylaz kedim iyi kocaman oldu 3 aylık nerdeyse görmeyin çok oyuncu yakaydirigubbakcemile3

kızlar hepinize iyi akşamlar site beni çıldırtmadan eve gidem ne yavaşlık bu yaaaÇok üzgünüm çoook

Son düzenleme:
Çocuk Olması
Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder." (7)

Aşağıdaki ayetler dua makamında okundukları vakit, çocuk istemeye ve hayırlı bir mirasçı dilemeye yaramaktadır. Çünkü Zekeriya aleyhisselam Rabbine böyle dua eylemiştir. Bu bakımdan bizlerin de bu çeşit sıkıntısı olduğu zaman bu ayetlerle dua etmemiz menfaatımız icabıdır. (11)

"Fe hebli min ledünke veliyya" "Yerisüni ve yerisü min âli Yâkûb." "Yühricüküm tıflen sümme li tebluğû eşüddeküm" (12) (13) (14)
(Binnaenaleyh, bana tarafından bir veli oğul ihsan et) (Ki bana da mirasçı olsun, Yâkub hanedanına mirasçı olsun.)
(Sonra bebek olarak çıkran, sonra sizi güçlü kuvvetli bir çağa erişmeniz için.) (12) (13) (14)

X