Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

oflucum sağol tatlım...
zaten hiç bir hissim yoktu söylemiştim..
hayırlısı olsun..

Tam vaktinde gelmesi gecikipte gelmesinden iyi tabi canım en azından umutlanmamışsındır
Hakkında hayırlısı olsun bi sonraki ay güzel haber alırız senden inşallah canım.
sağol canım inşallah..sizlerden güzel haber aldıktan sonra bendende alırız inşallah..

Bende sankii adet olacakmışım gibi sankiii ne bileyiim yeşil akıntılar geldiiii genelde önce yeşilimsi akıntı gelir sonrasında kanama olur ama bilmiyoorum daha adet olmadım amaaa oyyyyyyyyyy oooyyyyyyy

Test yapmadım daha erken diyeee zaten ayın beşineeee kadar mutlaka adet olmam lazım yada hamişimdir inşallah

Bende sankii adet olacakmışım gibi sankiii ne bileyiim yeşil akıntılar geldiiii genelde önce yeşilimsi akıntı gelir sonrasında kanama olur ama bilmiyoorum daha adet olmadım amaaa oyyyyyyyyyy oooyyyyyyy

yeşil akıntı mı

bir önceki sayfaya yazdım canım baksana

eşinin seni rahat bırakmamasını soruyorsun galiba.. önceki sayfada o yazıyor canımcım.. ben yazdım ya bence çok ani ve ters hareketlerden kaçının..

doktor yasakladı falan de belki biraz korkar yaklaşmaktan :)

ben tehlikeli olabilir diye uzaklaştırdım eşimi zaten dediğim gibi bende isteksizlik oluştu neden bilmem

evet onu soruyom çok uğraşıyo benle...
bende onla ama o sataştığı için bende onun üzerine gitmek zorunda kalıyorum :)
birbirimizi dövüyoz resmen

evet onu soruyom çok uğraşıyo benle...
bende onla ama o sataştığı için bende onun üzerine gitmek zorunda kalıyorum :)
birbirimizi dövüyoz resmen

oflucum sizde yaşlar kaç..

bence siz bebeğin mutluluğuyla güzel zamanlar geçiriyorsunuz :)

ama çok yorma kendini hassas dönemlerimiz malum..

ben dün biraz fazla iş yapıyım dedim hemen azıcık kanamam oldu sonra da korkudan öldüm resmen..

amman dikkat

ben 20 eşim 22 yaşında
şakalaşıyoruz evet de biraz ağır oluyo
sonra kocişe diyorum bişey olursa boşarım seni diye
abartma diyo hiç mi yaklaşmıyım sana
ama çok ağır şaka yapıyo deliii
AMAN DİKKATTT

Selam hanımlaarr hoş sohbetler
Oflucum sorunu gördüm bencede siz biraz birbirinizden uzak durun
Vallahi benimkide bu ara cozuttu yine kaprise vurdum işi gönderdim bu gece başımdan, vallahi şu banyo işi beni bıktırdı birliktelikten Çok soğuk anam dayanamıyorum

Maşallah ya anam kkdan çıkmamla bir sonraki girişimde maşallah bi sohbet bi sohbet oku oku bitmiyo

Maşallah ya anam kkdan çıkmamla bir sonraki girişimde maşallah bi sohbet bi sohbet oku oku bitmiyo

Amaninnnnnn battaşım gelmiş hoşgelmişş
Nasılsın?
Bu arada ben bu aralar çok tuvalete gitmeye başladım, sonra göğüslerim yavaştan dolgunlaşmaya başlamış ve bende acayip gaz var sürekli afedersiniz geğiricek gibi oluyorum ve ağzımdan gaz çıkıyo :26::26: Arada sağ ve sol taraftan batmalarımda oluyo, eğilince nefessiz kalıyorum.. Diyorumki kendimimi kandırıyorum ben
İnşallah bunlar benim hamilelik belirtilerim olur

selam canım hoşgeldin...
yok kız kocam bilinçsiz davranır mı bebeği çok istiyo...
ALLAH KORUSUN bişey olsa kanama falan olurdu
BEN 2 HAFTADIR YIRTTIM

evet canım bende öyle ben çıkınca başlıyolar sohbete sonradan oku oku bitmiyo maşallah topiğimizee

canım benimmm teşekkürler gayet iyiyim... ya tuvalet olayı bende zaten hep var da gazdan çok şikayetçiyim felaket ötesi bişi ya afedersin ama keşke agız olsa yeminle kalabalık ortama girmeye korkuyorum kazara bişi olcak diye birde bugun farkettim gögüslerim benimde dolmaya başlamış Allahtan hayırlısı bekleyip görücez

offf bende de var o gaz.. dediğin gibi keşke ağızdan olsa...
kimsenin yanında duramıyorm...
eşimden kaçıyorum resmen yaaa

offf bende de var o gaz.. dediğin gibi keşke ağızdan olsa...
kimsenin yanında duramıyorm...
eşimden kaçıyorum resmen yaaa

normal bişimi acaba ya daha önceki hamileliğimde ne oldu ne bitti hiç hatırlamıyorum keşke yazsaydım:26:

Dikkat et
Evet canım hayırlısı inşallah, battaşımla aynı belirtileri yaşamak heyecanlandırdı beni, inşallah birlikte veririz güzel haberii

Bu arada oflu ben seni en az 25 yaşındasındır diye tahmin ediyodum Benden 1 yaş küçüksün, benim eşimde 24 yaşında

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…