Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

hergün canım nadiren eşimi atlata bilirsem 1-2gün ara veriyoruz

ayyy canım hergün nasıl dayanıyorsun? yani zor olmuyormu. biz haftada bir yapıyoruz. suyumuz yok. o yüzden şofben olsa bile işe yaramıyor ketıl da su ısıtmak zor oluyo... o yüzden hafta da 1 veya 2...
ne kadar utanç verici demi haftada bir banyo yapıyorum.
hafta arası da saçımı yıkıyorum.
şuyu ıstsam da banyo soguk :KK43:

canım hergün yapmayın. 1 gün ara ile yapın. çünkü spermler vücutta olgunlaşamadan çıkmak zorunda kalıyorlar. o yüzden doktorlar 1 gün ara ile yapın diyo

ayyy canım hergün nasıl dayanıyorsun? yani zor olmuyormu. biz haftada bir yapıyoruz. suyumuz yok. o yüzden şofben olsa bile işe yaramıyor ketıl da su ısıtmak zor oluyo... o yüzden hafta da 1 veya 2...
ne kadar utanç verici demi haftada bir banyo yapıyorum.
hafta arası da saçımı yıkıyorum.
şuyu ıstsam da banyo soguk :KK43:

ne acıdan canım dus acısındanmı zor olmuyormu benn dusu cok severim bekarlıgımdada her sabah yapardım o caıdan zor olmuyor dıger acıdanda olmuyor 1 ara vermek bende istiyorum ama esime engel olamıyorum güzellikle engel olmak ıstıyorum oda olmayınca kırmak ıstemıyorum eşimi bu arada canım benım yaa allah kurtarsın sızı ordan yada imkanlarınızı kolaylaştırsın kendıne ve bebegıne cok dıkkat et orda canım allah kolaylık versın

bende öyle canım her işim zor olur. yaşım 29. yaşıtlarım ikinci çocugu oluyo...
teşekkür ederim canım ama benimki kesin degil. çift çizgiyi gördüm ama kan testi olmadan ne bileyim kesin diyemem.

maşallah olmuş ya hayırlısı olsun inşallah. Allah kucağına almayı nasip etsin.

ben de 18 yaşında liseyi bitirdim, bitirir bitirmez üniversiteyi kazandım. üniversite bitti 2 ay sonra göreve başladım 91 almıştım kpss den. 22 yaşında öğretmen oldum 6 ay sonra nişanlandım 6 ay sonra evlendim. şimdi 2 yıllık evliyim. eşim 29 yaşında evlendi benimle çok geç olmuş evlenmesi. kendisi mühendis hala kpss çalışıyor. öss yi de 3. senesinde kazanmış. kendi aramızda espri konusu oluyor o herşeyde yavaş ben çok hızlı. çocuğun 1 yıldır olmaması ondan mı acaba diyoruz. :KK9: İnşallah Rabbim de bizleri çok aratmaz hayırlısıyla verir yavrularımızı.
ben de herşey çabuk oldu ama ben de çok zorlandım çok çalıştım senelerce çookkk.
İşte bebek için de çalışıyoruz:KK9:

hay maşallah ne enerjiniz varmış nazar değmesin. ben çok tembelim benim tembelliğim eşimi de soğutuyo yazık adamcağıza zaten 10 gün de adetim sürer. heryer kaloriferli su her an hazır ama biz tembeliz.

bebek20 Allah senin de yardımcın olsun.

ne acıdan canım dus acısındanmı zor olmuyormu benn dusu cok severim bekarlıgımdada her sabah yapardım o caıdan zor olmuyor dıger acıdanda olmuyor 1 ara vermek bende istiyorum ama esime engel olamıyorum güzellikle engel olmak ıstıyorum oda olmayınca kırmak ıstemıyorum eşimi bu arada canım benım yaa allah kurtarsın sızı ordan yada imkanlarınızı kolaylaştırsın kendıne ve bebegıne cok dıkkat et orda canım allah kolaylık versın

canım ben bi an herkesi kendim gibi şartlarda sanıyorum. evet haklsın suyun varsa duşuda seversin.. ben belkide dertlerimden, yani şartlarımdan dolayı hayattan kopmuşum o işi bile düşünemez oldum. sadece çocuk için yaptık belkide.
saol canım inşallah allah kurtarsın. isyan etmek istemiyorum hep sabrediyorum. ama inanın burada 1 saniyen 1 saniyene uymuyo. her an farklı bir dert biri bitiyo biri başlıyo.
ben yine çoooooooook şanslıyım. hamile bi arkadaşım var diyoki BEN UYUMADAN 3 SAAT ÖNCE SU İÇMEYİ KESİYORUM.
neden ÇÜNKÜ OKULDA KALIYO. OKULDA BİR SINIFTA. VE TUVALET DIŞARDA. KIZ BAŞINLA NASIL ÇIKACAKSIN. ÇOK ŞÜKÜR Kİ BEN EVDE KALIYORUM.
neyse lafı çok uzattım kusura bakma canım şunu da söyleyeyim sana sen hemen duş alıyorsan 1 saat 2 saat bekle bide öyle dene.

hay maşallah ne enerjiniz varmış nazar değmesin. ben çok tembelim benim tembelliğim eşimi de soğutuyo yazık adamcağıza zaten 10 gün de adetim sürer. heryer kaloriferli su her an hazır ama biz tembeliz.

teşekkür ederim karanfilcim... bizdede tembellik var bide su olmayınca iyice üşeniyoruz. ben saatelerce ketılda su ısıtıp biriktiriyorum.sonra şartel atıyo... sonra eşimin şarteller atıyo...
şarteli aç gel diyom. o açıyo sonra tekrar aynı döngü :)))) dışarsı -20 dereceyken biz o işleri zaten düşünemiyoruz.

canım sizin ne sıklıkta?

canım tabi sende haklısın eşini kırmak istemiyosun ama güzel bir dille anlat bence.. 1 gün ara verelim de.
en azından yumurtlamada ara verin canım.

canım sizin ne sıklıkta?

ovulasyon dönemi günaşırı o da ayda 3-4 taneye denk geliyor işte. hadi 5 olsun
hele bebek istemeden önce daha da azdı. bende vajinusmus vardı bir de iltihap acı çekince insan çok soğuyor. sonra iltihap tedavisi oldum baya düzeldi.

Son düzenleme:
maşallah olmuş ya hayırlısı olsun inşallah. Allah kucağına almayı nasip etsin.

ben de 18 yaşında liseyi bitirdim, bitirir bitirmez üniversiteyi kazandım. üniversite bitti 2 ay sonra göreve başladım 91 almıştım kpss den. 22 yaşında öğretmen oldum 6 ay sonra nişanlandım 6 ay sonra evlendim. şimdi 2 yıllık evliyim. eşim 29 yaşında evlendi benimle çok geç olmuş evlenmesi. kendisi mühendis hala kpss çalışıyor. öss yi de 3. senesinde kazanmış. kendi aramızda espri konusu oluyor o herşeyde yavaş ben çok hızlı. çocuğun 1 yıldır olmaması ondan mı acaba diyoruz. :KK9: İnşallah Rabbim de bizleri çok aratmaz hayırlısıyla verir yavrularımızı.
ben de herşey çabuk oldu ama ben de çok zorlandım çok çalıştım senelerce çookkk.
İşte bebek için de çalışıyoruz:KK9:

canım bu güzel dileklerin için teşekkür ederim. umarım herşey iyi olur.
inş en kısa zamanda alırsın güzel haberlerini..
şuan kaç yaşındasın

galiba 24 falansın galiba ne güzel...
tam üretken çagındasın canım...
inş olacak en kısa zamanda

bebek20 profilinden baktım canım yaşadığın yere, ALLAH yardımcınız olsun :18: Ben eşime hergün kızıyodum ş banyo sobasını kur artık, sular sıcak olsada banyo soğuk oluyo dayanmıyorum diye ama senin anlattıklarını okuyunca halime şükrettim valla..
Bu arada neden ketılda su ısıtıyosun sobanız yokmu? Biz soba üstünde ısııyoruz resmen kaynıyo

unutma beyin neyi emrederse vücut onu yapıyor. hep olumlu düşün

canım sana şunu sölim ben hep olumlu düşündüm. aynanın karşısına geçtim ben hamileyim ben hamileyim dedim.
biliyorum günler geçmiyoooooooo
ama sakınnn ümitsiz olma tatlım

inşallah dediğiniz gibidir :) sırf sonunda üzülmemek için kasıyorum kendimi, heveslenmemeye çalışıyorum, olmadığına inandırmaya çalışıyorum kendimi. ama yine de olumsuz çıkarsa üzüleceğim :) en iyisi olumlu düşüneyim ben :) belki bi faydası olur :)

bebek20 profilinden baktım canım yaşadığın yere, ALLAH yardımcınız olsun :18: Ben eşime hergün kızıyodum ş banyo sobasını kur artık, sular sıcak olsada banyo soğuk oluyo dayanmıyorum diye ama senin anlattıklarını okuyunca halime şükrettim valla..
Bu arada neden ketılda su ısıtıyosun sobanız yokmu? Biz soba üstünde ısııyoruz resmen kaynıyo

canım evimiz kaloriferli ama adı kaloriferli. okuldan ısınıyoz. sadece salona ve girişe ısı geliyo. diger yerler bozuk. yapmaya çaılşanara eve su bastı. (gerçi bizimde balkondan dolan karlardan devamlı su basıyo eşim sıva yapmaktan bıktı)
evet canım haline şükret valla... beterin beteri var. ben yinede çooookşanslıyım. neler neler var bi duysan...

X