Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

KAÇ GÜN ARAYLA YAPTIRDIN CANIM BAYA YÜKSELME OLMUŞ MAŞALLAHHH :nazar::nazar::nazar:
boşver bebeğinle konuş sen :)
annesi onu bekliyo o gelsin bütün yalnızlığın bitecek ben inanıyorum:nazar:

canım ilk salı günü yaptırdım 20,75 çıktı bi de dün yaptırdım 164 çıktı..

zaten ben yumurtlama dönemimi ikisine görede hesapladım ikisinde de boş geçirmedik adetim den hemen sonra başladık gün aşırı bazen çok nadirde olsa ard arda da oldu son bir hafta kalana kadar oldu sonra duruldu:)bariz belirtilerimde var ama piskolojik olur diye korkuyorum bakalım hayırlısı ben aslında ilk bebegimde daha sitresliylim hergün oldumu olmadımı adetim geldimi gelmedimi stres sinir de vardı herkezle kavga ediyordum meger hamileymişim:)bu gün yine öyleydim çatacak yer arıyorum herşey sinirlendiriyor beni annem gelcek memeleketten yanıma onla bile kavga ettim tlf da:)burda dayım ve annemin dayısı vefat etti 40 gün önce onların mevlüdüne gelicek aalh yolunu açık etsin anacımın sağ salim gelsin yola çıkmadan gönlünü alayım abri arayayımda:))aslında bütün çaban bi gün fazla kalsın diyeydi kendi dükkanımız var orda çalışıyor babamla gelemedi dükkanı bırakıp bi gün fazla kalsında koynunda uyuyaım istedim bütün derdim oydu aslında:KK43:([/QUOTE

sorun yoktur o zaman inş hakkında hayırlısı olur hatta hepimizin hakkında hayırlısı olur ;sinir mevzusuna gelince anlarım insanın elinde değil onada yapacak bişey olmuyo:))))))bol verimli günler geçirmişsindir inş RABBİM HERKESİN GÖNLÜNDEKİNİ NASİP ETSİN(aminnnn):)))

aminnn aminnn:)))))))

kızlar size bişi sorcam ben geçen ay 28 de adetim damla damla başladı 30da tam anlamıyla geldi o yüzden 28 günde bir olurum ben sizce bu ay 26 sımı adet günüm yoksa 28 mi hangisi sizce eger 26 sıysa bu gün adet olmadım umarım hamileyimdir:))

canım test yapsana :) nasıl olsa adet günün gelmiş :)

aminnn canım tek isteğim değerlerimin yükselmesi... :KK43:[/QUOTE

hala streslerdemisim oflucum sen sonunda bebiş stres bağımlısı olacak sayende meleğine yazık değilmi annesi etme eyleme:))))

ayyy valla neyim napıyorum niye yapıyorum bilmiyorum...
tek korkum işte...
babası iyi bakıyo ona :)
tost yaptı bize yiyoruz bebekle...
ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE...
GÖNLÜMDEKİNİ HAKKIMDA HAYIRLI EYLEEE (amin)

tek korkum işte...

amin allah'ım duysun dualarımızı inş haa bu arada afiyet olsun bol bol göbük olsun:))

tek korkum işte...

oflucum kilo sorunun yok herhalde :))
ben bunalıma girdim yaaa.. yediğim besinlere dikkat ediyorum daha az yiyorum...yoksa 90 kilo olucam..

tek korkum işte...

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ne güzel dua ettin bak bugün marrem ayının 1. günü rabbim dualarınızı kabul etsin hicri takvime göre yılbaşıydı aşure ayındayız ilk 10 gününü iyi degerlendirin bol bol ibadet edinki rabbim boş çevirmsin ben bugün oruçluydum 9,ve 10. gününde de rabbim izin verirse tutucam bol bol dua ettim kocam uyuyor bilerek uyumasına izin verdim tecüt namazı kıldırcam ona:))))

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ne güzel dua ettin bak bugün marrem ayının 1. günü rabbim dualarınızı kabul etsin hicri takvime göre yılbaşıydı aşure ayındayız ilk 10 gününü iyi degerlendirin bol bol ibadet edinki rabbim boş çevirmsin ben bugün oruçluydum 9,ve 10. gününde de rabbim izin verirse tutucam bol bol dua ettim kocam uyuyor bilerek uyumasına izin verdim tecüt namazı kıldırcam ona:))))

MUHARREM AYI:) YAZCAKTIM

kız jourrr cidden hesapladım şimdide arada 4 gün var desek...
80 li bişey çıkması lazımdı...
şaka falan ikiz miiii yoksaaaaaaaaa :KK53:

oflucum canım:):)bnm 3 gün war adetime sence yarın idrar testi yapsam çıkarmıı:):):)

canım ben 4 gün kala idrar testi yaptım çok silik çıkmıştı.. ofluda da silik çizgi çıkmıştı hatırladığım.. sonra gittim 3 gün kala kan testi yaptırdım çıktı..

kız jourrr cidden hesapladım şimdide arada 4 gün var desek...
80 li bişey çıkması lazımdı...
şaka falan ikiz miiii yoksaaaaaaaaa :KK53:

ya oflucum değerin hergün 2 kat artması gerekmiyor mu normalde?

yani

salı günü 20
çarşamba 40
perşembe 80
cuma 160

şeklinde olması gerekmiyor mu?
ben öyle biliyorum :KK1::KK1::KK1:
yok ya ne ikizi hiç aklıma gelmedi.. :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

X