Umudumuz mart ayı diyenler:))

bende simdi eczaneden geldim....erken test aldim, adet gecikmem oldugu icin bayan bana erken hamilelik testleri var dedi onu size tavsiye ediyorum sabah erkenden kalkdiginizda o testi yapin kesin sonuc alirsiniz dedi...
elimde simdi test yarin sabahi bekliycem...bizim bu beklemelerimiz birgün bizi cildirticak

insallah canim hepimiz yakinda bebislerimizi kucaklarimiza aliriz

çok çok teşekkür ederimmmm yaaa umarım sağlıkla kavuşuruz bebeğimize.. Darısı tüm isteyenlerin başına inşş Rabbim hepimizin gönlüne göre versin..

çok çok teşekkür ederimmmm yaaa umarım sağlıkla kavuşuruz bebeğimize.. Darısı tüm isteyenlerin başına inşş Rabbim hepimizin gönlüne göre versin..

saol canım iyi dileklerin için bende yarını dört gözle bekliyorum artık bakalım neler olacak gerçi biraz önce böyle bir başım hafif hafif döndü oturduğum yerden ben çalışıyorum bide sürekli yürüyorum sol kasığım batıyor da batıyor adım attıkça bide öksürürken midem kalkıyor idrarda tortu var bulanık ama dün gördüm bugün yok artık testte çıkmazsa kendimi psikolojik olarak anne ilan edicem burada :)))) aslında takılmıyorum da öyle işteee bakalımmmmm

ayyy inşş yaa yarınn senden de güzel haber alırızz.. bende sürekli oturarak çalışıyormm bazen ara ara kasıklarımda sancı oluyo ama rahatsız edici değil..senin için dua edicem canımm Rabbim gönlünüze göre versinn bizimde tosun tombalak bebeklerimiz olsun:))

kızlar ben erken davrandım 1 nısanda bat
hemde sıgarayı bırakma gunum
hayırlısı ama tutmıcak benden solemesı

bir çok kişinin batı geçti ne ses var ne haberrrrrrrrrrrrrrrrrr

kızlar ne oldu umudumuz bittimi yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

güzel müjdeli haberler verin bizeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:)

herkeze günaydın saygılarrr hörmetlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Hayirli günler kizlar
ben simdi sabah erken kalkdim ve test yapdim.... testi yapdim ilk önce hemen 1 cizgi cikdi sonra 5-10 dakka sonra silikde olsa 2 cizgi gözkdü zaten zaman gecdikden sonra daha net oldu...

cammeram ile cekdigim resim cok MB oldugu icin yükleyemedim...simdi aradan 2 saat gecdi ve cizgi daha net onun resmini yüklüyorum sizde bu tam bir hamileik sonucumu

benim aldigim test erken hamilelik testi, yani önceden belirliyen test...adet gecikmem oldugu icin bunu tavsiye etti eczanedeki bayan..

Eki Görüntüle 371591 Eki Görüntüle 371592

canım inşallah hamilesin benim adetimi 10 gün geçti halen silik hiç ona bakma hemen kan testine git
tebriklerrrrrrrrrrrrrrr Allah kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhh

burda almanyada hemen kan testi yapmiyorlar, ben simdi cuma gününe kadar bekliycem:) ondan sonra doktora gidicem:) doktorum adetten iki üc gün gecsin sonra gel dedi, en azindan ultrasyonda birsey gözüksün hani bosuna umutlanip eve hayal kirikliginla gitme...benimki galiba gec döllenme...beklemem lazim, olsun ben bu iki cizgiyi gördümya tey tey tey

tabii canım benim hayırlı uğurlu olsun Allahın izniyle kesin hamilesindir
dış gebelik falan değilse oda zaten insanı çok rahatsız ediyormuş çok sancı veriyormuş öyle bişey yoksa kesin hamilesindir canım
ilk gebelikmi kaç yıllık evlisin?

tebrikler canım çok sevindim diğer topik açmışsın orda sevinç gösterilerim varrrrrrr darısı olmayanların başına tabiki benimkininde inşaallaahhhh allah analı babalı büyütsüüünnn kocaman öptüm yanaktannn :) bana dua et akşam gidip yaptırıcam testtt

kızlar merhaba ben de adete 5-6 gün kala kanda baktırdım 2.00 çıktı negatif ama kafam karıştı ilk defa 0.100 den farklı bir değer çıktı... yükselir miki??

inşallah kanda da pozitif çıkarr...hadi hayırlısı çok sevindim

öyle sancim falan yok arada bir bosluguma sanki igne batiriyorlar birde gögüslerim cok hassas, belleridme agriyor birde yemek yiyince siskinlik olyuor, hemen hemen 5 senedir ebvliyim ve bu ikinci olacak, ilkim 2 yasinda

mevlam olmayanlarada tez zamanda verir insallah

herkese iyi akşamlar benim adet tarihim yarın fakat ben gunun test yaptım ve hemencecik kop koyu iki çizgi çıktı.yanılma payı var mıdır?çok korkuyorum.

Bende aynı 17 şubatta başladım çalışmalara,bakalım bu ay inşallah umut ediyorum. Daha adet günüme var henüz anlayamıyorum hamilemiyim diye :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…