Umudumuz Umut olsun

gülşenimm minnoşun büyümüşş maşşallah ne iyi ettinde koydun:)
esma sende gelinini mi koydun:) kız sende koysana batuşu ne güzel oluyor..
gülşen hiç isim düşündünüz mü bebeğinize?

büyüdü canım benim.....ellerini,ayaklarını yerim ben onun.....erkekse ismi bellide kızsa hala yok.....sanırım kız ama ismi yoksırnaşık şey.......erkekse Kuzey olacak son kararımız

günaydın gülşen hoş geldinn

hoşbulduk sehercim.....

günaydın canım....ne haberler?????

iyiyim mervecim sen nasılsın

hoşgeldin asiyem hoş geldin gülşencim kızlar ya göbişleriniz ne durumda şiştilermi merak ediyorumda evet gülşen seher isimler bellimi gerçi seher sen cinsiyetini bilmiyorsun daha nekadarlıkken öğreneliyor cinsiyet

zaten zayıf olmadığım için göbeklerde belirmeye başladı.....sanırım bayramlık alıcaz kendimize beppem'le:1rolleyes:

[

kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..allah hepinizden razı olsun herkes çok güzel destek oluyor bana...İnşallah allahın izniyle ve sizin dualarınızla zorlu yolu geçeceğim..Hepinizi çok seviyorum inanın...
bizde seni çok seviyoruzz hayatım ilk zamanlar bana yazmıyorsuuz deyip fırça yedikden sonra daha çok ısındık sana kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile cin emelimiz bizim
aslıcım içimden bi ses erkek diyo erkekse yağız efe istiyorum ismini ama kızsa daha düzgün bişey bulamadım :)

erkek olacak kız senin bebiş bende medyum gibi yorum yapıyorum tövbe tövbenaniknanik

bizde seni çok seviyoruzz hayatım ilk zamanlar bana yazmıyorsuuz deyip fırça yedikden sonra daha çok ısındık sana kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile cin emelimiz bizim

erkek olacak kız senin bebiş bende medyum gibi yorum yapıyorum tövbe tövbenaniknanik

banada öle geliyo esmacım ilk hamile olduğumu öğrendiğimde erkek olucak dedim hayırlısı artık

Gülşen teyzesi bizde alacağiz bayramlik bize şart oldu artik kalçam genişliyordaaaaa

ben de iyiym gülşencim...erkek olsun o zaman madem adı da hazır :))))))))) biliyo musun ben de zayıf değilim hamile olunca ne olurum bilmem...kociş biraz kilo ver öyle hamiş kal diyo ama çok hareketsizizm bütün gün oturuyorum iş gereği...bi de yemeyi çok seviyorum elimde değil...

ben de iyiym gülşencim...erkek olsun o zaman madem adı da hazır :))))))))) biliyo musun ben de zayıf değilim hamile olunca ne olurum bilmem...kociş biraz kilo ver öyle hamiş kal diyo ama çok hareketsizizm bütün gün oturuyorum iş gereği...bi de yemeyi çok seviyorum elimde değil...

BAK MERVE ANLAŞALIM GÜLŞENİN BEPPESİ KIZ AYŞEYLE İDDAMIZ VAR BEN KIZ DEDİM O ERKEK AMA O BEBİŞ KIZ AYŞE GERÇİ HALA BANA KIZ DİYO AMA BİZ PİPİSİNİ GÖRDÜK BATUNUN BİR KERE
:dilcikar:naniknanikAYŞECİK BU SANA
BEN NAZMİYEYE KIZ SEHEREDE ERKEK DİYORUM HADİ HODRİ MEYDANNNNkaydirigubbakcemile3

ya bana tuhafta gelir şimdi öle giyinmek ama sanırım basit bir triko alırsam o kadar belirgin olmazkaydirigubbakcemile3

HARBİDEN TUHAF OLUYO BEN ŞİMDİ TUNİK FALAN GİYİYORUM GÖBİŞ ÇIKTIKCA BİR GARİP OLUYO GARÇİ BENİM GÖBİŞ HALA HAMİLE GÖBİŞİ GİBİ DEĞİL:CüvCüv:kaydirigubbakcemile3

kız giyinin karnınızı geree geree dolaşın ortalıkta ne güzel alın hamiş kıyafetii:CüvCüv:

valla biz rahat geçircez herhalde bayramı bi belde kalınlaşma var pantolon sıkıyo başka yok şimdilik
dur bakalım daha bayrama 20 gün var..belli mi olur..belki rahat edemez kerata...rahat bi pantolon ister:dance:

ya bana tuhafta gelir şimdi öle giyinmek ama sanırım basit bir triko alırsam o kadar belirgin olmazkaydirigubbakcemile3

hiç tuhaf gelmesin canım..valla şahsen ben olsam hemen belli olsun isterim göbüşüm..ne kadar çok uğraşıyoz onlar için keyfini sürmeyelim mi yani...:CüvCüv:

Gülşen teyzesi bizde alacağiz bayramlik bize şart oldu artik kalçam genişliyordaaaaa

al tabi güzel anne...şöölee bi güzel giyin...kesin çok yakışmıştır hamişlik sana ..görmedim ama içime doğuyo..bizim gibi karta kaçmadan körpecik bi hamiş hiç güzel olmaz mı???:CüvCüv:

BAK MERVE ANLAŞALIM GÜLŞENİN BEPPESİ KIZ AYŞEYLE İDDAMIZ VAR BEN KIZ DEDİM O ERKEK AMA O BEBİŞ KIZ AYŞE GERÇİ HALA BANA KIZ DİYO AMA BİZ PİPİSİNİ GÖRDÜK BATUNUN BİR KERE
:dilcikar:naniknanikAYŞECİK BU SANA
BEN NAZMİYEYE KIZ SEHEREDE ERKEK DİYORUM HADİ HODRİ MEYDANNNNkaydirigubbakcemile3

güzelim inan hiç biri için bişey doğmuyo içime...hepsi sağlıkla doğsun da kız erkek ne farkeder..hayırlı evlatlar olsun...

bende nazmiyeye erkek,sehere kız diyorum
AYŞE 2 AL SANA TAMAM KIZ NAZMİYEYE AZ KALDI ALLAHDAN SEHERE ÇOK VARDA BELLİ OLACAK ÇOK YAKINDA UMUDUMUZ UMUT OLSUNDAAA
kız giyinin karnınızı geree geree dolaşın ortalıkta ne güzel alın hamiş kıyafetii:CüvCüv:
ALACAZ KIZ BEN 1 PANTOLAN ALDIM BİLE AMA FAZLA GİYMİYORUM BÜYÜK OLMUŞ BİRAZkaydirigubbakcemile3
dur bakalım daha bayrama 20 gün var..belli mi olur..belki rahat edemez kerata...rahat bi pantolon ister:dance:

hiç tuhaf gelmesin canım..valla şahsen ben olsam hemen belli olsun isterim göbüşüm..ne kadar çok uğraşıyoz onlar için keyfini sürmeyelim mi yani...:CüvCüv:

al tabi güzel anne...şöölee bi güzel giyin...kesin çok yakışmıştır hamişlik sana ..görmedim ama içime doğuyo..bizim gibi karta kaçmadan körpecik bi hamiş hiç güzel olmaz mı???:CüvCüv:

OLURMU ÖYLE KART FALAN SİZLERDE ÇITI PITISINIZ SADECE YAŞ FARKI VAR ODA OLSUN İÇİMİZ GENÇ OLSUNN BEN 15 YAŞINDAYIM HALA MESALA

Kızlar işim çok ya pek giremiyorum arada bakcam sorulara geç cevap verirsem kızmayın lütfen

güzelim inan hiç biri için bişey doğmuyo içime...hepsi sağlıkla doğsun da kız erkek ne farkeder..hayırlı evlatlar olsun...

YA TABİKİ HAYIRLISI SAĞLIKLI SAHATLİ OLSUNLARDA ÖNEMLİ OLAN O AMA BENİMKİDE TAHMİN KENDİME GÜVENİYORUMMMMkaydirigubbakcemile3

OLURMU ÖYLE KART FALAN SİZLERDE ÇITI PITISINIZ SADECE YAŞ FARKI VAR ODA OLSUN İÇİMİZ GENÇ OLSUNN BEN 15 YAŞINDAYIM HALA MESALA[/QUOTE]

saol bitanem...haklısın daha kendimi20 gibi hissediyorum ben dehihoyyyt

X