Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

cok gecmis olsun...simdi artik onemli olan senin sagligin. insallah yeni gebelik de en kisa zamanda baslar hayirlisi ile...

canımm çokk geçmiş olsunn benimde başımdan geçti kanamayla düşmük yaptım kürtaja gerek kalmadı sadece çoookk su içmiştimm ve sonradan içimde parça kalmasın diee soğanın dış kabuğu kahverengini kaynatıp içmiştimm ..kendini ii hissettiğinde sende yapabilirsen yap.parça kalırsa tüpleri tıkayabiliyormuşş komşum sölemişti ..

cok gecmis olsun...simdi artik onemli olan senin sagligin. insallah yeni gebelik de en kisa zamanda baslar hayirlisi ile...
sağol canım benim
İnşallah hayırlısı olsun...

Geçmiş olsun canım... Bu arada yeni tanışıyoruz...
sağol canım benimmm....
memnun oldum canım sende bebek düşünüyoun sanırım...

canımm çokk geçmiş olsunn benimde başımdan geçti kanamayla düşmük yaptım kürtaja gerek kalmadı sadece çoookk su içmiştimm ve sonradan içimde parça kalmasın diee soğanın dış kabuğu kahverengini kaynatıp içmiştimm ..kendini ii hissettiğinde sende yapabilirsen yap.parça kalırsa tüpleri tıkayabiliyormuşş komşum sölemişti ..

sağol canım benim benimde kanamam var...
haklısın ben çok su içiyim...
sağol söyledğin için yaparım bende
ama çok ağrım var...

sağol canım benim
İnşallah hayırlısı olsun...

sağol canım benimmm....
memnun oldum canım sende bebek düşünüyoun sanırım...

sağol canım benim benimde kanamam var...
haklısın ben çok su içiyim...
sağol söyledğin için yaparım bende
ama çok ağrım var...

başlarda oluyoo canımm geçecek sabrett bitanemm

kızlar beni merak ettiğiniz için sağolun...
ama arkadaşlarımın yazdığı gibi bebeğimi kaybettim...
hayırlısı böyleymiş...
üzülmüyorum RABBİMİN gücüne gitmesin...
topiğimize hakikaten nazar değdi
hamilelerin adlarını birdaha paylaşmayın....
çok ağrım oluyo bugün 3. günüm
yarın akşam kontrolüm var İnşallah tamamen düşer kürtaja gerek kalmaz...
dualarınızı eksik etmeyin...
size ancak yazabildim kusura bakmayın olur mu hakkınızı helal edin...

cnm benim gecmiş olsun ya gercekten çok uzuldum tahmin edciyorum ki çok zor bi durum ama en azından biliyosun ki bebek sahibi olmana engel yok gebeliğin çok küçük olduğundan kürtaja gerek kalmayacağını duşunuyorum duşuk sonraı gebelik daha hızlı gelişiyo inşalla yakın zamanda saĞLIKLI Bİ HAMİLİLİĞPİN OLUR

başlarda oluyoo canımm geçecek sabrett bitanemm
geçicek inşallah canım SAbır...

Düşünüyorum oflucum inş olurr:KK43:(
İnşallah olur canım inşallah...

cnm benim gecmiş olsun ya gercekten çok uzuldum tahmin edciyorum ki çok zor bi durum ama en azından biliyosun ki bebek sahibi olmana engel yok gebeliğin çok küçük olduğundan kürtaja gerek kalmayacağını duşunuyorum duşuk sonraı gebelik daha hızlı gelişiyo inşalla yakın zamanda saĞLIKLI Bİ HAMİLİLİĞPİN OLUR

sağol canım benimmm...
İnşallah hayırlısı olur canım İNşallah...

kızlar beni merak ettiğiniz için sağolun...
ama arkadaşlarımın yazdığı gibi bebeğimi kaybettim...
hayırlısı böyleymiş...
üzülmüyorum RABBİMİN gücüne gitmesin...
topiğimize hakikaten nazar değdi
hamilelerin adlarını birdaha paylaşmayın....
çok ağrım oluyo bugün 3. günüm
yarın akşam kontrolüm var İnşallah tamamen düşer kürtaja gerek kalmaz...
dualarınızı eksik etmeyin...
size ancak yazabildim kusura bakmayın olur mu hakkınızı helal edin...

cnm çok geçmiş olsun.kolay değil yaşadığın ama herşeyde bir hayır vardır bunu unutma.biraz polyannacılık olacak ama bak en azından hamile kalabiliyosun buda senin için iyi birşey.inşallah yakında tekrar bu güzel haberi paylaşacaksın.:nazar::nazar:

kızlar ya brı cevap versın lutfen ustune gorme durumunda vucut ısısı düşermı yokmu gercekten bu nu yasayan kımse:KK17:

Selam canim, ustune gorme yani implantasyon kanamasi sirasinda ates sadece 1 gunlugune dusebiliyor.Buna implantation dip diyorlar. Ertesi gun yine BBT`de coverline`in uzerinde devam ederse ( 18 gunluk yuksek seyreden BBT ) hamile olabilirsin. insallah hamilesindir

Canım bebeğini kaybetmene üzüldüm ama metanetine,sabrına,şükrüne hayran kaldım.Rabbim bunu karşılıksız bırakmayacaktır.Allah'a emanet ol,iyileş dön,inşallah:)

canım mesajını yeni gördüm Rabbim demek ki böyle istemiş hakkında hayırlısı olsun en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın.. Her zaman ne diyoruz sağlıklı, sıhhatli ve hayırlı olanı istiyoruz. Allah başka dert vermesin üzülme olur mu bitanem öpüyorum

bebegini kaybeden arkadaslarimiza gecmis olsun diliyorum. Allah en kisa zamanda tekrar hamile olmayi kismet etsin. Yilmak yok.
doktorum bu ay clomid verdi . pre-seed de kullanacagim ..umarim ise yarar. tam techizatli hamile adayi:)

canım mesajını yeni gördüm Rabbim demek ki böyle istemiş hakkında hayırlısı olsun en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın.. Her zaman ne diyoruz sağlıklı, sıhhatli ve hayırlı olanı istiyoruz. Allah başka dert vermesin üzülme olur mu bitanem öpüyorum

Canım bebeğini kaybetmene üzüldüm ama metanetine,sabrına,şükrüne hayran kaldım.Rabbim bunu karşılıksız bırakmayacaktır.Allah'a emanet ol,iyileş dön,inşallah:)

cnm çok geçmiş olsun.kolay değil yaşadığın ama herşeyde bir hayır vardır bunu unutma.biraz polyannacılık olacak ama bak en azından hamile kalabiliyosun buda senin için iyi birşey.inşallah yakında tekrar bu güzel haberi paylaşacaksın.:nazar::nazar:

sağolun canlarım benim sabretmekten başka çare yok...
son yumurtam değildi...
son ilişkimde değildi...
her şerde bir hayır vardır...
RABBİM DOĞDUKTAN SONRA almasın kucağımızdan İNşallah...

sağolun canlarım benim sabretmekten başka çare yok...
son yumurtam değildi...
son ilişkimde değildi...
her şerde bir hayır vardır...
RABBİM DOĞDUKTAN SONRA almasın kucağımızdan İNşallah...

Geçmiş olsun canım.Maşallah çok güzel düşünüyorsun.En kısa zamanda sağlıklı hamilelikler yaşarsın inş.

Geçmiş olsun canım.Maşallah çok güzel düşünüyorsun.En kısa zamanda sağlıklı hamilelikler yaşarsın inş.

saol bitanem...
RABBİM sabrını veriyor işte..
İnşallah güzel dileklerin için çok teşekkür ederim...
Hayırlısıyla İsteyen herkese RABBİm verir İnşallah...

çok geçmiş olsun Oflucum Allah inşAllah yeniden bebek sahibi olmanı sağlar canım ve bu kez daha tedbirli ol tatlım

Oflu'cum yeni gördüm msjını, hepimiz üzüldük ama muhakkak bunun arkasında bir hayır olduğunu düşünüyorum.
Sen inançlı birisin bunuda atlatıp, en kısa zamanda bebeğine kavuşacağına inanıyorum.
Bu arada benimde 2 gündür ateşim çok çkıyor, dün geceyi hastanelerde geçirdim inşaAllah sorun olmaz :KK43:(
Ne zaman ateşlenmiştin?

X