Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

6 ay dediler ama ben 7 ay ara verdim çünkü uterusun zehirli kanı atması gerekiyomuş ki yeni bebeğe zararı olmasın bu bebeğimi kaybetmek istemiyorum ilaç konusuna gelince meleğim ben de folik plus kullanıyodum ama folbiole çevirdi doktorum yanındada 100 lük aspirin hamiş olucada clexan kan sulandırıcı iğne önerdi günlükmü alıyosun aspirini,?

100 luk folıkasıt ve corasprın alıyorm bı arkadasımında ıkı dusugu olmustu daha hıc adet olmadan bıdaha bebıs olmus ve ıgneye balsamıslar saglıklı bır oglu oldu valla ne bıleyım kısmet ıste Hayırlısı..

ya benim göğüslerim şişmedi amaaa :KK43: çok hafif bi şişlik var daha doğrusu, normalde regl olmadan 1-2 gün önce ağrı yapardı şimdi ağrı yok ve yarın bat günüm :KK43: ama sol göğsümdeki sızıya takıldım ben, ilk defa böyle bir şey oluyor, yaklaşık 10 gündür arada damar çekiliyormuş gibi ağrıyor, sağda bir şey yok ama :) eğer hamiş değilsem çok ilginç bir regl dönemi bekliyor beni galiba :) sağ kasık, sol göğüs :) kızlar dua edin benim için, bu akşam test yaparım ben herhalde. dua edin benim için nolur...

tatlım çok sıkıntı yapma ben artık bata 4 gün kala boşverdim herşeyi çünkü takınca ne zaman geçiyo ne kafadan atılıyo bnö de yarın bat günüm ama ne bilim umut edemiyorum bile kendimi en kötüsüne hazırlıyorum adeti bekliyorum bi nevi

100 luk folıkasıt ve corasprın alıyorm bı arkadasımında ıkı dusugu olmustu daha hıc adet olmadan bıdaha bebıs olmus ve ıgneye balsamıslar saglıklı bır oglu oldu valla ne bıleyım kısmet ıste Hayırlısı..

tabi bu işler kısmet meselesi 2.bebeğime hamileyken doktorlarda rahime yerleşmeden düştüğü için gerek yok beklemeye dediler ama kısmet olmadı ama herkesin başına aynı şey gelecek diye bi kayde yokki takılma iyi bi doktor bul gerisini rabbime bırak hayırlısı olsun inş hepimizin bebeği olacak:)))

28 tane var benimkisinde :KK70: 1 aylık yani...

birde elevit verdi ama hergün alma dedi hamile kaldıktan sonra hergün alırsın dedi
çok iştah yapıyormuş kullanan hastalarım öyle diyo dedi

ee benim zaten kilo sorunum var hafta da 1 kullanııyorum

Ay bu babaların kız çocuğu aşkı nedir yaaaa
kızım olsa beni gözün görmez diyorum resmen :))

Esila kulağa çok hoş geliyor ama kızlar yaaa manası biraz şüphelii iyi araştırmak lazım en azından ben şuan bir şaşırdım yani

internette bir sürü anlam buldum ama sözlükte çok farklı şeyle karşılaştım bilemedim yani

arapçayı iyi bilen birine sormak lazım

sonra kulağa çok hoş geldiği için kızına ELZEM ismini koyupta sonrada

lüzümlu gerekli manasına geldiğini öğrenince,adını değiştirmek için mahkemelerde sürünen arkadaşım gibi olmak istemem :)))

hadi cnm ciddimisin sen:) aman aman doğru sölüyosun valla iyi araştırmak lazım ama eslemide çok beğendim onun anlamı ne bebiş...

tabi bu işler kısmet meselesi 2.bebeğime hamileyken doktorlarda rahime yerleşmeden düştüğü için gerek yok beklemeye dediler ama kısmet olmadı ama herkesin başına aynı şey gelecek diye bi kayde yokki takılma iyi bi doktor bul gerisini rabbime bırak hayırlısı olsun inş hepimizin bebeği olacak:)))

bende pıhtılaşma görnce atlayacaktım konuya baktım umudum bizdenmiş zaten :)

tatlım normal folik asitten farklımı oluyo o... ben folbiol kullanıyorum da..

korunmayı bıraktığım ilk ay Folik Plus kullandım onun içinde C,B,D Vitaminleri ve folik asit vardı günde 3 tane içiyodum
1 kutu bitirdim Folbiol ile ne farkı var bilmiyorum canım içinde hangi vitaminler var bi bak istiyosan

sonra sadece folik asit olanı kullan dedi demekki ihtiyacım yoktu Solgar al dedi en iyisi oymuş ona göre

ama elevit verdi işte haftada 1 tablet alıyorum

kızlar banada doktorum Solgarın Folik Asitini verdi 400 mg oda içinde 90 tane var günde 1 tane
3 ay kullanılıyor 18 lira

28 tane var benimkisinde :KK70: 1 aylık yani...

benım ıctıgım 1,5 tl.fıyatuıcındede 40 tane var, folibol gnelde bunu kuullanıyolar

tatlım normal folik asitten farklımı oluyo o... ben folbiol kullanıyorum da..

haha bende bundan bahsediyodum işte bnm kide 1,5 tl:):)

birde elevit verdi ama hergün alma dedi hamile kaldıktan sonra hergün alırsın dedi
çok iştah yapıyormuş kullanan hastalarım öyle diyo dedi

ee benim zaten kilo sorunum var hafta da 1 kullanııyorum

kızlar herkese birden yazıyım aynı içeriğin farklı markaları kilo hepside aldırıyo çünkü bi nevi vitamin folbiole gelince en fazla folik asit içeren oymuş ama eczacılar kar yapamadığı için bi anlaşmayla pek satış yapamıyolarmış espirisi burda maliyeti çok ucuz artı 1 den fazla düşüklerde faydalıymış ben doktorun yalancısıyım bana böyle demişti:)))

yarın doktora gidicem çok heycanlıyım ve korkuyorm

DUA EDİN BANA OLUR MU :nazar::18:

korunmayı bıraktığım ilk ay Folik Plus kullandım onun içinde C,B,D Vitaminleri ve folik asit vardı günde 3 tane içiyodum
1 kutu bitirdim Folbiol ile ne farkı var bilmiyorum canım içinde hangi vitaminler var bi bak istiyosan

sonra sadece folik asit olanı kullan dedi demekki ihtiyacım yoktu Solgar al dedi en iyisi oymuş ona göre

ama elevit verdi işte haftada 1 tablet alıyorum

hmm anladım tatlım ben bi araştırıyim onu... tatlım senin normalde gecikmen oluyomu hiç

Ama zaten bızımkıler ultrasonda gorunecek kadar büyümeden düşüyor onun öncesinde bır önlem almak gerekir,bence ilk ve ikinci düşükler pek öenmsemiyolar ancak 3.den sonra önemsiyorlar, bizler neler yaşıyorz bilmezlerki çok kolaydı sank hersey, bende doktorumu degıstrecem tabı, genetik alanında uzman bır prof.var özeline gidecegım sen hangı sehırdesın ben kocaelide

hadi cnm ciddimisin sen:) aman aman doğru sölüyosun valla iyi araştırmak lazım ama eslemide çok beğendim onun anlamı ne bebiş...

Eslem in tam olarak arapça -türkçe karşılığı Sağlam -kuvvetli demek yanına güzel bir isim daha eklersek kullanılabilir

Ama kızlar ESİLA tamam internet uydurması bilginiz olsun yani

ben öğrendim sizlerede bildireyim bari vebali kalmasın üstünde kesinlikle anlamı yok yaaa
ne kadar yazık insanları nasıl kandırıyolarr üzüldüm şimdi

X