Umudumuz Umut olsun

eh şimdilik yetsin bakalım

aşkım şebocum hoşgeldin

amma korkakmışsın kız seher:1hug:ama haklısın gerçi gönderseydinde ulaşmazdı çünkü biz tamamen giremiyorduk

nasip mesaj attım zaten gitmedi ne sana ne esmaya kaydirigubbakcemile3

şebbom hayatım hoşgeldin canııımmmmm

hoşbulduk hayatımmm nasılsınız batuşda iyimi sen ciciler aldınmı oğluna :1hug:

ben anlamıştım zaten unutmadığını......

a.s. sevindim canım.

eh şimdilik yetsin bakalım

aşkım şebocum hoşgeldin

amma korkakmışsın kız seher:1hug:ama haklısın gerçi gönderseydinde ulaşmazdı çünkü biz tamamen giremiyorduk

hoşbulduk canııım :1hug:

bende şebnemmmm le pınarrrrr diyorum ama şöle günleri yaklaşsın belirtileride öğrenelim kesin tanı koyarız tabi aslıya dedim çıktı çünükü belirtileri benim gibiydi

nasip ben söylüyorum ve işe kaçıyorum sonra gelcem anacım.

ben hamileyim oldu mu ? yüpppppiiiiiiiiiiiiiiiii (bu bir tahmindir tabii henüz belli değil şimdi siz gerçek sanarsınız hehheh)

................................................... yine iki defa çıkmışda ....................................

neden canımmm
neyse isteğin benim için emirdir dermişimmmmmmmm
klava:klava:klava:klava:
oldumu canımmmmmmm:1hug:

ohhh yarasın banaaa, nasıl iyi geldi :sm_cool::roflol:

bence bu ay pınar hamişşşşşşşşşşşşşş..........istatistik yapalım dedin ya nasip..

hade ordaan, sanmıyorum canım valla, hissederdim olsaydı. zaten bu sancılarla olsa olsa benim kistim vardır :roflol:

hade ordaan, sanmıyorum canım valla, hissederdim olsaydı. zaten bu sancılarla olsa olsa benim kistim vardır :roflol:[/QUOTE]

iyi düşün iyi olsun.........

nasip ben söylüyorum ve işe kaçıyorum sonra gelcem anacım.

ben hamileyim oldu mu ? yüpppppiiiiiiiiiiiiiiiii (bu bir tahmindir tabii henüz belli değil şimdi siz gerçek sanarsınız hehheh)

hade cnm insallahh. zamanı gelince de kocamaaan HAMİŞİİİİİİM yzarsın insallah:1hug:

bende şebnemmmm le pınarrrrr diyorum ama şöle günleri yaklaşsın belirtileride öğrenelim kesin tanı koyarız tabi aslıya dedim çıktı çünükü belirtileri benim gibiydi

evt cnm ya daha var, ama ne olur dua edin kist çıkmasınnn

hade ordaan, sanmıyorum canım valla, hissederdim olsaydı. zaten bu sancılarla olsa olsa benim kistim vardır :roflol:

iyi düşün iyi olsun.........[/QUOTE]

saol canım benim a.s.aylardır iyi düşündüm ama nafiile. o yüzden üstüne düşmüyorum artık sadece sağlıklı olayım kistim olmasın yeter o bana. aşılama bekliyorum o yüzden bu kadar rahat söylüyorum ama herkes aşılama düşündüğüm ve kafam bu ay rahat die hamiş olabilceğmi söylüyor. her neyse olsa da sevinirim olmasa da. allah gönlümüze göre versin

sehercim sınavına az kaldı...hadi sana başarılar.......bebişin doğmadan mezun ol da diplomalı bi annesi olsun keratanın.......

kızlaar ben kaçtım evi süpürüp toparlayayım biraz kocişim gelmeden. hepinizi öpüyoruum, bol hamişli güzel günler diliyorum ara ara yazarım bakarım. hade mucukkk

kızlar nereye kayboldunuz yineeeeeeeekötükedihüso
sinem raziye nazmiye zeynep merve badegül nerde bunlar hadi asiye tatilde aslı da yok

hoşbulduk hayatımmm nasılsınız batuşda iyimi sen ciciler aldınmı oğluna :1hug:

a.s. sevindim canım.

hoşbulduk canııım :1hug:
yok alacağım inş birazdan çıkıp

kızlar nereye kayboldunuz yineeeeeeeekötükedihüso
sinem raziye nazmiye zeynep merve badegül nerde bunlar hadi asiye tatilde aslı da yok

ben buradyımda didecem biyazdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…