Umudumuz mart ayı diyenler:))

herkese iyi akşamlar benim adet tarihim yarın fakat ben gunun test yaptım ve hemencecik kop koyu iki çizgi çıktı.yanılma payı var mıdır?çok korkuyorum.

canim eger emin degil isen bir kan testi yaptir, yada baska bir markadan baska bir test al yap??? ama genelde dogru cikiyor testlerin sonucu:KK66:
simdiden hayirli olsun bebisin:KK66:

çok teşekkür ederim.bu sabah farklı bir testle yaptım ondada pozitif çıktı.hatta erken gebelik testiydi.bugün kan testi yaptırıp doktora görüncem inşallah bir sorun çıkmaz.

çok teşekkür ederim.bu sabah farklı bir testle yaptım ondada pozitif çıktı.hatta erken gebelik testiydi.bugün kan testi yaptırıp doktora görüncem inşallah bir sorun çıkmaz.

hadi canim hayirlisi:KK66: haberlerini bekliyoruz:KK66: bu arada bebisin hayirli olsun ilk mi?

hayırlısı 1.15 te alcam sonucu heyecanla beklıyorum.ilk bebeğim olcak inşallah.8 aylık evliyim ilk günden beri istiyorum.

hayırlısı 1.15 te alcam sonucu heyecanla beklıyorum.ilk bebeğim olcak inşallah.8 aylık evliyim ilk günden beri istiyorum.

hayırlı olsun bebişin canım :) ne gibi belirtilerin vardı benimde 19 20 si adet olmam lazımdı olmadım ama adet belirtiilerim var çok yoğun değil ama bilmiyorum

hayırlı olsun bebişin canım :) ne gibi belirtilerin vardı benimde 19 20 si adet olmam lazımdı olmadım ama adet belirtiilerim var çok yoğun değil ama bilmiyorum

zilanur kan testimi aldım degerim 1619 çıktı iyi mi sence,hepinize cok tesekkur ederım,doktor yoktu bgn yarına randevu aldım,

belırtılerım gogus agrısı sısıklıkgı,kas agrısı,akıntı,ıdrarda tortu,bas donmesı mıde bulantısı kı bgn cok arttı,Allah ısteyen herkese nasıp etsın insallah,

belırtılerım gogus agrısı sısıklıkgı,kas agrısı,akıntı,ıdrarda tortu,bas donmesı mıde bulantısı kı bgn cok arttı,Allah ısteyen herkese nasıp etsın insallah,

tebrik ederim canım çok sevindim.. gögulerim hafif ağrıo idrarım böle çok acık bi renk bide karnımdan gurul gurul sesler geliyo bu sizdede oldumu ?

merhabalar arkadaşlar umudum vardı bu ay ama olmadı 2gün önce adet oldum.çok üzgünüm ama tabi hayırlısı.

kizlar shoktayim, su anda wc den cikdim ve az kahverengi leke vardi....cok üzüldüm ben simdi adet mi oldum???? yoksa bu bir yerlesme kanamasimi???

kizlar shoktayim, su anda wc den cikdim ve az kahverengi leke vardi....cok üzüldüm ben simdi adet mi oldum???? yoksa bu bir yerlesme kanamasimi???

bunu şuan da ben yazdım sanki kesin akşam gelir of bu ayda boş geçti kociş gelsede sarılsa bana :KK43:

merhabalar arkadaşlar umudum vardı bu ay ama olmadı 2gün önce adet oldum.çok üzgünüm ama tabi hayırlısı.

selam canım aynı durumdayız insanın umutlanıp umudunun boşa çıkmasu-ı ne kadar da kötü bişey bu ay bende baya umutlanmıştım hatta hiç gecikmeyen adetim de 2 gün gecikmişti ama maalesef olmadı bu ayy hiiiiiççç beklemeyeceğim bat a ovulasyona hiç birine de bakmadım öf yaa anca kendimi harap ediyorum doğru zamanı vardır elbet RABBİM büyüktür o vereceği zamanı bilir RABBİMİN bildiği bişey vardır muhakkak canm sende üzülme tatlım :KK20::KK20::KK20:

canım yerleşme kanamasıdır heralde merak etme ALLAHIN izniyle bişey olmaz ama dr gidersen ii olur yine de...

bunu şuan da ben yazdım sanki kesin akşam gelir of bu ayda boş geçti kociş gelsede sarılsa bana :KK43:

canm üzülme yaa ALLAH büyüktür bu hamilelik meselesini hayatımızın merkezine alıyoruz o yüzden bunlarla yaşamayı öğrenmemiz lazım RABBİM hayırlısını hayırlı zamanlarda versin canım benim boşverelim yaa hayatımıza bu kadar oturtmayalım bu konuları yine üzülen biz oluyoruz 1 ay boyu 1 günü beklemekle geçiyor zamanımız sonra da olmayınca yıkılıyoruz bende aynı haldeydim ama artık kendime çeki düzen vereceğim RABBİM büyük sıkıntı vermesin onunda zamanı vardır inşallah zamanı gelince olur

zilanurcum o leke yerleşme kanamasıdır merak etme.sen kendine çok dikkat et.olumsuz sakın düşünme iyi şeyler düşün.Allahın izniyle hiç bişi olmayacak.

bu sabah doktora gittim ve kadin doktorum ultrasyon yapti ve dediki cok sümükdokusu görüyorum ve bir tane siyah bir nokta ama sana diyememki hamilemisin belki erken hamilelikdir iki hafta beklememeiz lazim tam net birsey görebilmemiz icin...simdi kan aldi ve yarin sabah saat 11 de gidip neticeyi aldi...simdi artik bu testlere inanmiyalimmi? doktoruma dedim benim yaptigim test erken tessti yani adetlenmeden 8 gün önce yapilabiliyor...ve simdi ara rara lekelenmeler olyuor, bunun icin normal dedi ama eger normal kananam olursa ozaman hamiel degilmisim...dinlenmem lazimmis, bol istirahat...bakalim...bu beklemek beni öldürecek:KK43:

bu sabah doktora gittim ve kadin doktorum ultrasyon yapti ve dediki cok sümükdokusu görüyorum ve bir tane siyah bir nokta ama sana diyememki hamilemisin belki erken hamilelikdir iki hafta beklememeiz lazim tam net birsey görebilmemiz icin...simdi kan aldi ve yarin sabah saat 11 de gidip neticeyi aldi...simdi artik bu testlere inanmiyalimmi? doktoruma dedim benim yaptigim test erken tessti yani adetlenmeden 8 gün önce yapilabiliyor...ve simdi ara rara lekelenmeler olyuor, bunun icin normal dedi ama eger normal kananam olursa ozaman hamiel degilmisim...dinlenmem lazimmis, bol istirahat...bakalim...bu beklemek beni öldürecek:KK43:

canım benim içini ferah tut bak ben dün kırmızıları gördüm burda okuya okuya psikolojim bozuldu resmen takma kafanı gerçekten olacağı varsa oluyor yoksa engel olamiyorsun olanlara benim geçikmemde sanırım doğum kontrol hapıymış :KK43: 2 ay önce bırakmıştım tabi vucüt haliyle hamileliğe hazırlıyormuş bende öyle sandım herşey gönlünce olsn zilanur kendine dikkat et canımmmm öptüm yanaktan

of canim ya bende dedim nagihan hamiledir diye inan icimden öyle gecdi, insallah nisanda tutar..bakalim bende öyle bir anda sevindim ama icimde hep bir hair olmamissindir geciyordu...ozaman testte niye öyle cikdi diyorum..üzülüyorum....hayirlisi allahdan insallahy arin bakalim ne olacak..s.ende üzülme canim birbirimize destek cikp allahin izniyle hamiskalacaz:KK66:

beklemek zor zilanur ama yapacak bişey de yok en iyi bekleyip görmek yüce rabbim herşeyin hayırlısını versin inşaalaah umudum nisan ayııı :KK70: orada takılırım dicem ama etkileniyorum sanırım çok çabukkk haber ver yarından için dualarım seninleeeee

of canim ya bende dedim nagihan hamiledir diye inan icimden öyle gecdi, insallah nisanda tutar..bakalim bende öyle bir anda sevindim ama icimde hep bir hair olmamissindir geciyordu...ozaman testte niye öyle cikdi diyorum..üzülüyorum....hayirlisi allahdan insallahy arin bakalim ne olacak..s.ende üzülme canim birbirimize destek cikp allahin izniyle hamiskalacaz:KK66:

zilanurcum bak lekelenmelerin de var eğer yerleşme kanaması falansa yatman gerekiyor şimdi bilgisayarla falan da uğraşma yat ve ayaklarını da yükseğe kaldır ne bileyim ayaklarının altına yastık falan koy eğer hamile isen düşük falan olabilir ALLAH korusun yerden iğne bile kaldırma bi kaç gün kendine çok çok dikkat etmelisin:)

X