Umudumuz Umut olsun

canım daha önce böyle birşey yaşamadım, ben de anlamıyorum ama 6 gün oldu kasıklarıma bişiler batıyor bugün midem de bi garip.hayırlısı valla adetime 11gün var anlam veremiyorumm. üşütmüş olsam böle lmazdım

pınarcım inş. bunlar güzel belirtilerdir..çok umutlanma ama yine de hep bi umut olsun içinde...topiğimizin adı zaten umudumuz umut olsun değil mi?:Saruboceq:

ben de burdayımm, araştırma yapıom bu kasık sancısı hayır mı deilmi die. ay taktım ben de biliyorum ama napayım 6 gündür böyleyim üşüttüğümü sanmıyorum üşüttüğmde çok kötü olurum ama... off allahım off kadın olmak ne zormuşşş

ben çok yoğunum kızlar çoook benim işim olmasa hepiniz yatarsınız hainlarrr

ben de burdayımm, araştırma yapıom bu kasık sancısı hayır mı deilmi die. Ay taktım ben de biliyorum ama napayım 6 gündür böyleyim üşüttüğümü sanmıyorum üşüttüğmde çok kötü olurum ama... Off allahım off kadın olmak ne zormuşşş

belkide hamişsindir canim o ağrilar bedede adet dönemine yakin çok olmuştu gerçi adet olmadimya

valla kızlar benim patron burda o yüzden fazla ilgi alaka gösteremiyorum kusura bakmayın

günaydın zilliler
napiyonuz bakimm
bende bugün gelmicektim ama iş çıktı geldim biraz takılcam işim var gerçi size çene yetiştiremeyebilirim ama bi günaydın diyim canlarıma
esmam mervem gülşenim ayşem emelim nasibim mervem raziyem nazmiyem pınarım sinemim seherim zeynepim aslım hepinizin günü aydın olsun şekerlerim. ay allahım inşallah unuttuğum yoktur. stres oldum şimdi ben yollarım mesajı aklıma gelir yok dimi unuttuğum kızlar.

hamişler kızlar içine listeden sonra şu hamiş bu hamiş geçiyormu istatistik yapalım

günaydın zilliler
napiyonuz bakimm
bende bugün gelmicektim ama iş çıktı geldim biraz takılcam işim var gerçi size çene yetiştiremeyebilirim ama bi günaydın diyim canlarıma
esmam mervem gülşenim ayşem emelim nasibim mervem raziyem nazmiyem pınarım sinemim seherim zeynepim aslım hepinizin günü aydın olsun şekerlerim. ay allahım inşallah unuttuğum yoktur. stres oldum şimdi ben yollarım mesajı aklıma gelir yok dimi unuttuğum kızlar.

günaydın şebnemcim unutmadın galiba canım kimseyi a.s.

belkide hamişsindir canim o ağrilar bedede adet dönemine yakin çok olmuştu gerçi adet olmadimya

hayırlısı olsun cnm, başka bi hastalık ya da sorun çıkmasın da.. illa bebiş olsun demiyorum bu ay olmasa da olur 2 ay sona aşılamaylan 2izim gelsin. zaten yıllardır içimden bi ses benim bebeğim zor olcak, anca aşılamayla falan diyordum, nitekim de olmuyor işte.. zamanını bekliyor hayırlısı olsun..

canım daha önce böyle birşey yaşamadım, ben de anlamıyorum ama 6 gün oldu kasıklarıma bişiler batıyor bugün midem de bi garip.hayırlısı valla adetime 11gün var anlam veremiyorumm. üşütmüş olsam böle lmazdım

pınarcım inş. bunlar güzel belirtilerdir..çok umutlanma ama yine de hep bi umut olsun içinde...topiğimizin adı zaten umudumuz umut olsun değil mi?:Saruboceq:

hayırlısı olsun canım,umutlanmıyorum artık akıllandım, ciddi söylüyorum nasılsa zamanını bekliyor

evettttt şekil-A da görüldüğü gibi herkez gelmiş aferimmmmmmm bugün oklava yok anlaşılannnnnn:roflol::roflol:
nasipim yeterli mi canımmmmmmma.s.

mervemi bi defa yazdım ama ikinizi birden kasteddim ona göre unutmadım yaniii
saol seherim napiyonuz bakim. dün ben yokken neler olmuş neler kaçırdım valla herkes sağsalim yerinde çok şükür.

saol seherim napiyonuz bakim. dün ben yokken neler olmuş neler kaçırdım valla herkes sağsalim yerinde çok şükür.

valla ben pek yorum yapmadım olaya pek vakıf olmadığımdan eskiden olanları bilmediğimden ama valla topik kapanınca tırstım yani :1shok: esmaya nasipe özel msj da atamadım korktum :1shok:

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )
* asiş..........................................( Asiye )
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* ssensun...................................( Seher )
* aslımmm................................. ( Aslı )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* alabama.............................7 Eylül ( Şebnem )
* crazybaby........................11 Eylül ( Nasip )
* CZC.................................11 Eylül ( Zeynep )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* nicole78...........................22 Eylül ( Merve )
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )

* myhope.........................................( Ayşe )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:

ben anlamıştım zaten unutmadığını......

bence bu ay pınar hamişşşşşşşşşşşşşş..........istatistik yapalım dedin ya nasip..

valla ben pek yorum yapmadım olaya pek vakıf olmadığımdan eskiden olanları bilmediğimden ama valla topik kapanınca tırstım yani :1shok: esmaya nasipe özel msj da atamadım korktum :1shok:

neyse unutalım mevzuyuda sebebinide. korkma hayatım biz burdayız eheheh :)süprizzzzz

evettttt şekil-A da görüldüğü gibi herkez gelmiş aferimmmmmmm bugün oklava yok anlaşılannnnnn:roflol::roflol:
nasipim yeterli mi canımmmmmmma.s.
eh şimdilik yetsin bakalım
aşkım şebocum hoşgeldin

amma korkakmışsın kız seher:1hug:ama haklısın gerçi gönderseydinde ulaşmazdı çünkü biz tamamen giremiyorduk

X