Umudumuz Umut olsun

ben şimdi bu bebeği ne yapyım kızlar
aldırsam olmz aldırmasam olmaz ben ne b...k yiyim siz bana akıl verin

olmuyor işte gitmiyor kocam beni istemiyoooooooooooooooooooorrrrrr
bıktım artık herşeyden hiçbişeye hevesim kalmadı yaşamaya bile hevesim yok inananın

ya ben ne yaşadımki bebeğimde onu yaşasın işte kusutra balkmaytın sizide sıktım biliyorum ama napim
çoook kötüyüm
zehir oluyor hergünüm
günüm günümden kötü geçiyor

olmuyor işte gitmiyor kocam beni istemiyoooooooooooooooooooorrrrrr
bıktım artık herşeyden hiçbişeye hevesim kalmadı yaşamaya bile hevesim yok inananın

deryacım üzme sakın kendini nolur bak bebişe bişey olmasın boş ver o sopalık kocanı adam delimi ne yahu

ben şimdi bu bebeği ne yapyım kızlar
aldırsam olmz aldırmasam olmaz ben ne b...k yiyim siz bana akıl verin

babasız büyütmeyi göze alırsan aldırma...ama baba olmadan bi çocuk büyütmek çok zor..iki ucu b.klu değnek anlayacağın..ne diyim rabbim hakkında hayırlısını versin..

ya ben ne yaşadımki bebeğimde onu yaşasın işte kusutra balkmaytın sizide sıktım biliyorum ama napim
çoook kötüyüm
zehir oluyor hergünüm
günüm günümden kötü geçiyor

deryacım olmuyosa bırak gitsin adamı ya hayatı kendine zehir etme onun için değmez sonra üzülürsün bak bebişin olucak ne güzel

merve 2 de haklı tek başına büyütebilecemisin o davar herşeyi göze alman lazım ayakta sımsıkı durman lazım onun için eğer istiyorsan tabiki

derya sen kendini biraz dinle bizede kulak ver. aynı cümleleri kurmaktan vazgeç. ne istiyorsun ne istemiyorsun bi düşün. gelecekle ilgili ne beklentin var bu beklentilerini karşılayamayacaksa bazen en iyi yol yolları ayırmak bilmiyorum ama iyi düşün derim ben

düşünmekten kaç gündür uyku uyumadım benim tek istediğim güzel bi yuvamın olması ondan bi çocuğum olması ama işte o beni istemiyor sevmiyor biliyorum

derya sen kendini biraz dinle bizede kulak ver. aynı cümleleri kurmaktan vazgeç. ne istiyorsun ne istemiyorsun bi düşün. gelecekle ilgili ne beklentin var bu beklentilerini karşılayamayacaksa bazen en iyi yol yolları ayırmak bilmiyorum ama iyi düşün derim ben

çok zor bi durum..rabbim çok büyük deryacım..ondan hayırlısını iste..ama kocanla olmayacağına kesin karar verdiysen bence aldır...çok büyük günah biliyorum ama...onu büyütürken nelere katlanacaksın düşündün mü?ailen ne diyor?

merve2 cim büyütemem gidecek yerim bile yok dediğine göre deryamın işi zor aileside problem çıkarıyodur herhalde ama o adamlada mutlu olmıcaksada şu mübarek ramazan ayında yani adamın yaptığına bak

sonuçta adamın kendi öz evladı ya nasıl oluyor anlamıyorum yaparken iyide olunca sorumlulukmu almak istemiyor canım siz ikinizde istemediniz mi bebişi eğer istediğseniz yaptığı büyük terbiyesizlik yani

merve2 cim büyütemem gidecek yerim bile yok dediğine göre deryamın işi zor aileside problem çıkarıyodur herhalde ama o adamlada mutlu olmıcaksada şu mübarek ramazan ayında yani adamın yaptığına bak

canlarım heran gelebilir şimdi çıkıyorum sağolun kendinize iyi bakın

X