Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ben hiçbir korunma yöntemi hap,iğne v.s kullanmadım hayatım.eşim korundu hep..sigara içiyordum odönemler biraz fazla doktorum doğum kontrol hapı vermedi o yüzden

o zaman işin daha kolay cnm nasıl adetlerin duzenlimi gerci duzenli olsada bebek olayıda tamamen tum hormonları etkiliyo ve gecikmeye sebep oluyo malesf bende öle oldu en azından

o zaman işin daha kolay cnm nasıl adetlerin duzenlimi gerci duzenli olsada bebek olayıda tamamen tum hormonları etkiliyo ve gecikmeye sebep oluyo malesf bende öle oldu en azından

benim hiç şaşmaz 24 günde bir olurum sadece geçtiğimiz ay 3 gün geç oldum ama strese bağlı olduğunu düşünmüştüm..daha ilk denememiz..ben 1 ay önce gördüğüm rüyanın etkisinde çok kaldım ve işte ozaman buzamandır diyip eşimle konuştum ve tamam artık beklememin zaman kaybından başka bir zararı yok dedik.inşallah yaradan nasib eder.hem bana hemde benle birlikte tüm isteyenlere

benim hiç şaşmaz 24 günde bir olurum sadece geçtiğimiz ay 3 gün geç oldum ama strese bağlı olduğunu düşünmüştüm..daha ilk denememiz..ben 1 ay önce gördüğüm rüyanın etkisinde çok kaldım ve işte ozaman buzamandır diyip eşimle konuştum ve tamam artık beklememin zaman kaybından başka bir zararı yok dedik.inşallah yaradan nasib eder.hem bana hemde benle birlikte tüm isteyenlere

inşalla cnm bu aydan hemen olur bizim gibi strese girmezsin benim 3.ay ve bugun adet olmam gerekiyodu ama hep gecikme olduğundan umutlanmak istemiyorum

inşalla cnm bu aydan hemen olur bizim gibi strese girmezsin benim 3.ay ve bugun adet olmam gerekiyodu ama hep gecikme olduğundan umutlanmak istemiyorum

inan hiç stresli değilim tek problemim merak.ben biraz sabırsız biriyim.ALLAH içimi biliyor napim çıkmazsa sonuç istediğim gibi birdaha ki aya deneriz..bişeyleri de çok zorlamamak olduğuna inanıyorum.herşey yaradanın takdiri.o neyi nezaman isterse benim için hangi zaman hayırlıysa o olsun..
yeterki dinine,vatanına,milletine,ailesine,ALLAH korkusu olan,kul utanması bilen,hayırlı evlat olmayı nasib etsin.hoş bazen tekbaşına hayırda yetmiyor.bizlerde iyi bir anne baba oluruz inşallah.

lekenin başlangıcına göre sayacaksın cnm çünkü lekenin 5. günü kan gelmiş.. yani adetinin başı lekenin ilk günü oluyor..
eger deseydin 5 gün lekelenmem oldu 1 hafta sonra adet oldum kan geldi deseydin kanın geldigini sayardın bat günü..
benimde iki aydır çok deişti..
ömrüm boyunca 32 günde bir olurdum şimdi bi garip oldu..

canım biraz tecrübelerini benimle paylasırsan sevinirim şimdi adet tarihlerim söyle 4 eylül -2 ekim-28 ekim gecesi lekelenmem başladı 29u 30u 31ınde ve 1indede lekelenme devam etti 2 kasım ve 3de normal adet kanamam oldu birazda ayın dördünde oldu ama azalmıştı 5inde ve 6sında hiç birşey olmadı ne leke ne birşey sonra 7ve 8indede lekelenme oldu ve bitti sonra bu ayki batıma karar veremedim ve heralde 2 aralık dedim ama bu defada 18 kasımda yani 10gün sonra ince kahverengi bi su boşaldı sonra kan pıhtısı düştü ve tam bugüne kadar hala devam ediyor ara ara artarak ara ara azalarak lekelenmem oluyor bugün ayın 26sı şimdi ben adetmi oluyorum benim batım ne zaman bilemiyorum canım basını agrıttı detaylarım eminim ama bu karmasa beni deli ediyor zaten bu ay hiç akıntım olmadı acaba yumurtlamamı olmadı benim batım ne zaman olabilir bu durumum hakkında bi fikrin varmı

merhaba arkadaşalr, umarım hepimiz hayallerimize kavuşuruz. bizim de bu ay ilk denememiz. perşembe akşamı test ayptım çıkmadı, normalde adet günüm dün idi. hala olmadı. heyecanla bekliyorum.. tekrar test yapsam mı, beklesem mi? eğer olmazsam ne zaman doktora gitmem normal sizce?

Benim adet olmama 1 hafta kala hissettiklerimi yazıcam arkadaşlar;

Göğüslerimde hassaslık... Şişlik yok ama ara ara sızlıyor
Adet olacakmışım hissi, kasıklarımda ağrı
Ara ara baş dönmesi, göz kararması
Bazen yemek yemeden önce midemde bulantı ve tiksinti hissi
Beyaz akıntı
Ateşim 37 ile 37.2 arasında 5 gündür

Bu belirtiler ya psikolojik ya da hamileyim kızlar :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Benim adet olmama 1 hafta kala hissettiklerimi yazıcam arkadaşlar;

Göğüslerimde hassaslık... Şişlik yok ama ara ara sızlıyor
Adet olacakmışım hissi, kasıklarımda ağrı
Ara ara baş dönmesi, göz kararması
Bazen yemek yemeden önce midemde bulantı ve tiksinti hissi
Beyaz akıntı
Ateşim 37 ile 37.2 arasında 5 gündür

Bu belirtiler ya psikolojik ya da hamileyim kızlar :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bu belirtiler benziyor.. sivilcelenme oldu mu? bende 10 gün önce başladı sivilceler..
hakkında hayırlısı canım inşaallah istediğin gerçekelşir hayırlısıyla..

oflucum merhaba...

ay dünden aklıma takıldı canım.. forumlara takıldım en sonunda iyi bilen bi dosta sordum da ikiz hamilelik için adet günü değeri 300 civarında falan çıkıyormuş.. değerlerin normal dedi..

oflucum ikiz olsa naparım korktum yavv :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

aysunayy sana da sorabilir miyim?

benim değerlerim fazla mı sence :) oflucum ikiz olabiliceğini söylüyor da..

geçtiğimiz salı 20,75 perşembe regl günümdü, cuma yaptığm testte de 164,3 değerim.. yani buna göre hergün 2 kat artmış değerim?

sence normal mi ?

aysunayy sana da sorabilir miyim?

benim değerlerim fazla mı sence :) oflucum ikiz olabiliceğini söylüyor da..

geçtiğimiz salı 20,75 perşembe regl günümdü, cuma yaptığm testte de 164,3 değerim.. yani buna göre hergün 2 kat artmış değerim?

sence normal mi ?

canım bana normal gibi geldi..değerin..
bişey söylemek için çok çok erken..şimdiden ikiz diyemeyiz..
kese göründükten sonra belli olacaktır..
Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin canım..

3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

Son düzenleme:
oflucum merhaba...

ay dünden aklıma takıldı canım.. forumlara takıldım en sonunda iyi bilen bi dosta sordum da ikiz hamilelik için adet günü değeri 300 civarında falan çıkıyormuş.. değerlerin normal dedi..

oflucum ikiz olsa naparım korktum yavv :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

kız nie öle diyosun ikizlere bayılırım şuanda ezan okunuyo keşke benim ikizim olsa:)

bu arada adetim bugun gecikeli 5 gün oldu.. iki gün önceki test negatif.. sinir oluyorum kendime:KK53:

neden kan testi yaptırmıyorsun yaa?

korkuyorum:KK30::KK14:
gecen ay yaptırdım negatif diyince çok üzlmüştümmmmm yine öyle olurr kendimi biliyourm:KK43:
5 gün gecikmişş adetten önce yapıp silik çıkıyor genelde.. beni 5 gün gecikmiş ve hala azda olsa silik çizgi yoksa negatif deilmidir cnmm bide gidip hastahanede strese gircem canım acıycak:KK43:

X