Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

çoook teşekkürler canım. listede görünmek ne kadar güzel. gebe listesine girsek dahada güzel olucak eminim. bu arada senin kırmızılar geldimi 9 aralık diyorda. İnşallah gelmemiştir. sende hamişsindir.

önemli diil canım ekleriz nolucak ki taş atıp kolumuz yorulmadı ya

evet benim bat 9 aralık bekliyoruz bakalım sabırsızlıkla su an için ne hamileliğe dair ne de regl e dair bi belirti yok kurbanlık koyun gibi beklemedeyim

bu gidişle umutsuz ev kadınları olucaz galiba. hamile kalmak ne zormuş yaaa. Allah kimseyi aratmasın.

ay evet cnm ya ben kızımda ilk ay hamile kaldım meğer ozaman ne kolaymış şimdi aman yumurtlama akıntı vucut ısısı of bilmememk araştırmamak daha iyimiş sırf stres

ay evet cnm ya ben kızımda ilk ay hamile kaldım meğer ozaman ne kolaymış şimdi aman yumurtlama akıntı vucut ısısı of bilmememk araştırmamak daha iyimiş sırf stres

ya bende aynı şeyi düşündüm geçen gün benimde bir oğlum var o zaman istedim Allah hemen verdi şükürler olsun ki ama 2. için yapmadığımız şey kalmadı ya yeminle şurda öğrendiklerimle jinekolog mudur nedir olurum heralde dediğin gibi bilmemek araştırmamak daha iyiymiş her geçen gün stres oluyosun

Hkbinici arkadaşım.canım yaaa Allah iyiliğini versin. güldürdün beni valla. Allahta seni güldürsün. benim kafam karıştı sanki 9 aralık geçmiş gibi gördüm tarihi. kafa kalmadı artık naparsın. belkide Allah söyletmiştir. hamişsindir. bak geçen aylarda folikacid arkadaşımızada adetine 6 gün kala şaşırdım. hamiş zannedip tebrik mesajı gönderdim. birde baktım adeti daha geçmemiş. tabi folikacid arkadaşımız o ay meğerse hamileymiş. İnşallah seninkide öyle olur. eğer öyle olursa yakında beni medyum olarak görürsünüz.

Son düzenleme:

cnm sendemi 2.bebiş için çalışıyosun pekala nekadar suredir

Rabbim hepimizi güldürsün canım ne güzel söyledin sen öyle inşallah hamişimdir ortalarda dolaşıyorum bikaç gündür hamileyim diye ama dur bakalım olucak mı

cnm sendemi 2.bebiş için çalışıyosun pekala nekadar suredir

evet canım ikinciyi düşünüyorum Rabbim verirse en çok oğlum için o çok istiyor. Valla tam olarak bilmiyorum ama sanırım 7-8 ay kadar oldu çok şükür ilkinde bi sorun yaşamadım o yüzden sabırla onun geleceği günü bekliyorum

doğru söylüyorsun. yaşımızda geçiyor. kaliteli yumurtalar havaya gidiyor. tabii kalite düştükçe hamilelikte zor oluyor. şaka bir yana doktoruma sordum. eğer kadın doğum yapmışsa hiç olmayanlarınkine nazaran 2 seneye kadar müddeti varmış. bana demekki ya yumurtlama gününe denk gelmemiş yada tutmamış dedi. yani mutlaka olurmuş. bize düşen sabretmek.

oo ben 3 ayda çatladım inan 7 8 aya naparım bilmem pekal sendede gecikmeler söz konusumu benim kızımda çok istiyo her gece dua ediyo ilkinde kaç gun gecikmeden sonra öğrenmiştin

oo ben 3 ayda çatladım inan 7 8 aya naparım bilmem pekal sendede gecikmeler söz konusumu benim kızımda çok istiyo her gece dua ediyo ilkinde kaç gun gecikmeden sonra öğrenmiştin

normalde hiç gecikmezdi ama 1 hafta gecikince arkadaşım dayanamadı gitti aldı geldi testi yap sunu diye resmen zorladı ama benim cesaretim yoktu ya olmazsa falan diyordum işyerinde yaptım hemde çok güzel bi gündü ya bak onları hatırladım şimdi .))

ay neguzel unutulmaz bi gun bende hiç unutamam benim 15 gun gecmişti sanırım gec yumurtluyorum pekala bu 7 8 ayda geciktinmi hiç

ay 2 senemi çok yav ay yumurtalardamı kalitesizleşti dersin asılında bu ayıda pek değerlendirdiik tum taktikleri uyguladık ama bakalım ne olcak sonumuz Allahtan erken evlenmişim yoksa ancak daha 1.ci olurmuş

bu ay gelmicek zaten ben hamileyim

ay gecmişi okumadım bana da YAZMADIN SANKİ BİDE 9 ARALIK FALAN YAAZINCA BATIN SANDIM çok sevindim hayırlı olsun ayyy bende i.stiyorum kusura bakma gebelik konularına girince kapasitemde bi azalma yaşanıyo eee ne kadar lık annesi oğluna sölednmi

Şöyle bi uğramıştım, kimsecikler kalmamış, bari listemizi vereyimde gideyim dedim

<KASIM AYI LİSTESİ>

Hapsuu:..............................-- 9 Kasım //Bebeğine Gebe
parpalm:.......................... .--?? Kasım //Bebeğine Gebe
eddacev:......................... // 14 Kasım //Bebeğine Gebe
orjinalmorjinal:.................. // 14 Kasım // Bebeğine Gebe
mavi0505:........................// 15 Kasım // Bebeğine Gebe
msg38:...........................// 20 Kasım // Bebeğine Gebe
Dhc83:...........................//??Kasım// Bebeğine Gebe
jour:......................... // 24 Kasım // Bebeğine Gebe
Oflu:.........................//25 Kasım// Bebeğine Gebe
melis262008:............ // 28 Kasım // Bebeğine Gebe
sinsioskop:............... // 28 Kasım //Bebeğine Gebe
ANGELL2:..................// 28 Kasım //Bebeğine Gebe
esila_askin:...............//28 Kasım //Bebeğine Gebe
tekpapatya:..............// 30 Kasım //
mehtap8..................// Bebeğine Gebe
glsh_arikan...............// Bebeğine Gebe
Peri4244..................// Bebeğine Gebe

<ARALIK AYI LİSTESİ>

hacer_31:.............BaT...... 1 Aralık
elsal:................BaT...... 2 Aralık
aklima:...............BaT...... 3 Aralık
ggmin:................BaT...... 4 Aralık
basakss:..............BaT...... 4 Aralık
kuzumnehir:...........BaT...... 4 Aralık
ozler86...............BaT...... 4 Aralık
pdr55:................BaT...... 6 Aralık
zammbak...............BaT...... 6 Aralık Bebeğine Gebe
deryalcin:............BaT...... 7 Aralık
slna:.................BaT...... 8 Aralık
mulberry8092:.........BaT...... 8 Aralık Bebeğine Gebe
asis:.................BaT...... 9 Aralık
SDFCLB:...............BaT...... 9 Aralık Bebeğine Gebe
Hkbinici:.............BaT...... 9 Aralık
UmutSunuz:............BaT...... 9 Aralık
eknhanifsay...........BaT...... 9 Aralık
skaya2006.............BaT...... 10 Aralık
sakaaar...............BaT...... 11 Aralık
cadicuk:..............BaT...... 11 Aralık
orkide2:..............BaT...... 12 Aralık
ssuperisii:...........BaT...... 13 Aralık
cevre_en..............BaT...... 13 Aralık
yesil33:..............BaT...... 14 Aralık
Aleyyna...............BaT...... 17 Aralık
yasib2538.............BaT...... 17 Aralık
vahsihatun............BaT...... 20 Aralık
ddeerryya.............BaT...... 20 Aralık
elsal.................BaT...... 23 Aralık
conqueror.............BaT...... 25 Aralık
mihracee..............BaT...... 26 Aralık
gocmenkuslar:.........BaT...... 26 Aralık
melis.ceren:..........BaT...... 30 Aralık
mavusbebek............BaT...... 31 Aralık
kuzumnehir:...........BaT...... 31 Aralık

Son düzenleme:

Canım inş en yakın zamanda biz bekleyenlerin Rabbim yüzünü güldürsün inş. Moral çok önemli tabi

Ve dayanamdım bat geçeli iki gün oldu miracle diye bir test aldım sonuç negatf umarım yanlıştır.

Ve dayanamdım bat geçeli iki gün oldu miracle diye bir test aldım sonuç negatf umarım yanlıştır.

Insallah yanlistir , yarin yine dene bence.. aynen benim bat da 2 gun gecti testte negatif. hic gecikmezdi aksine bu aralar hep erken oluyordu. yarin yine test yapacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…