Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

beim ilk olcagı için aslında farketmiyor.
kızın yeri ayrııı süslerim püslerim işveli cilveli olur hep kız bebekler daha sevimli gelmiştir..
erkek olsunda isterim çevremde hala erkek çocuk yapmak marifetmiş gibi anlıyorlar..sırf miletin çenesi kapansın diyede erkek istiyorum.. kızım olsa ikinciyi üçüncüyü yap derler kesin..
aman miletin lfıda çok önemli deil 1 tane bebegim olsunda annelik duygusunu tadayım :)

minikim benim bi oğlum olduğu için kız istiyorum ama tabii ki Allahım sağlıklı sıhhatli versin de erkekte olur

kızlar merhaba benim bugün kırmızılar geldi ve beni umudumuz Aralık ayı diyenlerin listesine ekleyin lütfen. bat 19 Aralık hakkımızda hayırlısı olsun:KK43:

üzme kendini aramıza hoşgeldin :nazar:

hoşbulduk canım benim alıştım artık üzülüyormuyum yada ne hissediyorum bilmiyorum.tek bildiğim hayırlısı ile çocuğumun olmasını çok istediğim ve inanıyorum yakında gelecek ve mutluluğumuza mutluluk katacak.benim hala umudum vaaarrr:)))

hoşbulduk canım benim alıştım artık üzülüyormuyum yada ne hissediyorum bilmiyorum.tek bildiğim hayırlısı ile çocuğumun olmasını çok istediğim ve inanıyorum yakında gelecek ve mutluluğumuza mutluluk katacak.benim hala umudum vaaarrr:)))

üzülme cnm bende bikaç güne aralık topigine gitcem.. yalnız deilsin..
benim tek korkum hiç çocugumun olmaması yani beklerim 1 sene ama sonunda olcagını bilebilsem :KK43:
buay hamile deilim diye üzülmedim sadece acaba çocugum olmuycakmı derdi aldı beni..

üzülme cnm bende bikaç güne aralık topigine gitcem.. yalnız deilsin..
benim tek korkum hiç çocugumun olmaması yani beklerim 1 sene ama sonunda olcagını bilebilsem :KK43:
buay hamile deilim diye üzülmedim sadece acaba çocugum olmuycakmı derdi aldı beni..

kırmızılar geldi mi minikgelin?

ayyyy gerçektenmiiii
canım 2 gündür gece hararet basıyo bana...
geceleri uyuyamıyom hararetten.
halbuki hava buz gibi -10 derece falan. evimizde orta sıcaklıkta.
yani ne çok sıcak ne çok soguk tam orta.
ama ben 2 gündür atletle yatıyorum patlıyorum gibi oluyo

ayyyy gerçektenmiiii
bat a kaç gün var?

Canım çok teşekkür ederim.
Bence testin pozitif:) Çünkü benim testimde aynı seninki gibiydi:)
Perşembeyi bekle bakalım kan değerin ne çıkacak:nazar::emir_bebek:

İnşallah hamilesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin:emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
canım benim çok sağolll...
inşallah güzel haber veririmmm.......... :)))))))
amiin canım ya sırf senin için girdim nete aaaaaaaaaaaaay çok sevindim darısı başımıza maşallah maşallah:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:
sağol canım daha belli değil ama olsun :)))
oflu bacım buldum buldum pek uzun adet döneminde başkasına okutman lazımmışş.. eşimde okumazki çok uzun der kesin.. kimsede benim bebek için dua okuycak kdr bebek istedigimide bilmiyor neyapsam acep pofffffffffffffffff:KK43:
canım burdan buluruz okutcak birilerini..
bende okurum ne olacak sanki..
sen yeterki başla...
oflucum seni hamile kabul ederek bişe sormak istiyorum geçtiğimiz sayfalarda geçen ay çok akıntım olmuştu bu ayı hep kuru geçirdim yazmıştın demi aslında benimde çok fazla belirtim var ama geçtiğimiz aylardan tecrübemden dolayı belirtilerne olursa olsun acaba bile demicem demiştim ama bu kuru olman dikkatimi çekti
geçen ay öyle akıntım oluyorduki her wc ye gittiğimde günlük ped degiştiriyrdum ama bu ay kup kuruyor 3 gün öncede 2 gün arayla bigün çok hafif kanamam oldu bi defada kan pıhtısı düştü batıma da en az 7 gün en fazla9gün var ateşimde 36.6 ve 36.7 civarında dolaşıyo senin nasıldı
seninki yerleşme kanamasına benziyor bence :)))
geçen ay baya akıntım vardı evet ama adet oldum..
bu ay kuruyum
çok hafif akıntım oluyo arada bir ama sürekli değil :)

ayyyy gerçektenmiiii

bana da oluyo o...
özellikle dün oldu...
üşüyo muyum yksa yanıyo muyum belli değildi

canım benim çok sağolll...
inşallah güzel haber veririmmm.......... :)))))))

sağol canım daha belli değil ama olsun :)))

canım burdan buluruz okutcak birilerini..
bende okurum ne olacak sanki..
sen yeterki başla...

seninki yerleşme kanamasına benziyor bence :)))
geçen ay baya akıntım vardı evet ama adet oldum..
bu ay kuruyum
çok hafif akıntım oluyo arada bir ama sürekli değil :)

oy ben seniiiiiiiii yerim haaaaaaaaaaaaaaaaaa :) adetim bitsin başlıycam ..bi arkaşım var ona söylerim okumassa sana söylerim ona göre:):):)yehuuuuuuuu:)

canlarrrrrrr ben geldim naber nasılsınız bakim yeni ve güzel haberler varmı..........

X