Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

aaa pardon başta oflu düzenliyodu ben o biliyodum dikkatte etmedim umutsunuz arkadaşım benide eklermisin dediğim gibi 11 aralık

oflu listeyi sen hazırlıyosun herhalde benim bat 11 aralık eklersen sevinirim belki hayırlı gelir... bide bi sorum olcak arkadaşlar biyerde okumuştum akıntı beyaz olunca hamilelik belirtisiymiş sarıysa adet belirtisi bi bilgisi olan varmı die

Liste şuan bende eklerim canım. Sorduğun soruya gelince, ilk kez duyuyorum. Akıntılar artıyor deniyo ama rengi konusunda bi bilgim yok malesef. Fakat dediğin doğru olabilir. Benim sarı akıntılar artınca adet oluyorum :26:

Liste şuan bende eklerim canım. Sorduğun soruya gelince, ilk kez duyuyorum. Akıntılar artıyor deniyo ama rengi konusunda bi bilgim yok malesef. Fakat dediğin doğru olabilir. Benim sarı akıntılar artınca adet oluyorum :26:

canım farkettim senin hazırladığını sonradan bende buralarda biyerde okumuştum sağlıklı bi bilgi diil aslında ama bende bi iki aydır dikkat ettimden biliyorum adete yakın hep sarı oluyo akıntım bu sefer beyaz gerçi artık umutlanmıyorum nedir canım bi hafta daha beklerim ama merak işte :))

canım farkettim senin hazırladığını sonradan bende buralarda biyerde okumuştum sağlıklı bi bilgi diil aslında ama bende bi iki aydır dikkat ettimden biliyorum adete yakın hep sarı oluyo akıntım bu sefer beyaz gerçi artık umutlanmıyorum nedir canım bi hafta daha beklerim ama merak işte :))

İnşallah hamileyim diye haberini alırız canım buradan :KK16:

<KASIM AYI LİSTESİ>

Hapsuu:..............................-- 9 Kasım //Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
parpalm:.......................... .--?? Kasım //Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
eddacev:......................... // 14 Kasım //Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
orjinalmorjinal:.................. // 14 Kasım // Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
mavi0505:........................// 15 Kasım // Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
msg38:...........................// 20 Kasım // Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
Dhc83:...........................//??Kasım// Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
jour:......................... // 24 Kasım // Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
Oflu:.........................//28 Kasım// Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
melis262008:............ // 28 Kasım // Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
sinsioskop:............... // 28 Kasım //Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
ANGELL2:..................// 28 Kasım //Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
esila_askin:...............//28 Kasım //Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
tekpapatya:..............// 30 Kasım //
mehtap8..................// Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
glsh_arikan...............// Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
Peri4244..................// Bebeğine Gebe :KK49::KK52:

<ARALIK AYI LİSTESİ>

hacer_31:.............BaT...... 1 Aralık
eliflevent:...........BaT...... 1 ARalık
elsal:................BaT...... 2 Aralık
aklima:...............BaT...... 3 Aralık
sinhus:...............BaT...... 4 Aralık
ggmin:................BaT...... 4 Aralık
basakss:..............BaT...... 4 Aralık
kuzumnehir:...........BaT...... 4 Aralık
ozler86...............BaT...... 4 Aralık
pdr55:................BaT...... 6 Aralık
zammbak...............BaT...... 6 Aralık
deryalcin:............BaT...... 7 Aralık
slna:.................BaT...... 8 Aralık
mulberry8092:.........BaT...... 8 Aralık Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
asis:.................BaT...... 9 Aralık
SDFCLB:...............BaT...... 9 Aralık Bebeğine Gebe :KK49::KK52:
Hkbinici:.............BaT...... 9 Aralık
UmutSunuz:............BaT...... 9 Aralık
eknhanifsay...........BaT...... 9 Aralık
skaya2006.............BaT...... 10 Aralık
sakaaar...............BaT...... 11 Aralık
cadicuk:..............BaT...... 11 Aralık
orkide2:..............BaT...... 12 Aralık
ssuperisii:...........BaT...... 13 Aralık
cevre_en..............BaT...... 13 Aralık
yesil33:..............BaT...... 14 Aralık
Aleyyna...............BaT...... 17 Aralık
yasib2538.............BaT...... 17 Aralık
vahsihatun............BaT...... 20 Aralık
ddeerryya.............BaT...... 20 Aralık
elsal.................BaT...... 23 Aralık
conqueror.............BaT...... 25 Aralık
melis.ceren:..........BaT...... 30 Aralık
mavusbebek............BaT...... 31 Aralık
kuzumnehir:...........BaT...... 31 Aralık

Son düzenleme:

tatlıımm sana zahmet beim batı da 20 aralık olarak değiştirirmisin:KK16:

biraz problemli bi adet dönemi geçiriyorum.. 2 aydır yumurta olmuyordu:26: şükür2 ay sonunda 2 tane yumurta oldu:KK9: doktorum yumurtalık tembelliği var dedi.:KK31::KK31: 20 sinde adet olmazsan 21 inde mutlaka gel kan testi yapıcaz dedi. bende pıhtılaşma da var..o yüzden canım:KK31::KK31::KK31:

biraz problemli bi adet dönemi geçiriyorum.. 2 aydır yumurta olmuyordu:26: şükür2 ay sonunda 2 tane yumurta oldu:KK9: doktorum yumurtalık tembelliği var dedi.:KK31::KK31: 20 sinde adet olmazsan 21 inde mutlaka gel kan testi yapıcaz dedi. bende pıhtılaşma da var..o yüzden canım:KK31::KK31::KK31:

Anladım canım geçmiş olsun, gelişmeler güzel ama inşallah daha da güzel olur :KK16::emir_bebek::emir_bebek:

hoşbuldk canım iyiyim canım saol hayırdır neden durgunsunuzz

Öncelikle 3 hamile haberi almıştık ve çok sevinmiştik, birisi düştü, birinin ne olduğu belli değil, bir diğerininde değeri düşükmüş.. İnşallah o 2 arkadaşımızın hamilelikleri bian önce normale döner ve aramıza gelirler..

İşte böyle :KK31::KK31:

Son düzenleme:
Öncelikle 3 hamile haberi almıştık ve çok sevinmişti, birisi düştü, birinin ne olduğu belli değil, bir diğerininde değeri düşükmüş.. İnşallah o 2 arkadaşımızın hamilelikleri bian önce normale döner ve aramıza gelirler..

İşte böyle :KK31::KK31:

anladım canım düşük olan arkadaşa allah sabır versin diğerlerinin değerleride inşallah yükselir rabbim gönüllerine göre verirr

yok tatlım bi eşim bi ben bide sizler biliyosunuz başka kimseye sölemem daha işte kan testi olcam yarın nasipse inş ordada netleşirse o zaman sevinecem cnm şimdi huzursuzum biraz inanamıyorum hala... inş yarın net bi haber veririm sizlere ... rabbim sanada nasip etsin bitanem en yakın zamnda inş

tatlım iyi haberlerini bekliyoruz. sonuç çıkınca yaz..
iyi dileklerin için saol canım inşallah.. bakalım artık 1 hafta geçsin bizde başlayacaz çalışmalara...
bugün diş tedavisi oldum. iğne vuruldu o yüzden 1 hafta geçsin diyorum. zaten adetim de bugun son damlaları geldi.
inşallah herşey güzel olur hepimiz için.

kızlar bugün başka doktora gittim özele...
alttan bakıldı
sanırım kese göründü...
4.4 mm :nazar::nazar::nazar::nazar:

X