Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Malum bata bir hafta kala kan testinde negatifi görünce sanki biraz sakinledim:) YARIN BAT :)

ama hiç bir belirtim yok hiç bir şey için :)))
regl belirtimde yok hamilelik belirtimde
sanırım bünye şaşırdı artık

böyle yani kızlar bu hafta bakalım bizi ne heyecanlar bekliyo

hadi bakalım hayırlısı....
yarın test yapcan mı :nazar:

kızlar son günlerde kimseden müjde gelmedi ya.
oflucum, topiği sen açtın, inşallah kapanış da senin hamişliğinle olmaz, başka güzel haberler de alırız :))

kızlar son günlerde kimseden müjde gelmedi ya.
oflucum, topiği sen açtın, inşallah kapanış da senin hamişliğinle olmaz, başka güzel haberler de alırız :))

evet haklısın...
inşallah gelir artık hafta başından itibaren....
kapanmayacak bu topic her kes hamiş olacak :nazar:

üzgünüm canım ama kan phtılaşman var;doktorlara güvenirsek başımız dertte demek heterezigot sadece anneden yada babadan gelen genlerden birine ssahip olmak anlamına geliyo bildiğim kadarıyla her doktor aynı tepkiyi veriyo bunda abartacak bi durum yok diye ama ben 2 bebeğimi bu nedenden kaybettim bende homozigot mutasyon var önlemini almanı tavsiye ederim her ne konuda aklına bişey takılırsa sor istersen olurmu canım

evet canım pıhtılaşman var seninde:KK31:.. benimde homozigot. benim doktorda baktı rapora bu önemli bizim için dedi adetin 1 gün bile gecikse hemen test yapıp durumu netleştirmek zorundayız ded:KK31:i.. yani hamile klamayı engelleyecek bidurum söz konusu değil:KK31:. iş hamile kaldıktan sonrası yani..Rabbim hakkımızda hayırlısını versin. bide benim adetlerim son 2 aydır saçmaladı:KK25:.belirsizleşti günü.:KK31: bide benim bir günlük gecikmede bile test ypıp netleştirmem gereki bu belirsiizlikle nasıl yapaacaksam.:26:

evet haklısın...
inşallah gelir artık hafta başından itibaren....
kapanmayacak bu topic her kes hamiş olacak :nazar:

inşallah...
ben yarını bekliyorum heyecanla. eşim akşam test alacak, sabah test yaparım herhalde (kırmızılar gelmezse). gerçi idrarımı tutup akşam mı yapsam diye düşünüyorum :) sabahtan beri kasığımdaki batma yüzünden hareket edemiyorum, sadece sağ kasığımda var. inşallah hamişimdir :)

canlarrr nasılsınız nasıl gidiyo hazırlıklar:KK49: varmı yeni müjdeler bu arada oflu cnm sen nasılsın nasıl gidiyo hamişlik

inşallah...
ben yarını bekliyorum heyecanla. eşim akşam test alacak, sabah test yaparım herhalde (kırmızılar gelmezse). gerçi idrarımı tutup akşam mı yapsam diye düşünüyorum :) sabahtan beri kasığımdaki batma yüzünden hareket edemiyorum, sadece sağ kasığımda var. inşallah hamişimdir :)

benim hala kasığımda özellikle sağda kasılma oluyo
adet oluyorum sanıyorum :nazar::nazar:

kız oflu sana yazdı tuvalete gittim ve adet oldum:)
neyse daha çok beklemeden oldu bunada şükür:)

cnım beklemektense eğer hamilelik yok ise regl olmak daha iyi
muallakta kalıyosun sinirlerin bozuluyor

korunmayı biraktığım ilk ay 6 gün gecikmem vardı regl günü kanda baktırmıştım negatifti

sonra diyosun ki acaba niye regl olmuyorum ?gecmi döllendi vs
en güzeli olmuş inşAllah önümüzdekii ay güzel haberler alırsın cnm

Merhaba şeker

hoşgeldin çay içiyorum istermisiin sende yeni demledim:)

yerim seni ben:) oh nede güzel giderdi he:) keşke birbirimizle görüşüp konuşma şansımız olsaydı ne güzel olurdu .... eee durumlar nasıl bebeğim fazla takip edemedim ben yoğundum işten sebeb de keşke güzel haberler olsaydı yaaaaa:KK43:

evet ben analiz sonucunu görür görmez anladım pıhtılasma durumunu zaten bıdaha adetın gecıkırse gel ama onemlı degıl durumun dedı madem onemlı degılde nıye gel diyorsun ozaman bırde profosor olacak, genetık konusunda uzman başka bır prof.un özelıne gosterecegım raporumu bu hafta, zaten 2.dusugumden berı 2 aydır folık asıt ve corasprını hıc aralıksız ıcıyorum hergun, ama en azından düşüklerin sebeı ortaya cıktı daha kötüsüde olabılırdı buna sevındım en azından

belırtıler falan varmı sende bende hala bel agrısı yumurtalık agırısı devam

tatlım 2. düşükten sonra ne kadar ara verdin ki sen:?

RABBİME HAMD OLSUN....
iyiyim seni sormalı...
nasıl gitsin buna da şükür diyoruz...

valla bnm yarın bat günüm bekliyorum tatlım işte göğüslerim çok şiş bide kasığımda batmalar var başka belirti yok merakla sonucu bekliyorum işte tatlım

yerim seni ben:) oh nede güzel giderdi he:) keşke birbirimizle görüşüp konuşma şansımız olsaydı ne güzel olurdu .... eee durumlar nasıl bebeğim fazla takip edemedim ben yoğundum işten sebeb de keşke güzel haberler olsaydı yaaaaa:KK43:

olur yahu neden olmasın bir gün gelir karnımız burnumuzda karşılıklı çay içeriz belki :)))bende bir değişiklik yok tatlım yarın bat günüm
bakalım nasip kısmet işte bekleyip göreceğiz

esila isminin manasına bakıyordum bende seni görünce kızım olursa belki koyarım diye :)

E harflı isimlere sempatim var

doğmamış cocuğa don biçiyosun demeyin sakınn
çok hoşuma gidiyorr isimlere ve manalarına bakmak

X